Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Audemars Piguet Royal Oak 15400

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze przy okazji galerii, to dla tych co jeszcze nie widzieli, pozwolę sobię wrzucić filmek jak powstaje bransoleta do tego zegarka :

 

No no no, filmik robi wrażenie i budzi podziw, czapki z głów Panowie... świetnie się prezentuje zegarek, prawdziwy majstersztyk. Jak poprzednicy tak i ja powtórzę, prosty, elegancki... akuratny:]

 

Zdjęcia - jak zwykle;) - ponad przeciętne, bo i sam czasomierz jest ponad :)

 

POZAZDROŚCIĆ, pozytywnie pozazdrościć:]

 

niech cyka i powiększa kolekcję:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne :)

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Niesamowity jest :) i ciut ladniejszy od 15300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę ;) W mojej opinii mechanizm jest po prostu zbyt mały w stosunku do koperty. Bo oczywiście mechanizm sam w sobie świetny, a rotor to mistrzostwo świata.

 

Mam podobne odczucia :)

Ja osobiście wolałem znaczek AP zamiast indeksów na 12 i przeciwwagę sekundnika w tej samej formie co indeksy - dla mnie to było spójniejsze rozwiązanie, ale to są detale :)

Tylko jak nie zwracać uwagi na detale kiedy zegar jest prakycznie idealny?

 

Zgadzam się, że RO to zegarek najbardziej bliski ideału i gratuluję nabytku :) - nigdy bym go do krótkich spodenek nie założył :P

 

Michał ten zegar ma tyle smaczków i detali, że zasługuje na bardziej obszerna i urozmaiconą sesję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity jest :) i ciut ladniejszy od 15300.

Mnie się też bardziej podoba, bez dwóch zdań, ale to już kwestia upodobań. Przedewszystkim fajniejsze są indeksy, wydłużone, na + też moim zdaniem powiększony rozmiar. Ci co mają większe nadgarstki, to napewno się cieszą :) Bartek poniżej napisał, że przeciwwaga sekundnika jest fajniejsza w starszym RO, ja uważam przeciwnie, to samo jeżeli chodzi o logo - tutaj jest bardziej dyskretne, wygląda świetnie, nie rzuca się w oczy, natomiast w 15300 wygląda mi to trochę modowo. Oczywiście wszystko tak jak wczesniej wspomniałem jest kwestią upodobań i gustu rzecz jasna. Nie ma co gdybać, zegar jest rewelacyjny, 15300 również. Dla mnie jednak podstawowym atutem 15400 jest to, że jest to nowy model :)

 

 

Mam podobne odczucia :)

Ja osobiście wolałem znaczek AP zamiast indeksów na 12 i przeciwwagę sekundnika w tej samej formie co indeksy - dla mnie to było spójniejsze rozwiązanie, ale to są detale :)

Tylko jak nie zwracać uwagi na detale kiedy zegar jest prakycznie idealny?

 

Zgadzam się, że RO to zegarek najbardziej bliski ideału i gratuluję nabytku :) - nigdy bym go do krótkich spodenek nie założył :P

 

Michał ten zegar ma tyle smaczków i detali, że zasługuje na bardziej obszerna i urozmaiconą sesję :)

 

Bartek, co do zdjęć, to chce sobie dokupić jakiś porządny obiektyw macro, wtedy postaram się uzupełnić galerie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie to ma znaczenie, w sytuacji gdy można kupić nowy egzemplarz 15300 z 2012 r., werk jest taki sam i ogólnie technologia wykonania oraz użyte materiały są identyczne (chyba że o czymś nie wiem)? Jest tu jakieś logiczne uzasadnienie, czy generalnie lepsze bo nowe?

Dla mnie ma to spore znaczenie, takie moje widzi mi się :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To model, który wyszedł z okazji 40 urodzin Royal Oak. Redesign pierwszego modelu. Kupiony w roku premieru nowego modelu. Moim zdaniem to argument na +.

Ja do tego w 2012 kończyłem 40 lat, więc była dodatkowa okazja.

 

Logo na 12 w starym modelu fajne, ale w połączeniu z brakiem indeksu na 3 z powodu okienka daty - robią się dwie szczerby na cyferblacie, widoczne szczególnie w nocy.

 

Dla mnie obecna tarcza jest o niebo fajniejsza. Do tego sekunda też zgrabniejsza.

Wizualnie ten model bardziej do mnie przemawia a do tego jest wizualnie bliższy oryginalnego projektu Genty.

 

Jak to mówią: To break the rules You must first master them.

 

 

 

post-1039-0-80100200-1357237891_thumb.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ,który chcę mieć,bez dwóch zdań..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulowałem już ale tego zegarka można gratulować kilka razy :)

Bransoleta wygląda obłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysiek, bransoleta to b. mocna strona tego zegarka, wykonana jest naprawdę rewelacyjnie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko gratulować reszta została już chyba powiedziana...niech się dobrze nosi. :)


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taka kasiorke to wszystko musi być dopracowane! Pogratulować kanciaka ;)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... Co następnego jest już w kolejce ;) A może ten wystarczy, gdyż jest REWELACYJNY:]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie gratulowałem, w więc niniejszym to czynię. Zegarek jest wspaniały. Nowego 15400 na żywo jeszcze nie oglądałem, ale miałem możliwość obcowania z 15300. Prawdą jest, że RO bardzo dużo zyskuje na żywo. Niesamowicie dopracowany zegarek, a przy tym uniwersalny w kontekście dopasowania do ubioru.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za miłe komentarze :)

 

Tak się zastanawiam... Co następnego jest już w kolejce ;)

 

Portugalczyk IW5001-14.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, dajesz do myślenia wszystkim :)

 

R.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz można być "bogatym" i nie mieć gustu. Michał z wieloma zegarkami trafia w mój gust.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz można być "bogatym" i nie mieć gustu. Michał z wieloma zegarkami trafia w mój gust.

 

Wiem o tym,generalnie Michal kupuje ikony zegarkowego "stadka" ,które są od dawna na piedestale estetycznego wizerunku wśród wielu zegarkomaniaków..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem okazji carlito wiec gratuluje teraz. Licze tez ze moze w 2013 kupisz cos niezaleznego tez;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za miłe komentarze :)

 

 

 

Portugalczyk IW5001-14.

 

liczymy zatem na szybkie sfinalizowanie swoich planów oraz na... podzielenie się z nami swoim nowym przyszłym cackiem w postaci fotek w galerii :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ,który chcę mieć,bez dwóch zdań..

Ja też, ale ponieważ nie biorę pod uwagę zamiany wszystkich moich słodziaków na AP, więc chyba trzeba szukać chętnego na nerkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje , z pewnością ikona zegarmistrzostwa i pasuje do każdego stroju, zarówno eleganckiego jak i mniej oficjalnego :)

 

Może po portugalczyku następny będzie Moser ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie przed, strasznie mi chodzi po głowie ten Moser. Nie wiem co robić, poważnie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed. Odpuść sobie Portugalczyka i kup piękny, nietuzinkowy zegar. W każdym razie ja bym tak zrobił bez chwili zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.