Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
radekglaz

NASZE POLJOTY CHRONO 3133

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2022 o 10:00, art_69 napisał(-a):

a jak spadnie to nawet nie widać, że nadal jest w w zamkniętej kopercie pod szkłem...

Dzięki temu mam pięknego Ljuksa w komplecie za pół ceny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Dzięki temu mam pięknego Ljuksa w komplecie za pół ceny :P

 

Bo to była opowieść na faktach - odebrałem zegarek, a jak dojechałem to nie były sekundnika, wyparował....

Jeden zgubi, drugi znajdzie i będzie miał prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, prw6 napisał(-a):

Taka choinka :)

 

 

 

Ta choinka to wszystko kupione w Rosji i na Ukrainie czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

Ta choinka to wszystko kupione w Rosji i na Ukrainie czy się mylę?

Mylisz się, nie wszystko. Jeszcze Polska, Czechy i nie pamiętam czy Bułgarii by tam nie znalazł :D

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, prw6 napisał(-a):

Mylisz się, nie wszystko. Jeszcze Polska, Czechy i nie pamiętam czy Bułgarii by tam nie znalazł :D

 

Tak naprawdę to jeśli chodzi o 3133,  to nie myślałem o Poljotach, bo te można spotkać wszędzie i w Bułgarii i w Czechach i w Polsce.

:D

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

Tak naprawdę to jeśli chodzi o 3133,  to nie myślałem o Poljotach, bo te można spotkać wszędzie i w Bułgarii i w Czechach i w Polsce.

:D

 

Haha, a więc okean? To był składak z jakiegoś szturmana, wymieniłem na innego składaka, który mi się bardziej podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, prw6 napisał(-a):

Haha, a więc okean? To był składak z jakiegoś szturmana, wymieniłem na innego składaka, który mi się bardziej podoba :)

 

Głównie tak, Szturmanskiego jeszcze nie namierzalem gdzie można kupić, bo mało czasu obserwuje ale ten model to chyba najszybciej w Polsce da się w tej chwili dostać. 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kolekcja.

Lubię te POLETY :).

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2022 o 22:42, Elob500 napisał(-a):

Fajna kolekcja.

Lubię te POLETY :).

Nie tylko ty 🙃


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Elob500 napisał(-a):

Długo czekałem na niego, ponad rok negocjowałem z posiadaczem  (a szukałem kilka ładnych lat), mam zegarek z numerem tysiąc siedemset coś ale z pierwszego tysiąca jeszcze mi nie wpadł.

Jest całkowicie oryginalny, luma przeżyła swoje. Kiedyś z podobną lumą odpuściłem a poszedł za ledwie 700 USD, nie był to co prawda poniżej tysiąca. 

No teraz mam perełkę. Dla mnie jest warty wiele.

   

 

 

😱😱😱


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam, wczesnego szturmana.Dojechał razem z Okeahem, brałem go niby w chromowanej kopercie ale jest stalowa. A dłbym sobie ... że na zdjęciu była chromowana.

Jedyna co ma złe to kalendarz i przycisk ale to po wizycie u nadwornego wojskowego zegarmistrza.

  obraz.thumb.png.72f644faa76bb322d38066a90fdb8335.png

No i tył szturmana poezja...

obraz.thumb.png.97867ed87119539a4c52e15d63d96027.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Elob500 napisał(-a):

 

No i tył szturmana poezja...

obraz.thumb.png.97867ed87119539a4c52e15d63d96027.png

Szczególnie podoba mi się sprężynka antywstrząsu jak w kirowskim 😍

Nawet mam baardzo wczesny mechanizm poljota z taką i to dodaje uroku:

16734628224849121166943876678747.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Szczególnie podoba mi się sprężynka antywstrząsu jak w kirowskim 😍

Nawet mam baardzo wczesny mechanizm poljota z taką i to dodaje uroku:

16734628224849121166943876678747.jpg

 

Jest to jeden z elementów który mówi o oryginalności wczesnej wersji 3133. To już 2 mój zegarek z pierwszego tysiąca produkcji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Elob500 napisał(-a):

No i mam, wczesnego szturmana.Dojechał razem z Okeahem, brałem go niby w chromowanej kopercie ale jest stalowa. A dłbym sobie ... że na zdjęciu była chromowana.

Jedyna co ma złe to kalendarz i przycisk ale to po wizycie u nadwornego wojskowego zegarmistrza.

  

No i tył szturmana poezja...

 

Świetne sztuki zdobywasz 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx.

Ano coraz ciężej, zegarków ori coraz mniej.

Teraz już prawie każdy wie co to jest. A patrząc na ceny zatokowe, czasem 1,5k usd za oryginalnego Okeaha. 

Czasem widzę Polojta? Okeaha/Szturmana w koronie, patrze na niego, oceniam, i już chcę sięgnąć ... a tu już nie ma :). I nie mówię o aukcjach na zatoce... 

Stare oryginalne szturmany bez korony, znikają szybko, teraz chyba nie ma żadnego ori wystawionego.

O tu są Okeah i Szturman... prawie ori...

Prawie ori OKEAH za 2,2k USD .... ech.

Prawie ORi szturman ech...

 

 

O te dwa z koronami walczyłem ponad 12 miechów, numery obok siebie, warto było.

 

   

 

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.