Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Burns - czemu w kolano ? ;)

 

bo nie w siusiaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[mention]memento mori [/mention] niby fajnie, ale niemra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tobie zawsze było za dużo skoku, że to tak ujmiemy pod tym pojęciem bo wiadomo, że nie o to tylko chodzi ...

 

ale, żeby nie było kolorowo najniższy model  Comp za 2999Eur ma źle skopiowaną specyfikację z wyższego modelu, Wydany jest na NX a strona pokazuje GX - błąd.

 

prawdziwa specyfikacja wygląda taka:

 

93412096_2781850685201297_51564106474953

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też na to czekam. Co prawda chciałem się wybrać po pracy, ale wygląda na to, że znowu wstanę skoro świt i o 6tej rano na rower  :D


A do pracy (zdalnej) po powrocie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten Izzo nie grzeszy urodą  :P  ale jak ktoś szuka węgla - comp w cenie alu fuela 8, do najtańszego węglowego treka trzeba dołożyć 4kzł, niezły deal. Chyba carbon w chinach nieźle potaniał  ;)  No i ogólnie - do niedawna rządziło alu a na słowo carbon wszystkim puszczały zwieracze. Producenci mieli oferę kilku modeli alu i jakiegoś topowca na węglu. Dzisiaj już chyba mamy fifty-fifty jeśli chodzi o "poważniejsze" rowery a za kilka lat pewnie będzie jak w YT - od czasu pokazania nowego Jeffsy traktują alu jako zło konieczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli już było to sorry ale... czym tam koledzy / koleżanki w myśl aktualnych nakazów usta i nos (o ile w ogóle) zakrywacie podczas jazdy? jakieś sprawdzone maseczki czy zwykły komin / chusta? pytam bo w dodatnich temperaturach nie przerabiałem tematu, tymczasem zwykła maseczka ochronna już po 10 min. zwykłego spaceru mnie wqrwia... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja komina używam. I tyle. Oczywiście nie lubię tego, bo na co dzień noszę też okulary korekcyjne, a przy zakrytym nosie i ustach potrafią one parować, co mnie okrutnie denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem komin i było ok, z tym że poruszam się na rowerze głównie za miastem gdzie ruch jest mniejszy więc nie naciągałem go aż na nos a miejscami też opuszczałem całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziś już mogliście już poruszać się swobodnie ? Myślałem, ze dopiero na poniedziałek zapowiedziano koniec epidemii.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wszyscy już w blokach startowych. Ja też :-)

post-34987-0-70424200-1587221843_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Umiesz już zmieniać dętkę?

Et tu Brute contra me? ;-)

 

Nie potrafię, ale mam zamiar się nauczyć. A jak już za coś się biorę, to zazwyczaj z sukcesem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

jak montujesz tak tylną lampkę to myk myk nie ma sensu chyba :)

Jest na takiej wysokości (sprawdziłem), że "myk myk" w żaden sposób z nią nie koliduje ;-) Mogę ją jakoś inaczej zamontować?

 

Dobra, sprawdziłem raz jeszcze i przełożyłem poniżej "myk myka" :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym ją dał na tej części nieruchomej no chyba że myk myk to tylko taki bajer ma być bez możliwości pełnego wykorzystania jego możliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

ja bym ją dał na tej części nieruchomej no chyba że myk myk to tylko taki bajer ma być bez możliwości pełnego wykorzystania jego możliwości ;)

Tak właśnie zrobiłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

no i fajno :) jak się śmiga ?

 

Inaczej. Na pewno niższa pozycja niż na Krossie, niezależnie od chwytu. A już chwyt dolny, to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie :-) Na razie, z powodu obostrzeń, zrobiłem tylko kilka kółek wokół domu, w najbliższej okolicy. Rozpędza się bardzo fajnie i to jest coś, czego się spodziewałem. Powoli przyzwyczajem się do jednej manetki Srama i innych hamulców. A w poniedziałek skoro świt ruszam już na poważnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Et tu Brute contra me? ;-)

 

Nie potrafię, ale mam zamiar się nauczyć. A jak już za coś się biorę, to zazwyczaj z sukcesem ;-)

 

Nalej mleko uszczelniające do dętek i nie będziesz musiał jeździć z pompką.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie bierz w trasę zapasowe koła na plecy. Jak dobrze zawieje to Cię jeszcze napędza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.