Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

H.Moser & Cie

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, Ty naciesz się tym Moserkiem zamiast planować kolejny zakup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas jest ta klamra! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się klamerka :P

 

Gratuluję, niech się nosi i odmierza :)

 

Dzięki, mi też się cholernie podoba ta klamerka, jest rewelacyjnie wykonana - front i bok jest szczotkowany, ale już obramówki są załamane i wypolerowane na wysoki połysk, super to wygląda.

 

dopiero teraz zwróciłem na klamerkę większą uwagę - faktycznie ful wypasik. Przemawia do mnie w 100%. Dodaje całości większego smaczku. Rewelacja :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sama klamra super, ale jak ją zestawić z całym zegarkiem (zwłaszcza tarczą) to - imo - nie do końca pasuje ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sama klamra super, ale jak ją zestawić z całym zegarkiem (zwłaszcza tarczą) to - imo - nie do końca pasuje ;)

 

nie zgadzam się!!! świetnie pasuje - w każdym calu.

 

Jak bym miał drukarkę co drukuję pieniążki to bym wydrukował akurat tyle co by na tego Moserka starczyło, to wszystko :]

 

Wyśmienity model raz jeszcze napiszę :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać dosyć kontrowersyjny zegarek skoro już 7 stron naprodukował

mi się jednak Bardzo podoba, zarówno klamra jak i i koperta

dobrze rozumiem - klamra jest cała ze złota ?

 

tak sobie pomyślałem - pasek nawet w klmarze jest idealnie spasowany, może wystarczy go na teleskopie delikatnie ułożyć ?

może podczas montażu skóra gdzieś na teleskopie niefortunnie się napięła, zahaczyła ? (gruby teleskop, twarda, ciasna skóra i efekt gotowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersyjny, czy nie, to i tak piękny zegarek. Kwestie szczegółów takich jak klamra to już tylko drobnostki. Ja patrzę na tego Mosera jak na zegarek typowo garniturowy, nie do dżinsów i koszuli, stąd moja opinia na temat klamry, która nie do końca mi wygląda na taką, która pięknie komponowała się będzie z mankietem eleganckiej koszuli ze spinkami. I tyle.

Ogólnie zegarek jest piękny.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widać dosyć kontrowersyjny zegarek skoro już 7 stron naprodukował

 

dużo pięknych fotek Kolega Michał zamieszcza, ponadto każdy gratuluje i to stąd :]

 

 

Kontrowersyjny, czy nie, to i tak piękny zegarek. Kwestie szczegółów takich jak klamra to już tylko drobnostki. Ja patrzę na tego Mosera jak na zegarek typowo garniturowy, nie do dżinsów i koszuli, stąd moja opinia na temat klamry, która nie do końca mi wygląda na taką, która pięknie komponowała się będzie z mankietem eleganckiej koszuli ze spinkami. I tyle.

Ogólnie zegarek jest piękny.

 

Kolego szanowny do tego Moserka to trzeba koszule z tej górnej półki, tak samo i te wspomniane przez Ciebie spineczki - efekt... wrażenie pierwsza klasa. Możesz iść na saluny i poznawać możnych tego świata ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego szanowny do tego Moserka to trzeba koszule z tej górnej półki, tak samo i te wspomniane przez Ciebie spineczki - efekt... wrażenie pierwsza klasa. Możesz iść na saluny i poznawać możnych tego świata ;):]

no i tu się w pełni zgadzamy :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tu się w pełni zgadzamy :)

 

dziękuję ślicznie :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klamra jest cała ze złota ?

 

Tak, cały zegarek jest wykonany z 18 karatowego różowego złota.

 

tak sobie pomyślałem - pasek nawet w klmarze jest idealnie spasowany, może wystarczy go na teleskopie delikatnie ułożyć ?

może podczas montażu skóra gdzieś na teleskopie niefortunnie się napięła, zahaczyła ? (gruby teleskop, twarda, ciasna skóra i efekt gotowy)

 

Pasek będzie raczej wymieniany.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek będzie raczej wymieniany.

 

jak miałbym się właśnie czepiać to najsłabszą stroną jest pasek - ale nie klamra! ;):] jaka masz Michał Propozycję nowego paska dla Moserka?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie (jeżeli w ogóle będzie taka możliwość) wymieniany na taki sam, tylko szerszy o 1mm. Ogólnie pasek jest super, bardzo ładny i nie chce innego, tym bardziej nieoryginalnego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sama klamra super, ale jak ją zestawić z całym zegarkiem (zwłaszcza tarczą) to - imo - nie do końca pasuje ;)

 

Też na to zwróciłem uwagę. Wygląda jak szczotkowa wersja mini od jakiegoś pama. Totalnie nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie (jeżeli w ogóle będzie taka możliwość) wymieniany na taki sam, tylko szerszy o 1mm. Ogólnie pasek jest super, bardzo ładny i nie chce innego, tym bardziej nieoryginalnego.

 

aha, myślałem, że może chcesz jakieś ulepszenie ;) hm... szerszy pasek - to nie przesada, wg mnie jeszt wszystko ok - tak przynajmniej wnioskuję z zamieszczonych przez Ciebie fotek :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok, zobacz :

 

IMG_0738-2_zps0a6e0dab.jpg

 

IMG_0880-2_zps4c47e603.jpg

 

Aczkolwiek na żywo nie rzuca się to w oczy i mógłbym z tym żyć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na to zwróciłem uwagę. Wygląda jak szczotkowa wersja mini od jakiegoś pama. Totalnie nie pasuje.

 

Paweł Tobie także napiszę - powtórzę się tym samym ;)nie zgadzam się!!! świetnie pasuje - w każdym calu.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Tobie także napiszę - powtórzę się tym samym ;)nie zgadzam się!!! świetnie pasuje - w każdym calu.

 

Rozumiem, każdy ma prawo do swojej opinii. Ja uważam inaczej.

Ale żeby dać za wąski pasek w zegarku takiej klasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on nie jest za wąski ma delikatny luz ;):] co kto lubi :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ok, zobacz :

 

IMG_0738-2_zps0a6e0dab.jpg

 

IMG_0880-2_zps4c47e603.jpg

 

Aczkolwiek na żywo nie rzuca się to w oczy i mógłbym z tym żyć.

 

To jedna z tych niedoróbek ,która podejrzewam będzie Ci przeszkadzać , przy tej cenie oczekiwałeś produktu perfekcyjnego pod każdym względem . To tak jakbyś kupił w salonie Porsche za pół bańki i miał krzywo przeszyty kolorowy szew na skórzanej tapicerce , niby wszystko działa , auto super jeździ ,tylko Ty ciągle zerkasz podczas jazdy na ten krzywy pie......ny szew ;) . Dowiadywałeś się czy Moser może wymienić pasek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie rozmów, podejrzewam, że nie będzie problemów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedna z tych niedoróbek ,która podejrzewam będzie Ci przeszkadzać , przy tej cenie oczekiwałeś produktu perfekcyjnego pod każdym względem . To tak jakbyś kupił w salonie Porsche za pół bańki i miał krzywo przeszyty kolorowy szew na skórzanej tapicerce , niby wszystko działa , auto super jeździ ,tylko Ty ciągle zerkasz podczas jazdy na ten krzywy pie......ny szew ;) . Dowiadywałeś się czy Moser może wymienić pasek ??

 

ten typ tak ma - jak to się mawia;):]

 

trzeba się raczej do tego przyzwyczaić - TAK MUSI BYĆ :]

 

Chyba, że na własną rękę coś o ten 1 mm się załatwi ;):]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musi wcale... wlasnie jak Drake napisal, za taka cene chcesz produktu dopracowango w kazdym calu. Kazdy jest inny ale mnie to by lekko irytowalo jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście sama klamra super, ale jak ją zestawić z całym zegarkiem (zwłaszcza tarczą) to - imo - nie do końca pasuje ;)

 

Z tarczą to jeszcze jakoś pasuję poprzez tą dyskusyjna 12 ale z owalami koperty to już kompletnie.

 

Paweł Tobie także napiszę - powtórzę się tym samym ;)nie zgadzam się!!! świetnie pasuje - w każdym calu.

 

Mnie pewnie tez napiszesz więc od razu poproszę o uzasadnienie :P

 

 

Michał - walcz o ten pasek bo mimo wszystko za tą kasę ma być wszystko perfekcyjnie zrobione - powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tarczą to jeszcze jakoś pasuję poprzez tą dyskusyjna 12 ale z owalami koperty to już kompletnie.

Mnie pewnie tez napiszesz więc od razu poproszę o uzasadnienie :P

Michał - walcz o ten pasek bo mimo wszystko za tą kasę ma być wszystko perfekcyjnie zrobione - powodzenia!

 

Bartek - sam się prosiłeś :] hm... wszystko to jest kwestja gustów i guścików - a tego się nie komentuje :]

 

hm... faktycznie, Michał, jak jest taka możliwość to walcz - wspieramy Cię :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.