Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy Admin byłby skłonny udzielić jakichkolwiek informacji, co się dzieje? :blink:

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

rejestrujemy wysokie obciążenie na serwerze, w tym dużo operacji na dysku twardym niż zwykle.

Nasi administratorzy zajmują się już migracją forum serwer na inną moc obliczeniową. Ze względu na wysokie obciążenie dysku - może to potrwać odpowiednio dłużej.Z naszej strony zapewnimy poprawność działania serwisu zwiększając moc nawet kilkukrotnie. Następnie wrócimy do analizy powodów obciążenia. Tak aby najwyższym priorytetem była dostępność usług"

odp admin serwera

Zdecydowanie.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Można powiedzieć, że dzisiaj śmiga aż miło  :)

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Śmiga wszystko, poza wysyłaniem postów....za długo to trwa.

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Nie wiem, ale dziś chodzi znowu wolno. Może drogowcy zaspali i teraz efekt.

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Pisałem o tym pewnie z rok temu, teraz ponownie linki z google: "forum zegarki" próbują wrzucić / przerzucić TROJAN'A !

W czwartek 5/12/2013 miałem sytuację (ale to na obcym komputerze, ogólnodostępnym, terminalu linuksowym), że z googla nie można było przejść na forum, kierowało połączenie na stronę z reklamami i darmowymi kuponami do biedro... na 150zł. Ponieważ komputer ogólnodostępny larum nie podnosiłem, ale widać, że inni też mieli podobny problem. Nie wiem czy to kwestia komputera użytkownika (raczej tak), czy generalnie inny, ale na inne strony można było przejść bez problemu. Pytanie na google też było z mojej strony "forum zegarki"

o masz na IE 11 znowu jest, u mnie na kompie w domu :(  tutaj mnie przerzucało i dziś znowu

post-62679-0-97046300-1386498987_thumb.png

Tamten terminal był na Ubuntu, wiem bo go resetowałem, przeglądarka Opera.

EDIT:

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego jak:  w google napiszę "zegarki forum" i wyskakują propozycje stron, oczywiście pierwsza propozycja to strona forum KMZiZ. Po kliknięciu zamiast forum otwiera się strona jak powyżej na zrzucie. Adres to urlshort.info/

Czy mam coś na kompie?? Program antywirusowy Norton Internet Security przeskanowany komp na wszystkie sposoby!

Edited by RTK-WGM

zrobi ktoś, coś z tym przekierowaniem ? Czy kilka tysięcy user'ów, łacznie z adminami udaje, że problemu nie ma ?!

Tamten terminal był na Ubuntu, wiem bo go resetowałem, przeglądarka Opera.

EDIT:

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego jak:  w google napiszę "zegarki forum" i wyskakują propozycje stron, oczywiście pierwsza propozycja to strona forum KMZiZ. Po kliknięciu zamiast forum otwiera się strona jak powyżej na zrzucie. Adres to urlshort.info/

Czy mam coś na kompie?? Program antywirusowy Norton Internet Security przeskanowany komp na wszystkie sposoby!

Mam dokladnie to samo i przy każdym logowaniu na forum avast mi "wyje" że wykrył złośliwe oprogramowanie....

Pozdrawiam, Marek

Ja forum mam w ulubionych i nie ma tego problemu jak wchodzę, ale jeżeli znajdzie coś w googlach i jest to na naszym forum to po otwarciu linka/linku również antywirus odzywa się, że wykryto złośliwe oprogramowanie...

ile by nie było to i tak jest za mało...

zrobi ktoś, coś z tym przekierowaniem ? Czy kilka tysięcy user'ów, łacznie z adminami udaje, że problemu nie ma ?!

Widocznie mało userów wchodzi na forum z linków google, ale problem jest i to nie mały. Sam wczoraj szukałem tematu na forum via google i wywaliło mi komunikat o infekcji.

Na pewno nie jest to dobra reklama forum dla ludzi z zewnątrz. Poza tym dziwiłem się, dlaczego w okresie przedświątecznym napływ "jednopostowców" jest taki mały. Teraz wszystko jasne. Każdy kto szuka forum w google i ma antywirusa po prostu tu nie trafia. A może to pomysł administracji? ;)