Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ciekawa oferta i cenowo i wagowo. To polski producent? Masz na nie jakieś nie katalogowe ceny? :)

Nie sprzedaję tego. Polska firma chyba.

Mam podejrzenia że wszystko pochodzi ze wschodu ;) Ale chwalą to ludzie.

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, i jest też możliwość kupna samych obręczy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do golenia nóg :) Pro kolarze podobno nazywają nieogolonych turystami co jest najgorszą obelgą dla kolarza :D spotkałem sie tez z określeniem pizdol". Ogólnie jak ktoś chce sie pośmiać to niech odszuka zbiór zasad euro pro kolarza - dobra zabawa przy czytaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna maszyna ;) obecnie na sprzedaż bo potrzebuje czegoś bardziej uniwersalnego...

post-25526-0-56659000-1408589957_thumb.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jezdze po Kotlinie Klodzkiej czyms takim (zdjecia z wczorajszego wypadu na Igliczna):

cykel2_2.jpg

cykel4_2.jpg

cykel6_2.jpg

cykel7_2.jpg

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super to drugie zdjęcie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te okolice Kotliny Kłodzkiej. Dla podobnych krajobrazów zapraszam na jurę w okolice Niegowy (pod Częstochową).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Musiałbym na głowe upaść :D Zawsze mnie to zastanawiało, ile i czy w ogóle to coś daje podczas wyścigów :)

Ponoć daje, nawet były przeprowadzane badania jednej z firm które to jasno potwierdziły. Średnio ogolone dają +1km/h. Coś w tym musi być, ludzie startujący w zawodach są wygoleni. Inna sprawa że ktoś z obfitym zarostem jadąc pod wiatr poczuje go też na nogach, a więc sam komfort jak dla mnie też inny.

2. Czytałem, że górskie pedały SPD nie są za dobre na szosę. Faktycznie tak jest? Nie za bardzo widzi mi się kupować drugą parę butów specjalnie do szosy...

To zależy w jakich warunkach się ta szosą śmiga. tak jak pisze Bartosz jest sztywniej, efektywniej w zatrzaskach dedykowanych( np LOOK)na płąskim , ale  w terenach górzystych czy nawet pagórkowatych  moim zdaniem lepiej SPD. Inna rzecz gdy rower służy tez jako turystyk i trzeba z niego zejść  i gdzieś przejść.

k * a, nie mogę już tego czytać, rower służy do jeżdżenia czy do szpanowania kolorami.

jeszcze wiatraczek i kulki na szprychy,

 

 

Kurde, też chciałem sobie przyszpanować:

kogamiyata1.JPG

Ale w tak niemodnym 30-to letnim szczurze zostały mi tylko  te kolory ledwo widoczne przy dużej prędkości, więc rower zostaje tylko do jeżdżenia, szybszego jeżdżenia :D

 

koga100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten zbiór zasad musiał napisać zapewne szymonbike ;)

 

Może nie napisał ale chyba propaguje te zasady z tego co się orientuje, ale nie wiem dokładnie kto to wymyślił - jak znajdę to wkleję... ;)

 

tutaj facebook na ten temat - w informacjach znajdziecie producentów którzy są godni pro kolarza i zasady w języku angielskim. 

https://www.facebook.com/the.official.rules/info

https://www.facebook.com/notes/the-official-rules-of-the-euro-cyclist/the-official-rules-of-the-euro-cyclist/10150855477436812

 

shimano nie ma ale chociaż Lapierre jest - uff :D

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze golę nogi przed przejażdżką rowerem....ale to względy bezpieczeństwa ONLY:

włosy nie wkręcają się w łańcuch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie napisał ale chyba propaguje te zasady z tego co się orientuje, ale nie wiem dokładnie kto to wymyślił - jak znajdę to wkleję... ;)

 

tutaj facebook na ten temat - w informacjach znajdziecie producentów którzy są godni pro kolarza i zasady w języku angielskim. 

https://www.facebook.com/the.official.rules/info

https://www.facebook.com/notes/the-official-rules-of-the-euro-cyclist/the-official-rules-of-the-euro-cyclist/10150855477436812

 

shimano nie ma ale chociaż Lapierre jest - uff :D

 

Przy ósmym zaśmiałem się na głos. Dobre. :D

 

Lort, jak masz takie krzaki to może faktycznie dobrze, że to robisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała zajawka zrobiona kalkulatorem dziś. Jeszcze tylko koła seryjne zostały ale na dzień dzisiejszy 7,1 kg z pedałami.

ghost.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to wersja z 2013 ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2014 ale seryjne to ma tylko frame set i koła i opony  ;)

W 2013 Ghost miał nieco inne logo jeszcze:

ghost-logo.jpg

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ja nie mam się czym chwalić bo wczoraj na takmi budżetowcu za trochę więcej niż 1k PLN 52 km zrobiłem.

 

5usCgh2.jpg

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ja nie mam się czym chwalić bo wczoraj na takmi budżetowcu za trochę więcej niż 1k PLN 52 km zrobiłem.

 

 

No raczej masz, jeździsz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ja nie mam się czym chwalić bo wczoraj na takmi budżetowcu za trochę więcej niż 1k PLN 52 km zrobiłem.

 

Jak robisz po 50km to jest się czym pochwalić bo zdecydowana większość posiadaczy rowerów nie robi nawet połowy z tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartosz 86 kupiłem crossa bo chciałem pojeździć bardziej rekreacyjnie no i jednak pozycja bardziej wyprostowana, a u mnie waga robi swoje :) Zależy od dnia ale robię średnio 30-50 km w zależności od humoru :) 30 km lubię robić w takim mocnym tempie jak na mnie i na rower :) Czyli tak do 70 minut :)

Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.