Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Pomoc w wyborze AP

  

74 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No jak nie, tym białym na brązowej skórce bym nie pogardził :) Ale po co Ci to jak masz klasykę po lifcie w pięknym wydaniu i to taniej. Głosuję na 15400ST.OO.1220ST.02.

Inny model jak pisali koledzy wyżej - następnym razem. Ewent. jak rozważasz chrono to zaszalej z kolorem:

 

1789566c.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie podobają się Wam offshore w chrono?

 

Ja jestem dziwny i mi się podoba ten z czerwonymi wskazówkami :)

Tylko pierwsze co bym zrobił to zakupił za jednym zamachem bransoletę bo ten pasek jakoś mi tak nie leży.

Biały i Niebieski mimo, że piękne i klasyczne to jednak obawiam się, że mogą się szybko znudzić. A tylko detale mogą przyciągnąć na dłużej a tych więcej jest w chrono :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziwne, nie podobają się Wam offshore w chrono?

 

Jak dla mnie mogłyby nie istnieć takie są brzydkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No wreszcie zaczynasz pytać z sensem ;). Jak dla mnie wybór jest oczywisty - tylko AP ROO Diver !.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie podobają się Wam offshore w chrono?

 

 

podobają.

 

apmonotyablue.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS przekonałeś się faktycznie do AP czy uległeś namowom?

Kolege latwiej sie urabia niz ciasto na szarlotke ;)

 

A na powaznie to bialy - ponadczasowy, chrono jakies dziwne sie wydaja. Wogole AP brzydkim zegarkiem jest - choc mam nadzieje, ze kiedys spotkam jakis, ktory mnie oczaruje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolege latwiej sie urabia niz ciasto na szarlotke ;)

 

Co mam przez to rozumieć?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam przez to rozumieć?

Zartowalem, gdyz Kolega latwo zmienia zdanie :) Wystarczy sugestia kolegow, zdjecie, a faworyt w wyscigu sie zmienia ;)

Mysle, ze to "efekt KMZiZ" :D Zawsze ktos zbije czlowieka z tropu, podsuwajac inny smakowity kasek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, te wszystkie znakomite kąski znam już bardzo dobrze. W zasadzie nic nie jest mnie już w stanie zaskoczyć, ale faktem jest, że jestem bardzo niezdecydowany ;) Niemniej jednak teraz już napewno wiem, że na urodziny chce któregoś z AP :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru Michał jaki by nie był!

Dobra decyzja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na białego 15400, ale miałbym duuuży dylemat gdyby to miał być dla mnie zegarek-

czy wybrać białaska czy niebieskiego.

Reszty zestawienia dla mnie mogłoby nie być(no, może jeszcze diver od biedy ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej jednak teraz już napewno wiem, że na urodziny chce któregoś z AP :)

To juz cos :) Przyjemne uczucie jak juz sie WIE i tylko sie CZEKA ;) Licze na dobra sesje w Galerii :)

Ja kiedys przymierzalem sie do AP, ale zupelnie nie moge sie przemoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nie podobają się Wam offshore w chrono?

 

Niespecjalnie, chociaż nie wszystkie - te zaprezentowane w ankiecie są mocno średnie jak za tą cenę (takie Breitling for Bentley).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dwa słowa. Patrząc na ankietę czuję się nieswojo... jeden głos...(chyba mam bezguście ;))

Po drugie, zastanawiam się czy jest AP z czarną lub ciemną tarczą? Fakt ciężki wybór, podoba mi się klasyka,ale hmm ostatnio bardzo dużo było na forum o zegarkach z niebieską tarczą(mam lekki przesyt)chociaż AP nie widziałem więc tu 100% nie zabieram głosu.

Michał z tego co pamiętam chyba masz już zegarki z niebieską tarczą?(jeden na pewno:D).Dlatego ciekawi mnie jak wygląda i czy jest AP z czarną/ciemną tarczą.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebieski 15400 , ogladaliśmy w sobotę z Marcinem i zarówno 41mm koperta jak i usytuowanie logo jak i inne sprawy - rewelacja

Tylko cenowo już odjechal , ale kto kocha - zapłaci ( z pozytywów zrobiłem kilka lat temu świetną inwestycję kupując RO chrono)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, co do czarnych tarcz w AP, to jest ich sporo, wystarczy wejść na ich stronę.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych co są, niebieski.

wolał bym nowy chronograf (z czarną tarcza)... albo starego Vulcaina (tego pomarańczowego ROO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje ten nowy chronograf (Messi LE) ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego zestawienia dla siebie wybierałbym pomiędzy RO niebieskim a Offshore Diver i pewnie padłoby na niebieskiego, biały RO dla mnie jest mdły przez stalową kopertę i bransoletę, wolę jeśli tarcza kontrastuje (najchętniej wybrałbym chyba czarny). Te chrono mi się nie podobają bo dla mnie te zegarki pozbawione są kompletnie wszystkiego co w RO najlepsze. Wystarczy popatrzeć na klasyczne RO żeby zrozumieć, że geniusz tego projektu leży w doskonale skrojonej prostocie co jest dokładnym przeciwieństwem ankietowych chrono (i jeszcze te indeksy).

 

Mnie z AP Offshore chrono podoba się jedynie ten model:

vgjwg9.jpg

 

Wstrzymam się od głosu bo mój typ (niebieski RO) jest patrząc na Twoja kolekcję tym samym co Rolex DJ (niebieska tarcza, bransoleta, data godzina, minuta sekunda) czyli kolejna wariacja na temat...

Kolejny mój typ czyli Offshore Diver to z kolei to samo co Twój IWC Aquatimer. Współczesne masywne chrono wydaje się być dobrym wyborem z pkt widzenia twojej kolekcji, ale już wiesz co myślę o tych które zaproponowałeś - już wolałbym w takim wypadku poszukać jakiegoś awangardowego chrono od Hublota.

 

Skoro w ankiecie masz taki rozrzut stylistyczny to dlaczego nie rozejrzysz się po prostu za którymś z RO chrono? Miałbyś wszystko co dobre w RO jak i coś więcej.

Ot chociażby:

14beqf.png

wvx4sx.png

 

 

 

albo ta, bardzo ciekawa propozycja:

zn0rvd.png

 

 

A jeśli chciałbyś jakieś rozwiązanie którego brakuje Ci w kolekcji to bardzo fajny jest też moim zdaniem Day Date, ciekawie skomponowano datę i dzień na tarczy a czegoś takiego nie masz w kolekcji:

14p3wx.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jeżeli zdecyduję sie na divera, to Aquatimera rzecz jasna będę chciał sprzedać, żeby móc dokupić sobie jeszcze np. Reverso. To samo tyczy się niebieskiego RO i Datejusta. Choć na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie, żebym miał się pożegnać z DJem. Wszystko jakoś poukładam, spokojnie :) Co do pokazanych przez Ciebie chronografów, to z klasycznych RO podoba mi się tylko druga i trzecia propozycja, ale tutaj wolałbym już chyba raczej sportowego Offshore. Strasznie mnie korci biały z niebieskimi totalizatorami - świetny jest.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Skrót myślowy.Chodziło mi czy widziałeś na żywo z czarną tarczą i jak go odbierasz?

Mnie osobiście jakoś AP z białą tarczą (bez chrono) nie przekonuje.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem - wole z jasną tarczą. Jak czarna tarcza w AP, to tylko diver.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak miałem racje.

Świetny wybór.

Jeśli ja miał bym wybierać z zaproponowanych przez Ciebie to po pierwszej selekcji zostały by dwa.

Diver i z niebieska tarczą.

I teraz zaczęły się schody. Bo patrząc na twoja kolekcję to "podobne" już masz. IWC I Rolex. Który byś nie kupił to się będzie "gryzł" z już "domownikiem". ;) Konkurencja jest duża. :D

Kupił bym najpierw niebieskiego, a jak byś miał dylemat którego zostawić (Rolex czy AP) to zostawił bym AP.

Tak więc głosuje na niebieskiego.

Jak by Diver miał bransoletę to mój głos by na niego powędrował.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal Oak (niebieski) 15400ST.OO.1220ST.03

 

W tym zestawieniu nie ma piękniejszego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mabok,zapewne masz rację, jednak ja chyba wolałbym coś z ciemniejszą tarczą...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.