Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta Finalny wygląd Zegarka klubowego 2012

Ankieta Finalny wygląd Zegarka klubowego 2012  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomaranczowy w wyniku 2 konwersji zdjecia ( zmiany formatu z jpg na png i potem jeszcze raz) zrobil sie ciemniejszy :) wskazowki beda identyczne jak w bazowym modelu czyli bedzie to dosyc intensywny jasny pomarancz :)

 

Co do pokolorowania napisu professional czekam na wiecej opinii wedlug mnie wyglada to fajnie i dodatkowo subtelnie informuje ze jest to limitka!! w bazowym modelu wszystkie napisy sa jednakowe ale w starych modelach historycznych napis professional bywal juz kolorowany wystarczy popatrzec na model MARGi z pierwszej strony tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale w starych modelach historycznych napis professional bywal juz kolorowany wystarczy popatrzec na model MARGi z pierwszej strony tego tematu.

 

tak, ale w MARGI nie ma kolorowej wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się kolorystyka podoba. Żadnych napisów kmziz nie powinno być. Wszystko co trzeba będzie na deklu. Jestem również przeciw pomarańczowym motywom na tarczy oczywiście poza wskazówką.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten zegar bardzo podoba (oczywiście z pomarańczową wskazówką zamiast czerwonej ;))

Co do napisów to popieram to co napisał kolega @kkwpk

 

I jeszcze jedno małe pytanko: Ile zegar ten będzie miał "w uszach"?


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może rekinek i Squale na czerwono dac?

a tak na marginesie ile bedzie sztuk zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może rekinek i Squale na czerwono dac?

a tak na marginesie ile bedzie sztuk zegarka?

 

Przeca wycofałeś się z projektu bo Ci kolor nie pasił :D ....Szczerze byłem od początku za szaro pomaranczowym i przeciwko granatowemu ale jak zobaczylem tą wizualkę ostatnią przygotowaną przez ''Lume'' to wymiękłem....wygląda naprawde kapitalnie !!

 

Jak nie chcą pomarańczowego napisu professional to już na pewno nie zechcą czerwonego rekinka :)

 

A co do drugiego pytania....Łukasz....nie rozbrajaj mnie....jesteś z projektem niemal od początku...popatrz na projekty dekielków tam jest odpowiedź ile będzie sztuk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie może cos zmienilo...sam wisz rozumisz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy napis będzie czerwony, pomarańczowy czy... jak inne (zmyślnie ominąłem kwestię koloru :)) to będzie mi pasował. Akurat tutaj nie mam zdania, podoba mi się i tak i tak (chociaż delikatnie skłaniam się do podkreślenia koloru - pomarańcz/czerwień)

 

Ogólnie z tego co widzę na razie bardzo mi się podoba. Martwię się jeszcze deklem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie z tego co widzę na razie bardzo mi się podoba. Martwię się jeszcze deklem

 

Nie ma o co się martwić.

Mariusz ( kkwpk) ponoć upił swojego kolegę po Akademii Sztuk Brzydkich i ten zgodził się zrobić projekt dekielka :D ....więc za jakiś czas będą tutaj efekty,

Na dekielku będzie śruba to już uzgodnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy z niecierpliwością na dekielek i to właśnie dekielek widzę jako ewentualne miejsce do umieszczenia stosownego napisu KMZiZ tarcze bym zostawił w spokoju od wszelkich manipulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znajdziemy 30 chętnych to wchodzimy z tematem na zagraniczne fora?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie znajdziemy 30 chętnych to wchodzimy z tematem na zagraniczne fora?

 

 

Zadecydujemy przy etapie dokonywania przedpłat....to one będą miarodajne..bo na razie to wiadomo dużo ludzi pitu pitu....a jak przyjdzie do konkretnych wpłat to zaczną się wymówki :) Jest także zawsze grupa osób która ożywi się dopiero na etapie dokonywania wpłat. Tak było przy każdym zegarku klubowym. Obserwując też inne zegarki forumowe/klubowe można tez zauważyć ze zwykle ''krowy które dużo ryczą potem mało mleka dają'' ( czytaj dużo się udzielają a potem na finiszu rezygnują...albo zmieniają decyzje co chwilę ). Ze wszystkim się liczę ale zegarek sam się obroni! bo moim zdaniem będzie to najciekawszy klubowiec dotychczas.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim się liczę ale zegarek sam się obroni! bo moim zdaniem będzie to najciekawszy klubowiec dotychczas.

 

 

 

Stowa była chyba ciekawsza ;)

 

A tak na poważnie. Czy Squale jest skłonne do obniżenia ceny przy większej limitacji? Wiem że im więcej sztuk tym mniejsza wartość kolekcjonerska ale można przemyśleć też takie rozwiązanie.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowa była chyba ciekawsza ;)

 

A tak na poważnie. Czy Squale jest skłonne do obniżenia ceny przy większej limitacji? Wiem że im więcej sztuk tym mniejsza wartość kolekcjonerska ale można przemyśleć też takie rozwiązanie.

 

Tak naprawdę to zegarek po naszych modyfikacjach kosztuje grubo ponad 3000zl. Ale ja dzięki pewnym umowom z producentem załatwiłem, że w bedzie w cenie zbliżonej do wersji standardowej. Myślę , że przy większej limitacji można by jeszcze powalczyć....

 

 

Chronometryczna - zgadzam sie. Creme - poprawna ....trochę był niesmak tych niezałatwionych niedodrukowanych 5tek w grawerach. No ale stosunek cena jakość byl i tak wybitny.

 

........teraz już nie te czasy przez 2 lata nastąpiło trzęsienie ziemi na rynku zegarków i ich cen. Wystarczy popatrzeć na stronę Stowy po ile teraz nielimitowane Antea sprzedają angry.gif aż zęby zgrzytają.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt że Jorg dał dobrą cenę. Mój egzemplarz z certyfikowanym werkiem wyszedł grubo poniżej 2000 złotych. Chyba żadna firma nie sprzedaje COSC w tej cenie.

Przy okazji: chronometryczna nie była klubowcem klubowcem była "czerwona sekunda".


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że poważanie się zastanawiam nad zakupem forumowego Squale. Bardzo chciałem żeby był on niebieski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim uczestnikom projektu ze czekamy obrcnie na ostateczne wizualizacje dekla od grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja coraz bardziej rozważam wejście do projektu smile.gif

ale, ale ... jeszcze trochę...

żeby ktoś mnie później nie nazwał melepetą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim uczestnikom projektu ze czekamy obrcnie na ostateczne wizualizacje dekla od grafika.

 

Jakieś szacunkowe terminy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem zadzwonię i podam nowe informacje.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem zadzwonię i podam nowe informacje.

 

To zajeżyście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno to kobiety dlugo rozmawiaja przez telefon. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do konca przyszlego tygodmia wkleje projekty.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.