Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

W kręgosłup. Wszystko spoko i fajnie. Najgorsze to później leżenie na brzuchu przez 8h. Teraz juz luzik. Dziwne uczucie jak się nóg nie czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Majka czwarta! :) po glebie na rock gardenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kręgosłup. Wszystko spoko i fajnie. Najgorsze to później leżenie na brzuchu przez 8h. Teraz juz luzik. Dziwne uczucie jak się nóg nie czuje

To fakt.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Ale to jest kolarz torowy... Czyli elektrownia atomowa w nogach :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no, duży chłop, 4-głowe większe niż u kulturysty. 

A ja dzisiaj zrobiłem wypad na jurę. Pogoda nawet podpasowała chociaż z rana było średnio.

 

DSC_1641.jpg

DSC_1651.jpgDSC_1665.jpgjak widać - asekuracyjnie wróciłem do platform :P  o ile ścieżki w sokolich górach w spd spokojnie bym zrobił to ścieżki po wapieniach między Mirowem a Bobolicami nie ryzykowałem. Ze zmian - wczoraj mostek powędrował 2 podkładki niżej - na podjazdach duża poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 u mnie od wczorajszego popołudnia też tak sobie dlatego dzisiaj wylądowaliśmy na jurze a nie w Bielsku-Białej bo był plan jechać na Kozią Górę, na x-calibrze byłby Twister, jak będę miał do dyspozycji fulla to będę chciał pojechać Stary Zielony. Ale z rana zimno, mocny wiatr i pochmurno, w każdej chwili mogło padać a nie uśmiechało mi się jechać 170km żeby zobaczyć deszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zrobiłem wypad na jurę. 

 

Jura fajna sprawa :) sam robiłem trasy: Częstochowa - Kraków, Zawiercie - Kraków i bardzo miło wspominam te tereny. Może pod koniec czerwca uda się wygospodarować jakiś weekend i zrobić powtórkę.

 

Co do spd to spokojnie dają radę na zjazdach i podjazdach. Nie co się bać :)

Edytowane przez john.doe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Mirowa na Bobolice jest płasko poza jednym zjazdem z "schodami" - jakoś mam tam opory żeby zjechać na x-calibrze  :P  ale praktycznie cały czas po wydeptanych wapieniach, w niektórych miejscach po prostu nie da się przejechać. Ale ta ścieżka ma 2 km, w 3-4 miejscach trzeba rower wrzucić na ramię lub pod pachę  :P  

trasa krk-czwa musi być fajna, ile km? Jaki czas? Kumpel kiedyś rzucił takim pomysłem, może kiedyś się tak pojedzie

 

jak w któryś wekend wybierałbyś się w okolice Częstochowy to daj znać, miło byłoby poznać Cię osobiście, jakąś małą wycieczkę po jurze można zrobić  ;)

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Częstochowy do Krakowa wychodziło jakieś 140 km. Robiliśmy to z kumplem na dwa dni z noclegiem w okolicy Ojcowa. Jak pamiętam to większość czerwony szlak. Jak będę coś planował to się odezwę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojców? Z tego co widzę na google to podział trasy na 1/5 -4/5  :P  co do szlaków to nie bardzo mam rozeznanie - dzisiaj jeździliśmy trochę czarnym, większość poza szlakami na dziko - tam gdzie oczy poniosą  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd odpuściłem Biankę, chodzi za mną taki Canyon https://www.canyon.com/pl/road/ultimate/2016/ultimate-cf-sl-7-0.html

 

Codziennie tracę co najmniej godzinę na rozważania. Argumenty za: ciągnie mnie na szosę, wiek, w którym zaczyna się dbać o zdrowie, chęć na coś szalonego, podoba mi się strasznie.

Argumenty przeciw: brak w okolicy odpowiednich dróg, absolutny brak czasu, w tym roku wsiadłem na rower raz, z dzieciakami.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ja nie widzę sensu się w niego ładować. Fakt, zabójczy... A moze jakąś tańsza szosa? Też coś fajnego...Albo sobie samemu coś złożyć ;) jak ja ;) Ogromna satysfakcja ze składania, a potem z jazdy takim sprzętem gwarantowana :). Kiepsie drogi, to dać oponki 28mm, troszkę zejść z ciśnienia, wygodne siodło, gacie, owijka, rękawice i jazda :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 10 lat temu złożyłem aluminiowego hardtaila Cube Reaction na XTR, Crossmax SLR Ceramic, Ritchey WCS, Selle Italia SLR. Każda śrubka była dobierana z pełną świadomością, to był kawał dobrej roboty. Cieszy do tej pory.

 

 

 

Co do szosy nie mam wygórowanych wymagań, grupa 105, koła Aksium, rurki Ritchey, fajna geometria ramy.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie to 105? Aż tak zależy na 11s?

Ja z czystym sumieniem polecam oczko niżej. TIAGRĘ, koła również polecę te co mam.. Fulcrum racing 5 lg ( zamskowana campa). Rurki mam ritchey comp. Rama... Albo geo wyścigowe, albo geo wyprawowe, wygodniejsze, czyli rama ze slopingiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mexy, co rozumiesz przez fajna geometrie ? Rower ma bardziej wygladac, czy dawac Ci frajde z jazdy ? Ten, ktory pokazales rzeczywiscie wyglada, ale komfortowo raczej nie bedzie :) Wygodniejsza bylaby chyba seria endurace albo roadlite. Jak nie masz drog, to moze jakis cross ?

Brak czasu to nie powod, tylko wymowka :)

 

Edit.

Endurace cf 7.0 tez jest czarny z czerwonymi akcentami, a moim zdaniem bedzie wygodniejszy.

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiem, że celujesz w diabelnie wysoki osprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby mieć niską i długą ramę, Ultegrę i Ksyriumy, .... nawet kosztem ramy alu. Zakup na lata, więc...

W pewnym sensie ja tak zrobilem i nie zaluje :)

Tyle tylko, ze ultimate dosc szybko odrzucilem, a zastanawialem sie nad endurace cf 7.0 sl. Majac do wyboru, prawie ten sam osprzet i carbon, albo aluminium o tej samej wadze, nie mialem problemu z wyborem aluminium, bo dla nie byl to wlasnie zakup na lata

Tak naprawde w takim wyborze najwazniejsza chyba jest geometria ramy, tak zeby Tobie najbardziej odpowiadała, pozniej material, a nastepnie osprzet. Jezeli rower nie bedzie komfortowy, to bedziesz szukal wlasnie wymowek, zeby na niego nie wsiadac i wyrzucisz kase w błoto. :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie przed pracą tak  :D

DSC_1642.jpg

 

37km, 1.5h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie pokazuj.... Przeziębiony jestem cholera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma jakiś kontakt do kolegi Marcinkowskiego? 

Pisze do niego na PW ale chyba nie odwiedza nas ostatnio. 

Jeśli ktoś mógłby mi podać mail czy jakiś tel na PW byłbym bardzo wdzięczny - szykuję jakieś zakupy i chciałem z nim o tym porozmawiać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o rowerach Univega, i ogólnie o marce? 

Wiem że dawniej miała swoją renomę, ale nie wiem jak to obecnie wygląda - teraz jest w rękach Niemców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.