Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

PM trzymaj się, uważaj na siebie...

Jestem z Tobą...


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PM trzymaj się, uważaj na siebie...

Jestem z Tobą...

Już wiem , że jedna sprzedawczyni z marketu .... ja tam dawno nie zaglądałem , ale koledzy co rusz :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu się tak nie zaraża, choć trzeba środki ochrony zachować ... :huh:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

à propos środków ostrożności - od poniedziałku będę pracował „zdalnie”. Mój pracodawca wygonił pracowników do domu ma dwa tygodnie. Myśle, że to dobra decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meksykanie podbijają NRD (w przybliżeniu ;) ). Dalej uważam, że to jedna z najlepszych z niedocenionych rockowych kapel. Gdyby nie Tarantino prawdopodobnie  byliby jeszcze mniej znani.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocne ...  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronawirus na zdjęciu ?

:);)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że na dworze wiosna ? A jaka cisza i spokój. Zaczynam lubić ten (taki) STAN. 

post-92919-0-75692500-1584199956_thumb.jpeg

post-92919-0-52767000-1584200342_thumb.jpeg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , połowa kwietnia, ale trzy zlokalizowane ... reszta ? Nie wiem...


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla poprawy nastroju :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z dedykacją dla niszczycieli...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięć najczęściej kupowanych produktów na allegro ... na dziś  :blink:  :blink:  :blink:

;)  co za czasy ...

post-92919-0-16741500-1584252792_thumb.jpeg

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc  na zachowanie  wysoce  nieodpowiedzialne  ludzi w niektórych  krajach  w  zwiazku z korona wirusem np w  Paryzu dochodzę  do  wniosku  ze  czeka  nas  niestety  kilka  tygodni  jak  nie  miesiecy perturbacji  w  zyciu  codziennym ,gospodarce  etc

Wczoraj  kolo mnie niedaleko Chemnitz  dopiero trochę  zaczęli  ludzie  robic  zapasy zywnosci.W  Belgii  byl  totalny  chaos-wystarczy  reglamentacja  podstawowych  artykułów

Bylem  w piątek juz  w drodze  do  domu  ale  zawróciłem w Bautzen   gdyz  mimo  wszystko  mógłbym  zagrozić  nieświadomie  mojej rodzinie-kwarantanna.

Wydaje  mi  się  ze  naukowcy  powinni sie  skupić  na  znalezieniu  sposobów  na  rozmieszczenie  np  bramek ,kurtyn  antyseptycznych-dezynfekcyjnych  wszędzie  w  miejscach  publicznych,stacje  dworce  sklepy ,bankomaty,bramki  na autostradzie banki  a  nawet  granice.To  byłoby  tańsze  niz  obecne  straty  w transporcie  i  całej  gospodarce  tutaj  widzę  role  dla  Fundacji  na  rzecz  Nauki  Polskiej.

Unia Europejska  -tyle  płacimy  składek,opłacamy  urzędników i  co  ciężko  było decyzje  o  zamknięciu wszystkich granic  wewnętrznych jednocześnie

 

Odnoszę  wrażenie  ze niektórzy urzędnicy  sa  tylko  po  to  żeby swoje  odbębnić  .

Edytowane przez janekp

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe sprawdzam UE, Zasypanie pieniędzmi  bez pokrycia nic nie da. Jako ludzie ponosimy porażkę. W moim małym miasteczku pojawia się agresja i głupota na każdym kroku na dodatek niezważanie na los sąsiada. Zobaczymy jak świat się przewartościuje. Tylko zdecydowane kroki i kary za niedostosowanie się do zaleceń.

 

Przykładowo państwowy Orlen na Kubicę stać,a na darmowe płyny dezynfekcyjne nie. W takiej sytuacji kryzysowej widać , na co winniśmy wydawać pieniądze ,a jakie kierunki rozwoju są zbyteczne. Jakie pieniądze idą na stadiony, Kubiców, siatkarzy, piłkarzy,Zenków , reklamy, różnego rodzaju tv, seriale, pierdoły itp itd, 

 

Za mocno świat się rozpuścił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe sprawdzam UE, Zasypanie pieniędzmi  bez pokrycia nic nie da. Jako ludzie ponosimy porażkę. W moim małym miasteczku pojawia się agresja i głupota na każdym kroku na dodatek niezważanie na los sąsiada. Zobaczymy jak świat się przewartościuje. Tylko zdecydowane kroki i kary za niedostosowanie się do zaleceń.

 

Przykładowo państwowy Orlen na Kubicę stać,a na darmowe płyny dezynfekcyjne nie. W takiej sytuacji kryzysowej widać , na co winniśmy wydawać pieniądze ,a jakie kierunki rozwoju są zbyteczne. Jakie pieniądze idą na stadiony, Kubiców, siatkarzy, piłkarzy,Zenków , reklamy, różnego rodzaju tv, seriale, pierdoły itp itd, 

 

Za mocno świat się rozpuścił

Tak , zgadzam się, ale pisz tych zenków z małej litery, bo czuję się obrażany. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , wszystko prawda , ale jak zmniejszymy agresję podświadomą i zacznijmy od siebie, a nie os tego, ... że "ktoś nic nie zrobił" to będzie super. Dobrze analizować innych , ale koniecznie trzeba wyciągać wnioski (i to prawidłowe) , a potem stosować samemu . Wiele z wniosków, które wyciągamy to niestety heurystyki, przyjmowane pod wpływem określonych impulsów, a nie oparte na racjonalnym doświadczeniu i wiedzy i analizie. Wnioski wyciągane pod wpływem emocji i to chwilowych (POLICZ DO 10-ciu ... :P ) itd. 

Zatem rozmawiajmy i przekonujmy, ale nie osądzajmy "narodu na podstawie pojedynczych incydentów" i zacznijmy od siebie ( takie lustro ;) )

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po moje mieścinie jeździ policja i wszystkich gonią do domów... To jednak chyba prawda, że są plany zamknięcia miasta Poznania...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , wszystko prawda , ale jak zmniejszymy agresję podświadomą i zacznijmy od siebie, a nie os tego, ... że "ktoś nic nie zrobił" to będzie super. Dobrze analizować innych , ale koniecznie trzeba wyciągać wnioski (i to prawidłowe) , a potem stosować samemu . Wiele z wniosków, które wyciągamy to niestety heurystyki, przyjmowane pod wpływem określonych impulsów, a nie oparte na racjonalnym doświadczeniu i wiedzy i analizie. Wnioski wyciągane pod wpływem emocji i to chwilowych (POLICZ DO 10-ciu ... :P ) itd. 

Zatem rozmawiajmy i przekonujmy, ale nie osądzajmy "narodu na podstawie pojedynczych incydentów" i zacznijmy od siebie ( takie lustro ;) )

Hmm... Takie lustro...

Nasuwa mi się cytat z Biblii

 

1 Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. 2 Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. 3 Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?

 

Myślę, że nieraz warto się nad tym zastanowić zanim się kogoś osądzi...

Pozdrawiam Jacek


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - Biblia to nie jest „głupia” książka, tyle że ma dwa tysiące lat. Zawiera mądre treści , trzeba je tylko odpowiednio interpretować. Podobnie jest z Koranem i jeszcze kilkoma księgami... piszę to jako humanista i twardo stąpający człowiek po ziemi, twardo wierzący w prawa fizyki (i te nie odkryte też), nie bojący się śmierci ( brak lęku pierwotnego ) . Boję się tylko o tych co się boją ... ale to inna para kaloszy...


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarantanny dzień piąty...

 

 

 

Kwarantanny dzień piętnasty...

 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.