Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz miałem ODI. ESI miałem na początku. ODI musiałem wywalić bo z rogami by się nie dogadały, a że w sklepie nie mieli ESI, to wziąłem barflaye. To samo co ESI. Też sylikony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedni idą wąsko a inni szeroko - w x-calibrze do lajtowego jeżdżenia 690mm mi wystarcza ale 750mm w fuelu ex w terenie będzie na pewno lepszym wyborem  :P

egzo, szosa za bardzo zawładnęła Twoim życiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że będę jeździł Trekiem. Ot, taka sobie budźetówka:

 

 

 

post-1617-0-21214100-1498054256.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci specyfikacja ? Kilka miesięcy temu ustaliliśmy, że czerwony jest najszybszy :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci specyfikacja ? Kilka miesięcy temu ustaliliśmy, że czerwony jest najszybszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci specyfikacja ? Kilka miesięcy temu ustaliliśmy, że czerwony jest najszybszy :)

To jest najważniejsze , czerwony :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :)

post-60090-0-07064400-1498056839_thumb.jpg


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią, dobry Trek nie jest zły :D

Malowanie świetne, niestety z fulli takie maliwanie sporo kosztuje ;)

A siodełko fajne chociaż foto od d.. strony :D

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci specyfikacja ? Kilka miesięcy temu ustaliliśmy, że czerwony jest najszybszy :)

No tak tylko dla informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

105 i alu rama.

 

 

W przyszlym tygodniu planuję bikefitting i będę się zaprzyjaźniał z  Émondką :) 


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładna mi budżetówka :)

Gdyby to nw claris było, to by było budżetowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja jakis czereony element musze zamontowqc ☺.

Majka ma być liderem na TdF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszkę czerwonego w szosie, ale mało. Wykończenia piast, nyple, detale siodła, pancerze :) W MTB tylko lampkę :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego twoja szosa jest szybsza. Założenie jest słuszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu medytuję nad poniższym:

https://www.cyclestore.co.uk/cannondale_slate_105_gravel_bike_2017-ID_67237?gclid=EAIaIQobChMI2JqLmcbP1AIVNijTCh21kQFFEAEYASABEgJ7TfD_BwE

 

Przeczytałem wszelkie recenzje, obejrzałem chyba wszystkie filmiki i nadal nie wiem co sądzić o tym wynalazku. Zauważyłem, że komentarze negatywne przeważnie pisane są przez "teoretyków" którzy nie mieli okazji przejażdżki. Cena zaproponowana przez polskiego dystrybutora jest raczej zaporowa, ale po takiej obcence u Brytoli jest już w miarę akceptowalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trollu, meXy - gratuluję Treków :)

 

van gunt - to jest rzeczywiście wynalazek, ale ciekawy

 

ja dziś po dłuższej przerwie przewietrzyłem Fathoma i dziwnie mi się jeździło, tak się przyzwyczaiłem do TCRa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu medytuję nad poniższym:

https://www.cyclestore.co.uk/cannondale_slate_105_gravel_bike_2017-ID_67237?gclid=EAIaIQobChMI2JqLmcbP1AIVNijTCh21kQFFEAEYASABEgJ7TfD_BwE

 

Przeczytałem wszelkie recenzje, obejrzałem chyba wszystkie filmiki i nadal nie wiem co sądzić o tym wynalazku. Zauważyłem, że komentarze negatywne przeważnie pisane są przez "teoretyków" którzy nie mieli okazji przejażdżki. Cena zaproponowana przez polskiego dystrybutora jest raczej zaporowa, ale po takiej obcence u Brytoli jest już w miarę akceptowalna.

O kurde! Rower z ostatniego kręgu piekła.... :) Dla mnie jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Nie pojedziesz tym ani jak na szosie, ani jak na MTB.  

A co myślisz o przełaju? Albo o gravelu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego twoja szosa jest szybsza. Założenie jest słuszne.

  

Za kazdy element czerwony nalezy sobie dodac +1 do szybkosci, a za piasty nawet po +2 :)

 

Tez od pewnego czasu mysle o tym rowerze. Nawet sobie go obejrzalem i zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. Jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem to, to ze mam dosc dobry MTB i nie odzyskam za niego pewnie nawet polowy wlozonej kasy, a ten cannondale by mi tak naprawde tylko go zdublowal. Gdybym szukal uniwersalnego roweru, ktory laczylby treking/cross, city, hardtail na szutr to bralbym bez zastanowienia. Gdyby tak jeszcze byl jakis szybki system zmiany widelca to moze daloby sie z niego robic okazjonalnie szose :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, ten Cannon robiłby niezłe show gdziekolwiek by się pojawił  :) nawet kolor jest idealny. Jaka tam jest szerokość opony w calach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo, tak z 1,5 cala :)

 

Egzo masz racje, ani to prawdziwa szosa, ani MTB i zadnym z tych rowerow nie bedzie. To raczej pewien kompromis, milosnikowi szosy pozwoli zjechac na szutr i pokonac w miescie kraweznik (ta wlasciwosc jakby mnie bardzo by odpowiadala), czyli mozna tym podjechac do pracy, a w weekend z rodzinka do lasu, jako Mtb sprawdzi sie to pewnie tylko w bardzo lekkim terenie. Tylko ilu ludzi kupuje MTB dla tzw. stylu, a pozniej lansije sie tym w miejskich parkach, a ilu katuje je tak jak Trollu na lesnych sciezkach, na ktorych taki rower bylby nieporozumieniem ? Mysle, ze ten rower bylby przeznaczony dla tej pierwszej grupy i jest to pewnie duzo wieksza grupa niz zawodnicy MTB, czy kolarze.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście rower MTB dość mocno katuje w lesie, na błocie, ogólnie w ciężkich warunkach moje GT jeździ i nawet zdarza mu się lekko latać.

Ale masz rację. Znaczna większość kupuje mtb z przedziału " budżet " i jeździ tym po parkach, rower w życiu terenu nie widzi. A jak widzi, to ścieżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah ja nie katuję  :lol:  mój kumpel prędzej (połamane szprychy od skakania itd) ;)  dla mnie ten cannon byłby super - na stricte szosę mnie nie ciągnie a tak jak napisał 70' - lecisz asfaltem i bez spiny zjeżdżasz w las na szutrówkę itd. Dziurawy asfalt/hodnik, krawężnik - bez problemu. Wg mnie ten rower daje więcej możliwości i przede wszystkim funu. Ja asfaltami raczej mało jeżdżę ale i tak wiem, że cuda na kiju mogą się zdarzyć na prostej drodze jak np panowie łatający dziury smołą i kruszywem - całe opony oblepione, pełno tego dziadostwa nawet na chodniku - opony xc dały sobie radę ale szosa? Psssst i pojechane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.