Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Forum działa świetnie :)

Podejmuję dalsze kroki.

Czy te kroki będą skierowane m.in. na optymalizację wyglądu forum na iPadzie?

To już kosmetyka z wyglądem forum na IPadzie, ale ten jeden baner reklamowy przesunięty maksymalnie do prawej strony skutecznie zmniejsza cały obszar dostępnego tekstu o jakies 25%.

Dokładnie o to mi chodzi. Nie jest to z pewnością kwestia przeglądarki na iPadzie, bo testowałem trzy różne i wszędzie to samo.

W każdym razie czekam spokojnie. Skoro już główna bolączka forum rozwiązana (oby na stałe), to pozostałem drobne sprawy też powinny pójść :D

Witam

@Admin

Uwaga - język lamerski - czytasz na własne ryzyko :)

Mam takie zjawisko - w Menedż.Zadań proces przeglądarki chrome forum zajmuje jakieś 100 MB na początku, po mniej więcej 2-3h przeglądania forum powiększa się do ponad 1 GB.

Jednocześnie zużycie pamięci rośnie do mniej więcej 2 GB.

Skutek jest taki, że strasznie muli (mam 2GB RAM). Wyłączenie forum powoduje spadek użycia pamięci do jakichś 1,2 GB, a proces w Chrome startuje od zera ponownie - forum śmiga aż miło, ale niestety znów... itd.

Czy coś można na to poradzić?

Pozdrawiam

Czy coś można na to poradzić?

Moim zdaniem to raczej sprawka przeglądarki, a nie naszego forum.

Firefox po otwarciu zajmuje mi ok 250 MB, po otwarciu Forum powoli dochodzi do ok. 350 MB i trzyma się w granicach 320 - 380 MB niezależnie jak długo mam otwarte forum.

Prawdopodobnie można to ustawić zmieniając coś w opcjach przeglądarki, a jak nie to zmienić przeglądarkę.

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

Dzisiaj późnym popołudniem nie mogłem skorzystać z forum: pojawił się "błąd" z informacją ... o moim zbanowaniu na forum. Napisałem mejla do admina, ale teraz działa. O co chodzi?

Od kliku dni po kliknięciu "wyświetl nową zawartość" - wyniki pokazują nową i już przeczytaną.

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

A masz zaznaczone w opcjach w lewej kolumnie "Nieczytana zawartość"?

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Nie zwróciłem uwagi, że się "odhaczyło" ;) Dzięki.

Nie zwróciłem uwagi, że się "odhaczyło" ;) Dzięki.

Teraz w domu widzę, że odhaczyło się samo po ostatniej naprawie forum.

Może screen pomoże, ja mam taki widok na andriod 2.3.6 aby przejsc do prawej strony ekranu muszę 2-3 razy przesucnąc cały ekran.

sc20121217225305.png

Mam ciagle taki efekt na wersji mobilnej - jest szansa zrobienie czegos? Bo przegladanie postow to masakra, a napisanie posta dluzszego niz pare wyrazow wymaga anielskiej cirpliwosci.

Guest AdamB

Całe forum nie skaluje się na telefonie. Problem o którym mowa powyżej występuję na Samsung Galaxy Ace 2.

@DawPi - pierwsze zgłoszenia o problemach z wyświetlaniem forum na iPadach/iPhone'ach były zgłaszane ponad dwa miesiące temu... Czy jest wola/umiejętność naprawienia tego? Czy tak już zostanie?

Mowa o tym pustym miejscu? Poza tym forum normalnie działa na mobilnym skinie?

Najprosciej jakbys sobie odpalil na jakims smartfonie bo z tego co czytam to na wielu wystepuje.

Forum oczywiscie dziala normalnie tylko zamiast wyswietlac na jednym ekranie calosc, wyswietla tylko kawalek strony.

EDIT : już jest ok.

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Horror.

Strasznie zaczęło od kilkudziesięciu minut mulić. Strony ładują się do kilku minut !!! Odrzuca dodawanie plików.

Aktualny czas: mar 07 2013 17:57 Ostatnia wizyta: dziś, 14:26 Czas wykonania: 29,0687 Obciążenie: -- Zapytania: 18 zapytań Gzip: GZIP włączone

Pozdrawiam

Piotr

Naprawiło się...ale na jak długo ?

Pozdrawiam

Piotr

Od miesiąca nie udzielał się tu DawPi, czy jeszcze pracuje nad forum?

Przypomnę, bo nic się w poniższej kwestii nie zmienia...

@DawPi - pierwsze zgłoszenia o problemach z wyświetlaniem forum na iPadach/iPhone'ach były zgłaszane ponad dwa miesiące temu... Czy jest wola/umiejętność naprawienia tego? Czy tak już zostanie?