Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś coś o Biance ? :)

 

dziś była przymiarka i teoria pokryła się z praktyką, Giant zamówiony w rozmiarze L, teraz pozostaje czekać :)

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Bianchi to entry model: alu carbon czyli rama alu, wideł carbon na bazowej Campie. Do jeżdżenia może być, ale żeby Cię jakoś ten rower miał czym urzec to wątpię. Pewnie kosztuje jeszcze sporo, jak to Bianchi. Jakiego Gianta wziąłeś? Gianty wyjątkowo cenię, ze względu na to że jako jedna  z niewielu firm sami produkują swoje ramy. (taki inhaus;-). Widziałem też na żywo rowery Giant i są zawsze fajnie wykonane.

Edytowane przez Radical

Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giant robi bardzo dobre rowery ( miałem już 3 więc mogę chyba tak stwierdzić )

dziś mierzyłem takiego :

 

 

https://www.giant-bicycles.com/pl/fathom-29er-2-ltd

 

też niezły sprzęt

 

Bianka to taki przykład, bo szosę jeśli w ogolę się zdecyduję to chciałbym jakąś z Włoch chyba...

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoskie szosy mają opinię dziś którąś wyrobiły sobie lata temu.Niestety te dzisiejsze nie mają takiej klasy jak np Colnago  z lat 70. Dziś Dalej są to bardzo dobre rowery ale dziś to już tylko jedne  z bardzo dobrych rowerów. Niczym sięnie wyróżniają ramy tłuką jak wszyscy na Tajwanie(carbon ) co najwyżej malują je we Włoszech i to jest naprawdę spora zaleta.


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co czekam na Fathoma a nad szosą muszę sie zastanowić, narazie z Włoszek wybrałbym coś z Bianchi albo Pinarello, ale jakieś "niskie" modele

dzięki za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej zastanów się nad czymś innym. Właśnie Giant jest jedną   z ciekawych marek  w relacji cena/wartość. Po czasie sam zauważysz mniejprestiżowe marki które oferują jakościowe fury  z dobrym wyposażeniem za połowę ceny takiego np S-Worksa. Jeździłem na Sworksie i mimo że to świetny rower i nic mu nie było przez 2 lata to naprawdę nie jest dużo lepszy od takich Merid, Giantów czy Focusów lub Canyonów. Pytanie czy w ogóle jest lepszy.... Pina i Bianchi to bardzo wysoka półka i płacisz w ich rowerkach za ich marketing...


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie firmy  z wielkiej amerykańskiej trójki Specialized Trek i Cannondale. Jak każdy amerykański producent dużo daje, ale i chce dobrze zarobić. Robią świetne rowery w mało atrakcyjnych cenach. Cannondale słynie  z innowacji i najlepszych aluminiowych ram na rynku. Trak poszedł mocno  w aero i integrację topowych modeli. Mają pełną ofertę od tanich aluminiowych furek, po ultra kozaki  z 700 gramowymi ramami. Zerknij sobie na ofertę Canyona Focusa Ridleya wspierajmy Europę ;-)


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wspieranie EU a zwłaszcza rodzimego rynku. Jednak chce mieć dobry sprzęt w najlepszym stosunki jakości do ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to są jeszcze Krossy i Romety coraz lepsze fury...Powaznie

 

Kross jeszcze jak cię mogę ale Romet to niezbyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie firmy  z wielkiej amerykańskiej trójki Specialized Trek i Cannondale. Jak każdy amerykański producent dużo daje, ale i chce dobrze zarobić. Robią świetne rowery w mało atrakcyjnych cenach. Cannondale słynie  z innowacji i najlepszych aluminiowych ram na rynku. Trak poszedł mocno  w aero i integrację topowych modeli. Mają pełną ofertę od tanich aluminiowych furek, po ultra kozaki  z 700 gramowymi ramami. Zerknij sobie na ofertę Canyona Focusa Ridleya wspierajmy Europę ;-)

Caad 12 - jedna z najlepszych ram alu.

Co do wspierania producentów - rozumiem jakbym miał wspierać polskiego producenta , ale jakie ma znaczenie czy jest to niemiecki czy amerykański.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem jakiś filmik unitedcyclist odnośnie fatów i marek - dużo dobrego mówił o specu - innowacyjność, ciągłe doskonalenie itd. Z europejskich marek słyszałem dobre opinie o radonie ale tak jak już kiedyś pisałem - gdyby były fundusze to brałbym Canyona. Niemcy podobno przykładają sie do ram, raczej nie ma złych opinii o ich rowerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dziś będąc na przymiarce ( spędziełem ponad godzinę w salonie :) ) rozmawiałem ze sprzedawcą ( bardzo ogarnięty rowerowo Pan :) ) i w samych dobrych słowach mówił o Giancie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Canyonie ostatnio różne opinie o carbonie były.

Jak wspominasz o Radonie to i Rose trzeba przypomnieć ( ostatnio nawet bardziej się "rozpycha" niz Radon ) 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radical, a o GT co powiesz? :) O ramach

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze na szosie GT to nie widać .

Ale co nie widać?

Ja pytam o mtb. Warto usłyszeć opinię bardziej zaawansowanych.

Ja mogę jeszcze polecić superiora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co nie widać?

Ja pytam o mtb. Warto usłyszeć opinię bardziej zaawansowanych.

Ja mogę jeszcze polecić superiora.

To żeśmy się trochę rozjechali :)

Ja pisałem wcześniej do Trek o Cannodale raczej w kontekście szosy ( tylko tu jeżdżę )


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa ok.

Ciekaw jestem co Radical napisze, generalne te ramy są bardzo sztywne i wręcz pancerne :)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. W takim razie czy mógłbym prosić o podsumowanie marek pod kątem stosunku jakos/cena dla maszyn MTB i szos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.