Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sleza

zegarek klubowy 2013

Rekomendowane odpowiedzi

A moze Chronos Art i Pawel Jankowski stworzylby cos na ta okazje. Z checia bym nabyl tak wyjatkowy zegareczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze Chronos Art i Pawel Jankowski stworzylby cos na ta okazje. Z checia bym nabyl tak wyjatkowy zegareczek.

 

Na taki bym reflektował. Doskonały pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze Chronos Art i Pawel Jankowski stworzylby cos na ta okazje. Z checia bym nabyl tak wyjatkowy zegareczek.

 

Kilka postów wyżej jeden z Kolegów napisał, że się skontaktował z p. Pawłem. W przedziale cenowym, który został ustalony nie ma mowy o zegarku z Chronos-Art.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem sie z przedstawicielem Steinhart na Polske. Min 50 szt limitacji. Kwota wyjdzie max

2 500 zl a najprawdopodobniej bedzie to 2 000 zl. Wszystko zalezy od modyfikacji. Baza marine 38. Wyglad zblizony do Junghansa.

 

Z Epos'em sie jeszcze nie kontaktowalem.

 

Realistycznie myslac nie mamy wiele opcji.... Steinhart w cenie 2 000 zł jest najbardziej realna opcja. Dodam ze przedstawiciel na Polske marki Steinhart podejmie sie prowadzenia projektu. Wyslal juz zapytanie do centrali w tej sprawie (oczywiscie wstepne pytanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten Ebel podobnie jak Junghans z poprzednich stron. Podoba mi sie polaczenie nakladanych indeksow z malowanymi. Jaki ma rozmiar?

Chronos Art bylby tez ciekawa alternatywa. Obawiam sie jednak ze zegarek na Unitasie moze byc nieco duzy i gruby za czym malo garniturowy. Preferowalbym rozmiar 38mm i grubosc ponizej 10mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przedzial cenowy jest ustalony???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem sie z przedstawicielem Steinhart na Polske. Min 50 szt limitacji. Kwota wyjdzie max

2 500 zl a najprawdopodobniej bedzie to 2 000 zl. Wszystko zalezy od modyfikacji. Baza marine 38. Wyglad zblizony do Junghansa.

 

Z Epos'em sie jeszcze nie kontaktowalem.

 

Realistycznie myslac nie mamy wiele opcji.... Steinhart w cenie 2 000 zł jest najbardziej realna opcja. Dodam ze przedstawiciel na Polske marki Steinhart podejmie sie prowadzenia projektu. Wyslal juz zapytanie do centrali w tej sprawie (oczywiscie wstepne pytanie).

SIRLUKE1 bo o nim zapewne mówisz na pewno poprowadziłby dobrze projekt (ma bardzo dobry kontakt z Gunterem Steinhartem). Pytanie, czy właśnie Steinhart? Niedawno już był jeden zegarek od nich (AQUARIUS) więc może tym razem inna marka? Z drugiej strony osobiście baaardzo lubię Steinharty więc czemu nie...

 

to przedzial cenowy jest ustalony???

Czysto rozsądkowy. Dla limitacji 50 szt. (myślę, że tylu chętnych się znajdzie) to chyba jakieś 2500 zł. Ani przesadnie dużo, ani mało. W dobie kryzysu myślę, że w sam raz ;) Oczywiście możemy rozważać droższe możliwości, ale wówczas myślę, że będzie ciężko ze znaleziemiem nabywców. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEDYNY podkreslam JEDYNY realny projekt to na chwile obecna to Steinhart Marine 38 (50szt.). SIRLUKE1 sie podejmie kontaktu z producentem i prowadzenia projektu od A do Z.

 

Damy rade stworzyc naprawde ciekawy projekt.

 

http://www.steinhartwatches.de/en/MARINE-38,583.html

 

Prosze juz nie pisac ze fajnie by bylo gdyby.... ten albo tamten producent... Konkrety prosze. Czy mamy innego producenta co wykona nam zegarek w cenie do 2 500 zl (przy limitacji MIN. 50szt)? Ja mysle ze odp brzmi NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart Marine 38 to na ładny zegarek, ale na pewno nie garniturowy przy grubości 13 mm.

Idealnym kandydatem jest Stowa Antea, ale już była.

Kemmner i jego kostka też już była przedyskutowana.

 

Chyba Epos 3420 byłby najlepszym wyborem, choć budżet na pewno podskoczy.

A może coś z Japonii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart na pewno swoją robotę wykonał by dobrze ale niektórzy mogą jeszcze pamiętać jak firma przeciągała terminy z Aquariusem. Z 3 miesięcy zrobiło się tam chyba 1,5 roku.

 

mam wrażenie że niektórzy z Was to znają tylko pare firm i w kółko przewijają się w tym temacie te same. Tymczasem producentów zegarków na świecie jest multum, trzeba tylko ruszyć głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "gdybajmy" tylko konkrety prosze. Jaki producent i za ile zl? Kto sie podejmie ogarniecia projektu? Czy producent jest chetny?

 

Wszystko w jednym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej jeden z Kolegów napisał, że się skontaktował z p. Pawłem. W przedziale cenowym, który został ustalony nie ma mowy o zegarku z Chronos-Art.

 

Sorrki, umknelo mi. Pewnie 2,5 k to troche malo ale jezeli do budzetu dorzucilibysmy jeszcze np. tysiac? Mysle, ze i Pawlowi powinno zalezec. Bylaby to dla niego na pewno znakomita reklama. Nie chodziloby pewnie o zegarki, ktore ma obecnie w ofercie ale o cos nowego, przeznaczonego tylko dla tego projektu. Moze wartoby jeszcze zglebic temat i nie przekreslac tej mozliwosci kompletnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część wypowiedzi wygląda, jakby była pisana przez przedstawicieli Eposa, a nie klubowiczów którzy napisali kilkadziesiąt postów lub zarejestrowali się niecały miesiąc temu.


czas nie chodzi spać

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część wypowiedzi wygląda, jakby była pisana przez przedstawicieli Eposa, a nie klubowiczów którzy napisali kilkadziesiąt postów lub zarejestrowali się niecały miesiąc temu.

 

To podaj swoje propozycje na ''garniturowca''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega, zapytanie do Guntera poszło, czy wogóle jest tematem zainteresowany. Obecnie ma dużo własnych nowych projektów i pytanie, czy starczy mu mechanizmów.

 

Czekam na odpowiedź z jego strony.

 

Termin realizacji zapewne min. 12 m-cy, tak realnie :)

 

Jak znam życie, to cena będzie atrakcyjna, ale więcej szczegółów po odpowiedzi Guntera.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część wypowiedzi wygląda, jakby była pisana przez przedstawicieli Eposa, a nie klubowiczów którzy napisali kilkadziesiąt postów lub zarejestrowali się niecały miesiąc temu.

Czy na pewno musimy doszukiwać się teorii spiskowej :ph34r: w tak zacnym skądinąd przesięwzięciu ?

Osobiście nie optuję za jakimś konkretnym producentem, ale za koncepcją zegarka.

Przymawany na tę chwilę przez większość Kolegów minimalistyczny poziom ceny finalnej zegarka jako parametr decydujący, znacząco ogranicza możliwości wyboru modelu wyjściowego.

 

Nie mam nic przeciw marce Steinhart, ale 13mm grubości koperty nie koresponduje za bardzo z pomysłem klasycznego garniturowca.

 

Jeśli miałoby to zależeć ode mnie, nie miałbym nic przeciwko produktowi manufakturowemu w cenie do 20k, wszak obawiam się, że niewielu byłoby chętnych na tak kosztowny wydatek. Chyba, że jednak znajdzie się grono kilku(nastu) pasjonatów... Patrząc na tempo w jakim rezerwowano Dornblutha na 10-lecie :D , różnych rzeczy można by się spodziewać ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient FER24005W z 12 mm szer. koperty był za gruby a Steinhart z 13 mm ok. hmm... :)

Orienta dawałem jako przykład na bazę , własny mechanizm :) , cena bardzo atrakcyjna , do tego nowa tarcza - projekt do uzgodnienia , również grawer na deklu . Powinno sie bez zamknąć w 1000 pln .Na taki zegarek bez problemu znalazło by sie sporo potencjalnych klientów.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wolalbym cos w cenie do 6000.moze i deko wiecej.ale to tez trzeba by ustalic w drodze ankiety.bo tak naprawde to malo kto sie wypowiada w tym temacie.zaledwie parenascie nickow...

no nic poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient to dobry kierunek, ale akurat FER24005W jest ogromny. 42 mm do garnituru? Trzeba by mieć przynajmniej 20 cm w nadgarstku...

Idealny Orient to niedostępny już 60th Anniversary:

indexphpa.png

 

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orient to dobry kierunek, ale akurat FER24005W jest ogromny. 42 mm do garnituru? Trzeba by mieć przynajmniej 20 cm w nadgarstku...

Idealny Orient to niedostępny już 60th Anniversary:

indexphpa.png

 

 

Pozdrawiam

Tomek

Świetny , tylko to juz jest limited edition .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki akurat by się zmieścił w 2500 zł.

No dobrze, tylko kto się zajmie rozmową z japońcami?

A poza tym, czy Orient w ogóle byłby zainteresowany limitką 100 szt.? Coś mi się nie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to jest Orient tylko na rynek Azjatycki :) zrobia wyjatek??? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.