Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

H.Moser & Cie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyżby Lange było tą przyszłą wisienką na torcie?

 

Raczej jestem zdecydowany na zegarek tej manufaktury, ale czy będzie to tzw. wisienka na torcie, to się zobaczy, bo kto wie, co w przyszłości mi przyjdzie do głowy ;)

 

ten za wąski w uszach pasek nie jest powodem do reklamacji ? (paska oczywiście)

 

Właśnie się zastanawiam, czy jest to powód do reklamacji... Na żywo się to nie rzuca w oczy aż tak bardzo, widać brak tego jednego minimetra z bliska, ale troche mnie to rzeczywiście drażni. Jest to widoczne bardziej z tyłu, niż od frontu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takich pieniadzch nalezy wymagac bezwzglednej dokladnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten Twój czekoladowy zakup :D Średnica 38.8 dla mnie troszkę mała , cenę zegarka trochę ratuje to że można go nosić deklem do góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlugo czekalem na Mosera w naszym klubie wiec gratulacje! I jezeli mozna, poprosze o fotki z koszula, czyli w naturalnym srodowisku;) Fakt ze ten zegarek nawet przy sweterku wyglada swietnie, ale mysle ze koszula i spinki to dla niego odpowiednie otoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię garniturowców to tego nosiłbym z dumą :wub: . Piękny jest a na pasek mozna przymknąć oko i uznać, że to specjalnie żeby nie porysować uszu przy wymianie ;) Myślę, że średnica idealna na każdy nadgarstek zwłaszcza, że to garniturowiec. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Ale pupcię ma nie złą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym paskiem rewelacja. Ja bym żądał wymiany paska na dopasowany.


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy co poniektórzy to marudy jesteście :D Weź no do ręki jeden z drugim ten zegarek, pomacajcie, i wtedy kręćcie nosem ;) Na żywo ten zegarek ścina z nóg, gwarantuje. Co do rozmiaru, to jest to zegarek elegancki, do tego wykonany z różowego złota, nie może on być wielki, bo waliłby po oczach. Ja mam nadgarstek prawie 20 cm. i uważam, że jego rozmiar jest idealny. Koledzy, to zegarek pod mankiet eleganckiej koszuli jest, nie do codziennego noszenia :) Klamra też nie jest taka masywna, jak się wydaje na zdjęciach, moim zdaniem idealnie pasuje do ogólnego charakteru zegarka. O "dwunastce" już nie wspomnę :) Oczywiście jak już wcześniej wspomniałem, rozumiem, że nie każdemu musi się podobać, rzecz gustu, jasna sprawa. Aczkolwiek proponowałbym go najpierw zobaczyć na żywo, bo wierzcie mi na słowo, że wiele zyskuje.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jezeli mozna, poprosze o fotki z koszula, czyli w naturalnym srodowisku;)

Jasne, że można, cała przyjemność po mojej stronie :)

 

Wkrótce coś wrzuce.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weź go i zobacz na żywo ;) tylko powiedz gdzie bo przecież Ty też miałeś z tym problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A własnie, że nie piękny ! 12stka nie pasuje do tego zegarka i basta! , klamerka paska także pasowała by bardziej do Pama niż do eleganckiego Mosera. Dla mnie zdecydowanie piękniejsze w tej stylistyce zegarki robi Laurent Ferrier ...tam wszystko jest spójne i dopracowane tutaj są pewne zgrzyty. Ile Michał Cię ten model wyszedł może lepiej było dozbierać do Ferriera ?

 

 

a....tak poza tym....to i tak fajny :-) złoto i czekoladka to super połączenie.

 

Musze niestety poprzeć... A dodatkowo ten pasek nie przystoi takiemu zegarkowi i takiej cenie - jak od nie tego modelu (za wąski przy uszach). Zapięcie - dość zaskakujące - motylek ładnie zdobiony byłby tu bardziej na miejscu. Oczywiście sam zegarke jest piękny i zapewne super jakości, jednak Michale, na Twoją rękę jest za mały. On by pasował mi do garnituru a mam 17cm w obwodzie nadgarstka.

Kolejne co mnie intryguje to czy nosisz brązowe/beżowe garnitury? Kolory tego zegarka ani troszkę nie pasuje do czarnego/stalowego garnituru! Zgrzyt kolorów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny !

 

Gratulacje.

 

Zegarek z każdej strony piękny.

 

Indeks 12 genialny.

W innych zegarkach o podobnym wyglądzie właśnie jego najbardziej mi brakuje.

 

Mój faworyt.

 

napis na zapięciu nie bardzo mi się podoba.

 

Czy pasek "lata" na teleskopach w kwestii tego luzu?

 

 

Kolor brązowy? Rewelacja. Jako dodatek brązowe buty i pasek.

 

Czarny garnitur?

Przecież takie rzadko się nosi... głównie na wieczorne wyjście.

 

Do szarego bardzo pasuje. Tak samo jak do szarych spodni pasują brązowe buty.

 

 

1.Dało się załatwić dodatkową tarczę ?

2.Wrzuć jeszcze zdjęcia przy dobrym świetle, z kontrastowym tłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosem kręcić nie będę, choć na podstawie zdjęć jedyna rzecz, która nie do końca wydaje mi się spójna z piękną całością to klamra. Delikatna podkresliła by lekkość tego zegarka.

Piękny zegarek!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No weź go i zobacz na żywo ;) tylko powiedz gdzie bo przecież Ty też miałeś z tym problem :D

 

Słuszna uwaga, ale ja miałem problem, bo mieszkam w kraju, gdzie nie ma tych zegarków, dopiero musiałem latać do Angli na przymiarke. W pl. Można zobaczyć te zegarki w salonie u Władka (od czasu do czasu) Przy okazji serdeczne pozdrowienia dla właściciela :)

 

Musze niestety poprzeć... A dodatkowo ten pasek nie przystoi takiemu zegarkowi i takiej cenie - jak od nie tego modelu (za wąski przy uszach). Zapięcie - dość zaskakujące - motylek ładnie zdobiony byłby tu bardziej na miejscu. Oczywiście sam zegarke jest piękny i zapewne super jakości, jednak Michale, na Twoją rękę jest za mały. On by pasował mi do garnituru a mam 17cm w obwodzie nadgarstka.

Kolejne co mnie intryguje to czy nosisz brązowe/beżowe garnitury? Kolory tego zegarka ani troszkę nie pasuje do czarnego/stalowego garnituru! Zgrzyt kolorów...

Nie jest za mały :) Co do gajerów, to nie mam ani jednego czarnego, dwa beżowe, szary i brązowy. Teraz jestem na etapie kupna kolejnego brązowego. Mam wiele rzeczy (marynarek, koszul, etc.) pasujących do tego zegarka, dlatego też zdecydowałem się na tą wersje kolorystyczną. Zresztą uważam, że do czarnego garnituru, brązowych butów i brązowego paska też sie nada i będzie pasował :) Tym bardziej, że duża większość moich butów, tych bardziej eleganckich, jest koloru właśnie brązowego. Lubię ten kolor.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten za wąski w uszach pasek nie jest powodem do reklamacji ? (paska oczywiście)

hmm, a czy takie coś może być powodem reklamacji? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a czy takie coś może być powodem reklamacji? :blink:

warto sprawdzić podejście firmy do klienta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy pasek "lata" na teleskopach w kwestii tego luzu?

Nie, nie lata, ale z bliska się przyglądając widać delikatnie teleskop, zwłaszcza z tyłu zegarka.

 

1.Dało się załatwić dodatkową tarczę ?

2.Wrzuć jeszcze zdjęcia przy dobrym świetle, z kontrastowym tłem.

 

1. Nie pytałem, ale wyśle jeszcze maila do Mosera, bo chciałbym dodatkową tarcze w kolorze jasnym.

 

2. Jasne, z czasem będę wrzucał zdjecia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

warto sprawdzić podejście firmy do klienta

 

Fakt. Nie zaszkodzi...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moser jaki jest każdy widzi, super zegarek

na wielki + klamerka - jest super, bardzo charakterna i ma fajny kształt

na wielki - pasek - jest o mm za mały to jakaś pomyłka może albo cuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia są podobne, na wielki + ogólny design i jakość. Piękny mechanizm ze wskaznikiem rezerwy chodu, która jest bardzo przydatną komplikacją. Fajnie, że została umieszczona z tyłu, bo tutaj nie wygląda to już tak fajnie :

 

post-27475-0-39537900-1361193985_thumb.jpg

 

Na + też słynna już dwunastka, wyglada to kapitalnie, bardzo pasuje do purystycznej tarczy. Rownież na wielki + klamra, która też pasuje do ogółu, przedewszystkim do koperty, która jest wyjątkowo za***ista :) Zegarek napewno ma charakter, tak jak wspomniał juz wcześniej Bartek, ma pazur, nie jest napewno nudny, nijaki. Jedyny minus, to faktycznie ten nieszczęsny pasek, choć tak jak już pisałem, na żywo tego prawie że nie widać, niemniej jednak denerwuje, tym bardziej po Waszych wpisach ;) Do tego jest troche sztywny, ale to pewnie z biegiem czasu się ułoży. Na siłe można mu jeszcze zarzucić brak daty, ale to w moim przypadku "małe piwo". Sumując jestem strasznie zadowolony, zegarek jest przepiękny, ma klasę, smak i styl :)

 

EDIT : zapomniałem dodać dwa słowa na temat koloru tarczy. I tutaj znów wielki plus :) Piękny czekoladowy, kasztanowy kolor, zwany Marrone. Fantastyczny szlif słoneczny, który powoduje, że pod różnymi kątami tarcza ma za kazdym razem inny odcień brązu, czasami nawet wpada w ciemną, zgniłą zieleń - coś pięknego!

 

Nacieszyć się nie mogę tym zegarkiem :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypada tylko powiedzieć "olbrzymie gratulacje!" :D . Bajka . Zegarka nigdy nie widziałem na własne oczy. Fotki są za***iste :) . Teraz tylko czekamy na tą wisienkę ;) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zresztą uważam, że do czarnego garnituru, brązowych butów i brązowego paska też sie nada i będzie pasował :) Tym bardziej, że duża większość moich butów, tych bardziej eleganckich, jest koloru właśnie brązowego. Lubię ten kolor.

Zastanawiam się, jak Ty chcesz Michał czarny garnitur skomponować z brązowymi butami i paskiem? :)

Ale masz rację, że do wielu garniturów będzie pasował świetnie, na pewno nie tylko do brązowego.

Ogólnie piękny zegarek, choć osobiście furmankę pieniędzy wydałbym na innego garniturowca ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiam się, jak Ty chcesz Michał czarny garnitur skomponować z brązowymi butami i paskiem? :)

Najnormalniej na świecie :) Bardzo fajne zestawienie, i choć sam nie przepadam za czarnymi garniturami, to jeżeli bym takowy posiadał, to nie omieszkałbym założyć do niego brązowych dodatków, typu buty, pasek, zegarek, chusteczka, itd.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż jeszcze do tego zestawienia G-shocka, będzie lepiej pasować niż Moser :)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje Michał!

 

Piękny Mayu. Jak dla mnie to harmonijny stylistycznie zegarek garniturowy z nieznaczną dozą ekscentryzmu czy awangardy (jak kto woli) w postaci zestawień purystycznych akcentów (cyfra "12" i indeksy na "3" i "9", napis "Moser" na klamerce) z wyszukanymi i pięknymi elementami (kształt i wykończenie koperty, korona). Bez tego byłby nieco nudny i nie zwracał by tak uwagi.

 

Dzięki za piękne zdjęcia!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.