Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

H.Moser & Cie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za dobre słowo, mam nadzieje, że było/jest na czym oko zawiesić :)

 

Dzięki za piękne zdjęcia!

Cała przyjemność po mojej stronie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki fantastyczny zegarek.

wygląda na to, ze za słabo uwzględnili ugięcie teleskopu. stad brak 1 mm.

Michał a jak kupisz czarny garnitur, to nigdy ale to nigdy nie zakładaj do niego brązowych butów, paska itp.

to tak jakbyś założył białe skarpetki do ciemnego garnituru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, pie*******eś z grubej rury. Sorry, za słownictwo ale tylko tak mogę wyrazić to, co zrobiłeś. Nie jakieś tam "lelum-polelum" tylko porządny zegar. Jest zaj****ty!!! Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a jak kupisz czarny garnitur, to nigdy ale to nigdy nie zakładaj do niego brązowych butów, paska itp.

to tak jakbyś założył białe skarpetki do ciemnego garnituru.

Nie zgodzę sie, przykłady pierwsze lepsze z brzegu, moim zdaniem wygląda to ok.

 

post-27475-0-51645800-1361211874_thumb.jpg

post-27475-0-09873700-1361211884_thumb.jpg

post-27475-0-74826300-1361211901_thumb.jpg

 

Aczkolwiek prosiłbym uprzejmie nie kontynuować tutaj wątku modowego, skupmy się na zegarku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, pie*******eś z grubej rury. Sorry, za słownictwo ale tylko tak mogę wyrazić to, co zrobiłeś. Nie jakieś tam "lelum-polelum" tylko porządny zegar. Jest zaj****ty!!! Gratuluję.

 

Dzięki Łukasz, wiedziałem, że Ci się spodoba :) Teraz Twoja kolej na Mosera :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twoja na Lange albo Patka :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię PP, za to Lange owszem :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś nową Calatravę? Koperta normalnie, Panie, majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem Calatrave kilka razy. Nuda Panie, nuuuuda :) Zdecydowanie wolałbym Patrimony, Jules Audemars, bądź coś z oferty Lange, a nawet GO czy choćby Girarda Perregaux z serii 1966.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten najnowszy model w różowym złocie też mierzyłeś? Ja na żywo nie widziałem, więc moje zdanie jest pewnie mało warte, ale na wizualizacjach profil koperty wygląda genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą :

 

post-27475-0-71421400-1361214605.jpg

 

Bez fajerwerków, zbyt delikatny zegarek.

 

Po stokroć wolę ten zegarek :

 

post-27475-0-46012400-1361215478_thumb.jpg

 

Albo ten :

 

post-27475-0-00319800-1361215551_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście niczym nie zachwyca, powiedziałbym bez charakteru, bez tego czegoś co przyciąga wzrok i gdyby nie napis, można by było go nie zauważyć :) .IMHO


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyki nie są od fajerwerków ;)

 

Mnie ten profil rusza

 

edit: kurka, nie mogę wstawić tej fotki, którą chciałem pokazać. Ale na stronie pp jest wizualizacja 360 st., można sobie oblukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ten GP strasznie podoba :

post-27475-0-41200900-1361216023_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe modele PP (o logicznych cenach) mają kiepski design.

No jeszcze 5153 wygląda:

patek-philippe-officier-watch.jpg

 

Ciekawsze modele jak np.:

Patek-Philippe_Creates-Its-Owns-Seals_3.jpg

to już niezły wydatek.

 

Breguet ma ciekawą ofertę ale jak ktoś lubi taki desing.

Ja jestem fanem tej firmy.

 

Vacheron Constantin American wygląda nietuzinkowo.

 

Powyższy GP do mnie nie przemawia.

Lange & Sohne w wersji SS jest za bardzo podobny do Mayu.

Ale odpowiednik Portugalczyka wygląda ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PP klasa, ale mega nudna, wolałbym Journa, albo Ferriera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym AP ?

post-27475-0-96226100-1361217908_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do GP, który IMHO jest przeładowany i przez to mi się nie podoba, ten Jules jest piękny. Nosiłbym. Ale ogólnie, to nie moja liga i nie wiem, co ja tu w ogóle robię :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie, to nie moja liga i nie wiem, co ja tu w ogóle robię :ph34r:

Podziwiasz jak większość z nas piękne zegarki, głosząc swoje indywidualne subiektywne opinie. Na tym to forum się opiera, więc czyń swoją powinność dalej. :) :) :)

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie, to nie moja liga i nie wiem, co ja tu w ogóle robię :ph34r:

Moja też nie i większości z nas, ale miło popatrzeć :D


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda Panowie. I pocieszyć się trochę radością innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zawsze musimy sprowadzać rozmowę do budżetu? Nie możemy rozmawiać o zegarkach, nie zważając na to ile one kosztują? Nie traktujmy się na zasadzie "to nie moja liga", każdy z nas jest takim samym pasjonatem, miłośnikiem zegarków. Pozostawmy kwestie finansowe daleko z tyłu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Carlito zrobił świetne zdjęcia Mosera. Zegarek prezentuje się na nich bardzo dobrze. Jest bardzo przyjemny w odbiorze ze względu na swój wygląd, a nie ze względu na wysoką cenę. Niestety o wielu zegarkach nie można tego powiedzieć. Zaciekawił mnie bardzo.

Brakuje tylko zdjęć nadgarstkowych z mankietem białej koszuli. Zdjęcia z mankietem w kratkę, paseczki, groszki etc. można sobie chyba darować.

Uwagi niektórych Kolegów o 12 i o pasku Mosera - to zwykłe czepialstwo.

Pozostałe zegarki prezentowane w wątku są brzydsze. Ich zdjęcia zostały dobrane tendencyjnie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mob_image956911_zps5d1549f1.jpgpozwoliłem sobie wkleić Michał, twoje zdjęcie z planów na 2013, by przypomnieć Ci :) w jakim kierunku winny uciekać teraz Twoje myśli ;) .

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.