Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Audemars Piguet Royal Oak 15400

Rekomendowane odpowiedzi

Przed. Odpuść sobie Portugalczyka i kup piękny, nietuzinkowy zegar. W każdym razie ja bym tak zrobił bez chwili zastanowienia.

Dokladnie tak. Trzeba go przekonac bartek bo bladzi chlopak;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyka kup teraz ,mosera na ...czterdziestkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Trzeba go przekonac bartek bo bladzi chlopak;)

 

Może i błądzi, ale jak już coś przygarnie, to normalnie łeb urywa. Trzeba przyznać, że ma chłopak dobry gust :D;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może i błądzi, ale jak już coś przygarnie, to normalnie łeb urywa. Trzeba przyznać, że ma chłopak dobry gust :D;)

Jaki tam dobry, wybiera szlagiery i tyle;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci taką fotkę, co sądzicie? :)

 

Ostatecznie mógłbym chyba nosić tego Mosera do dżinsów i marynarki.

post-27475-0-75984700-1357677599_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już Tobie pisałem,że spokojnie do dżinsów i porządnie skrojonej marynary podejdzie ale kto co lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w sieci taką fotkę, co sądzicie? :)

 

Ostatecznie mógłbym chyba nosić tego Mosera do dżinsów i marynarki.

 

 

tego Mosera to prawie nie widać... Ten kolo go przytłacza;)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekacie trochę na peryferie tematu, Zegarek jest naprawdę piękny i będzie się na pewno śnił nie jednemu zegarko - maniakowi (mi już :-) ), ale pozostając przy temacie - co sądzicie o jego braciszku RO Offshore Diver?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale pozostając przy temacie - co sądzicie o jego braciszku RO Offshore Diver?

Diver jest świetny, moim zdaniem te zegarki się idealnie uzupełniają.

 

Tutaj galeria diverka :

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/77819-the-diver/


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, ale pozostając przy temacie - co sądzicie o jego braciszku RO Offshore Diver?

 

Moim zdaniem przeciętny,przepraszam,że to mówię, ale przy AP RO 15400 wymięka.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj Robert, rzecz gustu. Ale myśle, że żeby napisać, że jest przeciętny, to najpierw trzeba zobaczyć go na żywo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale wybacz mały offtop - ale na pierwszym zdjęciu widać wyraźnie, że masz kawał piąchy!!! A zegarek bajeczny - czy na żywo czy na zdjęciach :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Fotki miazga :) . Michał, zapodałbyś jakąś fotkę na pudle ? :)

 

Spoko, na dniach cos cykne. Co do samego pudła, to bez szału, jest poprawne, np. Zenith, czy IWC mają fajniejsze.

 

W ogóle nie zgadzam się z opinią Michała. Pudło od AP jest wykonane perfekcyjnie i bardzo ładnie. Do tej pory miałem kilka zegarków IWC. Większość z nich miała pudła wykonane tak sobie. Powleczone były materiałem skórzanym, a jedynie Portuguese Automatic dostał porządne drewniane pudło. Jednak pod względem wykończenia powierzchni, estetyki, nie miało startu do AP.

 

 

aprobox.jpg

 

Pudło AP nie jest duże, ale bardzo estetyczne i naprawdę pięknie wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że jest wykonane źle, ale drewniane pudełka od IWC i Zenitha prezentują się moim zdaniem lepiej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie mówię, że jest wykonane źle, ale drewniane pudełka od IWC i Zenitha prezentują się moim zdaniem lepiej.

 

Moim zdaniem pudło od AP prezentuje się lepiej i jest wykonane lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porządku :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zegarka, świetny model! Jest to jeden z niewielu AP, które akurat do mnie przemawiają w pełni i od razu. Idę o zakład, że na żywo zwala z nóg. Niestety moja styczność z AP ogranicza się do raptem 3 modeli widzianych na własne oczy oraz licznych zdjęć...stąd Twoje tak cenię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede orginalny ale równiez mi sie podoba wysoki poziom nie ma to tamto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudło od IWC też mi bardziej do gustu przypadło. Moim zdaniem jest łatwiejsze i bardziej pomyślane w środku tzn łatwiej jest wyciągnąć np.instrukcje czy gwarancje przez "motylki" wycięte w materiale.

Poza tym jak rozumiem 15400 w drewnianym pudle ale przy linii ROO mogli by się postarać o coś bardziej charakternego a nie to samo drewienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_7843-2.jpg

 

 

Strasznie mi forum niszczy zdjęcia :angry:

 

Michał ,u mnie zdjęcia są idealne :o

Może to wina przeglądarki?

 

Indeksy dłuższe ,bo i tarcza większa :rolleyes:

 

A pudełko mi się podoba,choć może bardziej by pasowało do typowego garniturowca <_<

Zegarek wiadomo,miazga :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego to wina, ale na kompie, przed wstawieniem na forum, wygląda to lepiej. Mniejsza z tym :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz możesz już sprzedać pozostałe zegarki.

 

Ewentualnie kupić Suba do "ciężkiej roboty", AP na codzień, a od święta Mosera. Reszta straciła sens.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien plan :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to "goń króliczka" :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to tzw. "gonienie króliczka" w naszej pasji jest najpiękniejsze :)

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.