Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

carlito1

Pomoc w wyborze AP

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uważam, że wszelkie sugestie pochodzące od osób, które nie widziały na żywo nowego RO 15400 nie będą przydatne Autorowi tego tematu. Na podstawie samych zdjęć z internetu nie sposób ocenić, jak prezentują się tarcze tych zegarków w rzeczywistości. Ja widziałem na żywo RO 15300 w kolorach niebieskim i białym i bardziej odpowiadał mi biały. Ale jak pisał Klod100, niebieski w 15300 to inny niebieski niż w 15400.

W ogóle kolor to rzecz gustu i trzeba się kierować tylko i wyłącznie własnymi, bezpośrednimi oględzinami na żywo.

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Brakuje mi w ankiecie jeszcze jednej opcji-"Nie wybrałbym żadnego" :)

Stylistycznie nic mnie nie przekonuje w tych zegarkach,po prostu zwyczajnie mi się nie podobają.Ale życzę trafnego wyboru i radochy z noszenia ;)

Mi się każdy podoba, ale wybrałem ap roo biały z niebieskim. Piękny zegar! Ale przyznam, że jeśli leo messi w stali nie odbiega znacznie cena, to wybralbym jego.

Pozdro michał.

z tego co tutaj przeczytalem to niebieski kolor jest inny niz w 15300 , a wlasnie na niego chcialem zaglosowac . Wstrzymuje sie narazie .

U nas jeszcze 15400 sa niedostepne , a jestem na liscie oczekujacych na niebieskiego .

Beware the fury of a patient man.

Mierzyłem granatowego 15400 i pomimo, że wrażenia bardzo pozytywne to jednak bym wybrał model 15300 lub 15202.

I.

No tos mnie Igor pocieszyl , bo ja sprzedalem niebieskiego 15300 zeby kupic 15400 , zobacze jak przymieze

Beware the fury of a patient man.

Brakuje mi w ankiecie jeszcze jednej opcji-"Nie wybrałbym żadnego" :)

Stylistycznie nic mnie nie przekonuje w tych zegarkach,po prostu zwyczajnie mi się nie podobają.Ale życzę trafnego wyboru i radochy z noszenia ;)

Przyłączam się - gdyby była opcja "nie wybrałbym żadnego" czułbym, że też mam coś do powiedzenia ;)

Kupię Omega PO 42 mm cal. 8500

Mi żaden z ankiety się nie podoba. Co zrobić taki gust hehe.

W moim odczuciu każdy z nich jest "normalny" i nie ma tego czegoś co mają inne modele GS,Rolex, Omega,IWC.

Jakbym zobaczył kogoś z takim zegarkiem pomyślał bym nie kosztował więcej niż 1000zł. : ))

No ale życzę udanego wyboru! B)

"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Zostaję niebieski RO i Diver, czyli klasyka vs sport. Resztę na chwile obecną odrzucam. Chciałbym się jeszcze tylko dowiedzieć, ile w przybliżeniu będzie kosztował chronograf Messi LE...

Jakbym zobaczył kogoś z takim zegarkiem pomyślał bym nie kosztował więcej niż 1000zł. : ))

I bardzo dobrze :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Zostaję niebieski RO i Diver...

Pierwsza selekcja wypadła dobrze. Ale teraz to dopiero będziesz miał orzech do zgryzienia ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

reglass - powiedz mi tak z czystej ciekawości co takiego wyjątkowego mają IWC, Omega czy Rolex? Z pierwszymi dwoma firmami miałem przyjemność i to z różnymi modelami i jakoś nie widziałem tego czegoś co by wyróżniało je z pośród produktów AP :rolleyes:

Nie piszę że wszytkie ale znajdzie sie kilka modeli które dla mnie maja coś wyjatkowego. A te tutaj pokazane jak na moje gusta nic nie maja w sobie. Taka skromna opinia amatora. : )

"Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć."

Wiesz, najlepiej jednak oglądać czasomierze w realu bo jestem niemal pewien, że te wg Ciebie wyjątkowe modele wklejone tu jako zdjęcia też wydały by się przeciętne.

Ja widząc tu na zdjęciu AP Divera nawet bym się nie pofatygował żeby go obejrzeć. Na żywo natomiast zmasakrował mnie. Moim zdaniem AP dużo tracą na zdjęciach.

Tak nawiasem mowiac wie moze ktos z Was z czego wykonana jest tarcza w AP? To jest aluminium? Nigdzie nie moge znalezc info.

Też kiedyś próbowałem znaleźć info. na ten temat.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Bartek79 Pewnie że masz racje! I na 100% bardziej by mnie przekonały na żywo. Ale czuję już w kościach że nie do takiego stopnia żebym je kupił. :)

Stylistycznie zupełnie nie moja bajka. Ale ten nuras to jedyny model AP, który mi sie podoba.

Bialy, zdecydowanie tylko nie moge odzalowac braku symbolu AP na 12- tej :(

.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest McIntosh

Będę konsekwentny i ponownie powtórzę: ROO Diver !.

Michal - jak dla mnie, to tylko bialy. To klasyka, ktora sie nigdy nie znudzi ani nie zestarzeje. Cala reszta super... ale pozniej ;)

Fakt faktem biały RO byłby najrozsądniejszym wyborem - od przecież już wielu miesięcy szukam zegarka z białą tarczą.

Guest McIntosh

Fakt faktem biały RO byłby najrozsądniejszym wyborem - od przecież już wielu miesięcy szukam zegarka z białą tarczą.

To fajnie, tylko że tarcza RO nie jest biała :).

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.