Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Audemars Piguet Royal Oak 15400

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_7843-2.jpg

 

IMG_7868-3.jpg

 

IMG_8307-2.jpg

 

IMG_8423-3.jpg

 

IMG_8443-2.jpg

 

IMG_8478-2.jpg

 

IMG_8487-2.jpg

 

IMG_8501-2.jpg

 

IMG_8516-2.jpg

 

IMG_8534-2.jpg

 

IMG_8540-2.jpg

 

Strasznie mi forum niszczy zdjęcia :angry:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się podoba, raz za bardzo surowy mi się wydaje i już mniej, sam nie umiem dokładnie określić co mi się w nim podoba/nie podoba. Wydaje się taki strasznie prosty i właśnie surowy klimat ma ten zegarek, niemniej gratuluję sam bym nie pogardził takim zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne Michał pierwsze zdjęcie w butach :) Co raz ładniejsze zdjęcia robisz. Tak trzymać.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się podoba, raz za bardzo surowy mi się wydaje i już mniej, sam nie umiem dokładnie określić co mi się w nim podoba/nie podoba. Wydaje się taki strasznie prosty i właśnie surowy klimat ma ten zegarek, niemniej gratuluję sam bym nie pogardził takim zegarkiem.

Ta surowość w tym zegarku podoba mi sie najbardziej, uwielbiam tego typu zegarki. Do tego świetna jakość wykonania i nic mi więcej nie potrzeba :rolleyes: Przedewszystkim trzeba zobaczyć ten zegarek na żywo, przymierzyć go, pooglądać pod różnymmi kątami, żeby stwierdzic, czy się podoba, czy też nie. Gwarantuje jednak, że przy bliższym kontakcie wiele zyskuje :)

 

Świetne Michał pierwsze zdjęcie w butach :) Co raz ładniejsze zdjęcia robisz. Tak trzymać.

 

Dzięki Tomek :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia.

 

Zegarek jak dla mnie bardzo surowy, ale myślę, że do wszystkiego trzeba dorosnąć. Tym bardziej do takiej marki jak AP.

Gratuluję nabytku i wzbogacenia kolekcji :)

 


Szczęśliwi Czasu Nie Liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przy okazji galerii, to dla tych co jeszcze nie widzieli, pozwolę sobię wrzucić filmek jak powstaje bransoleta do tego zegarka :

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki miazga :) . Michał, zapodałbyś jakąś fotkę na pudle ?:)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, zapodałbyś jakąś fotkę na pudle ? :)

To znaczy? :) Na pudle od AP ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Piękno tkwi w prostocie"

( nie mylić z prostatą) :)

i to powiedzenie pasuje jak ulał do tego zegarka. Znawcą nie jestem, ale ten zegarek jest naprawdę fantastyczny, a do tego jeszcze powalający mechanizm, który jak rzadko kiedy współgra stylistycznie z całością.

gratulacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, jasne, że tak :) . Wyobrażam sobie tylko, jak musi to pudło doskonale być wykonane :rolleyes:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na dniach cos cykne. Co do samego pudła, to bez szału, jest poprawne, np. Zenith, czy IWC mają fajniejsze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjęcia. Co do samego zegarka, to tyłek prezentuje się ... średnio. Reszta oczywiście klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień z życia mężczyzny...super zdjęcia i zegarek!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie akurat zdziwiło . Spodziewałem się wykonania naprawdę zachwycającego . Czekam na fotkę :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjęcia. Co do samego zegarka, to tyłek prezentuje się ... średnio. Reszta oczywiście klasa.

 

byłbym wdzięczny gdybyś uzasadnił dlaczego w twojej opinii "tyłek prezentuje się średnio...."

pozdrawiam


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym calu piękny, gdyby tak jeszcze WR miał przynajmniej 100 to u mnie poważny kandydat na dożywocie zamiast Suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, Jestem nowy, ale ten zegarek to mistrzostwo; koperta, śrubki, bransoleta i zapięcie, wielkość i tył też. Można go założyć do garniaka i do sportowych ciuchów.

 

Pewnie i surowy, ale taki był zamysł wg mnie. Jak dla mnie dożywocie razem z Omega PO, Panerai i Rolex Sub - niestety poza zasięgiem jak na razie;-)

Foty jak zwykle kiedy oglądam wyśmienite.

Gratulacje i pozdrawiam w Nowym Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny sikor. Gratuluję. Co prawda w tym przedziale cenowym jest spory wybór ale jest piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, to fakt, że jest to wyjątkowo uniwersalny zegarek, nadaje się do większości garderoby. Właśnie takie zegarki lubię :) Wiem napewno, że w lecie bez najmniejszych obiekcji ubiore ten zegarek do krótkich spodenek, jak i teraz do eleganckiej koszuli i marynarki. Moim zdaniem jest to zegarek wręcz kompletny, strasznie jestem z niego zadowolony :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłbym wdzięczny gdybyś uzasadnił dlaczego w twojej opinii "tyłek prezentuje się średnio...."

pozdrawiam

Ależ proszę ;) W mojej opinii mechanizm jest po prostu zbyt mały w stosunku do koperty. Bo oczywiście mechanizm sam w sobie świetny, a rotor to mistrzostwo świata.

Moim zdaniem jest to zegarek wręcz kompletny, strasznie jestem z niego zadowolony :)

 

Myślę Michale, że jak trochę ochłoniesz, to zweryfikujesz ten pogląd - "zegarek kompletny" nie istnieje ;) Choć na pewno RO na skali "kompletności" jest "królikiem". Tyle, że - jeszcze raz powtórzę - ta skala nie ma punktu krańcowego. IMO oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ależ proszę ;) W mojej opinii mechanizm jest po prostu zbyt mały w stosunku do koperty. Bo oczywiście mechanizm sam w sobie świetny, a rotor to mistrzostwo świata.

 

Myślę Michale, że jak trochę ochłoniesz, to zweryfikujesz ten pogląd - "zegarek kompletny" nie istnieje ;) Choć na pewno RO na skali "kompletności" jest "królikiem". Tyle, że - jeszcze raz powtórzę - ta skala nie ma punktu krańcowego. IMO oczywiście.

Co do mechanizmu, to się zgadzam, mógłby być troszeczkę większy, natomiast wygląda kapitalnie. Co do reszty, to pewnie również masz racje, aczkolwiek niewiele moim zdaniem brakuje mu do ideału ;)

 

Już nie wiem, który raz gratuluję i... zazdraszczam :) Wygląda na większy niż jego faktyczne wymiary. Jak ocenisz bransoletę w stosunku do Rolka (bo tylko taką "macałem") ?

Ktoś mi już wcześniej tu na forum zadał to pytanie :) Dotychczas uważałem bransolete Rolexa za najlepszą jaką widziałem/macałem/użytkowałem, teraz ta z AP ją przebiła :) Co do wymiarów, to linia Royal Oak jest tak zbudowana, że zegarki te przez łączenie bransolety z kopertą są optycznie większe, niż podaje liczba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, pytałeś o pudło. Na tym filmiku jest pokazane :

 

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zabieram się za oglądanie :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.