Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

H.Moser & Cie

Rekomendowane odpowiedzi

... nie wliczajac stanu po użyciu lub udział w bójce...

 

Zadymiarz, hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub udział w bójce, ale to nie miało miejsca od kilku lat.

Emeryturka ?:D

@Michał, a Nautilus na bransolecie albo Aquanaut ?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquanaut na bransolecie, to jedyny PP, który gdzieś tam siedzi mi w głowie, ale ostatecznie do Lange nie ma podejścia. Natomiast jego niewątpliwym plusem jest to, że jest bardziej uniwersalny od L&S. Niemniej nie mogę się przekonać do Patka, to nie moja bajka, nie podchodzą mi stylistycznie te zegarki. Weźmy raz jeszcze tego Aquanauta, na zdjęciach w sieci mi się bardzo podoba, a na żywo wygląda jak spłaszczony placek i traci cały urok. Nautilus to już w ogóle :)

 

Nie ma co kombinować, wybrałem już producenta. Mam nadzieje, że uda mi się zrealizować jeszcze w tym roku :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał.... Mi sie do tej pory bardzo podobaly twoje wybory. Tym bardziej, ze jestes mlodym gosciem, wiec mozna powiedziec, ze mamy w jakims stopniu zbiezny gust :) ten najnowszy zakup jest ok, ladny zegar i wszystko ma na miejscu.... Nie kumam jednak kolejnego celu, ktory w dodatku chyba jeszcze bardziej dziadkowy... :D

 

Wiem, ze mnie zaraz zjecie, ale dla mnie zszedles na wiele mniej urodziwa sciezke :P

 

Wszystko oczywiscie kwestia gustu, bo widac w moj nie trafiaja zbytnio, a ten kolejny to juz wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, naprawde uważasz, ze te zegarki są dziadkowe? Co Ci się w nich nie podoba? Chętnie posłucham, może da mi do myślenia... Wal szczerze :)

 

Jeszcze nie zdecydowałem na który model Lange postawie. Te biore pod uwagę :

 

post-27475-0-28885000-1361304927_thumb.jpg

 

post-27475-0-76893800-1361305690_thumb.jpg

 

post-27475-0-93866700-1361305805_thumb.jpg

 

post-27475-0-45141400-1361305828_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange nie są "dziadkowe". Mało tego, nawet zegarki w jeszcze bardziej klasycznym stylu typu Zenith Elite Ultra Thin albo klasyczne zegarki vintage moim zdaniem pasują do faceta w każdym wieku.

Natomiast nie bardzo wyobrażam sobie odwrotną sytuację, tzn. 70-latka z dużym zegarkiem w zdecydowanie sportowym stylu.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, naprawde uważasz, ze te zegarki są dziadkowe? Co Ci się w nich nie podoba? Chętnie posłucham, może da mi do myślenia... Wal szczerze :)

 

Michał, moim zdaniem jedynie kolorystyka :) brązy, złoto...

Te same modele w chłodnej kolorystyce wyglądają już wręcz awangardowo :) z tym samym dostojeństwem ale nie dziadkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że sa brzydkie. Sa sliczne, jednak wedlug mnie, nie do mojego wieku :) (32)

 

Mi sie taki zegar kojarzy z dojrzalym mezczyzna, a ja sie za takiego jeszcze nie uwazam.

 

Jak pisalem, mowie o swoich odczuciach :) Mi sie bardziej podobaja "nowoczesne" klimaty. Te zegary sa do bolu klasyczne.

 

Edytka:

 

Faktycznie kolorystyka ma znaczenie. Samo złoto już je dla mnie dyskwalifikuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lange chłopaki występują tylko w złocie, ewentualnie może być białe, co już nie będzie tak biło po oczach. W każdym razie dzieki za opinie, mam jeszcze kupę czasu, zawsze dobrze posłuchać opinii innych.

 

Natomiast nie bardzo wyobrażam sobie odwrotną sytuację, tzn. 70-latka z dużym zegarkiem w zdecydowanie sportowym stylu.

 

Prawda :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, przecież dopiero co Mosera kupiłeś . Naciesz się nim a nie już o Lange myślisz :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie kupuje już odrazu, tylko pewnie pod koniec roku, ale jak już mnie ciagniecie za język, to rozmawiam ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do złota nie mam nic, ale wolałbym pewnie białe.

CO do kolorystyki nie trzeba mówić wiele, wystarczy popatrzeć:

 

 

glogoualangesohnewatch3.jpg

 

Jeden dla dziadka a drugi na całe życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie kupuje już odrazu, tylko pewnie pod koniec roku, ale jak już mnie ciagniecie za język, to rozmawiam ;)

Ta ta. Będzie maj, i tu nagle znikąd fotka boxu od Lange :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może się trochę pobawimy, podpowiadając Michałowi, nad którym z modeli L&S winien się dłużej zatrzymać.

Obserwując jego indywidualność jestem spokojny, bo i tak wybierze swój własny najlepiej pasujący do swego charakteru zegarek, ale może mu trochę namieszamy :) :) :) .

Trzecia fotografia z postu 106. Obowiązkowo niebieskie wskazówki . IMHO


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy chłopaki ten temat w spokoju, za wcześnie na gdybanie. Na dzien dzisiejszy mam swojego cichego faworyta :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest moc widać kunszt niech się dobrze nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawmy chłopaki ten temat w spokoju, za wcześnie na gdybanie. Na dzien dzisiejszy mam swojego cichego faworyta :)

to może zdradzisz choć kolor wskazówek w tym przyszłym zegareczku... stawiam na niebieskie:]

i jeszcze jedna kwestia, dwie a może trzy tarcze - stawiam na... a tutaj sam nie wiem - oba modele Lange są świetne ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu cokolwiek jeszcze zdradzać, bo ten faworyt mi się zmienia jak w kalejdoskopie. Ostatnio był to 1815 z mała sekundą, jeszcze wcześniej up & down, teraz znów zachorowałem na Lange1, nie jest mi też obojętny Dual Time, który mi się bardzo podoba... Naprawde, jeszcze za wcześnie na cokolwiek :) Tym bardziej, że przed nami targi w Basel, może tam mnie coś zainspiruje... Przed zakupem będę napewno chciał tez zobaczyć zegarki Petera Speake-Marin, aczkolwiek nie sądzę, żeby na żywo wypadły w moim odczuciu lepiej od Lange. Zobaczymy co czas przyniesie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zatem życzyć mi pozostało ciekawych inspiracji i prawidłowego wyboru przed kolejnym zakupem :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a proszę Cię ja bardzo :] Twoje wybory zawsze budziły moje wielkie zainteresowanie - stąd i tym razem czekam na wieści dotyczące nowego nabytku :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się klamerka :P

 

Gratuluję, niech się nosi i odmierza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a proszę Cię ja bardzo :] Twoje wybory zawsze budziły moje wielkie zainteresowanie - stąd i tym razem czekam na wieści dotyczące nowego nabytku :]

 

Bardzo mi miło.

 

Najbardziej podoba mi się klamerka :P

 

Gratuluję, niech się nosi i odmierza :)

 

Dzięki, mi też się cholernie podoba ta klamerka, jest rewelacyjnie wykonana - front i bok jest szczotkowany, ale już obramówki są załamane i wypolerowane na wysoki połysk, super to wygląda.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna fotka tak na szybko :

 

IMG_0703-4_zpse8abeb04.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.