Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

nie, jednak to nie scalpel - ojciec chłopaka ma scalpela, tylko właśnie nie wiedziałem czy to o tym mowa. Patrzę teraz na inne foto kumpla gdzie widać cały rower i rama ma zastrzał na podsiodłówce jak w Habicie, z tym że na www "okno" w ramie wydaje się mniejsze, być może wynika to z rozmiaru ramy - chłopak miał 186cm a na www być może są foty rozmiaru "s".

 

Ogólnie dużo ciekawych rowerów można tam zobaczyć, wczoraj z ciekawszych kilka Sant było, jaskrawo zielone Yeti czy tegoroczny Slash 9.9 Race shop limited, czyli rower który jest sprzedawany w 2 wersjach - droga i bardzo droga, tutaj była ta druga  :lol:

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie dużo ciekawych rowerów można tam zobaczyć, wczoraj z ciekawszych kilka Sant było, jaskrawo zielone Yeti czy tegoroczny Slash 9.9 Race shop limited, czyli rower który jest sprzedawany w 2 wersjach - droga i bardzo droga, tutaj była ta druga  :lol:

 

ja ostatnio widziałem kątem oka na ulicy jakiegoś Santa Cruza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie z chęcią widziałbym hightowera  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio widziałem kątem oka na ulicy jakiegoś Santa Cruza :)

Kolejny cel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, koło 29, 140 skoku, geo takie jakiego szukam, nawet przełknąłbym napęd jednoblatowy  :P  pewnie wykorzystywałbym z 10% możliwości tego roweru ale miło by mi się nim jeździło, brakuje mi tylko kilku ładnych tys USD :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo opcji jest do konfiguracji tak jak patrzę na stronie - od 3600 usd do 8000 usd :)

rama karbon, ciekawa maszyna

trollu - życzę wykorzystania chociaż tych 10 % możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj bawiłem się takim. 

post-81019-0-16263800-1497624822_thumb.jpg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzo - santą? 

ja na razie o sancie mogę tylko pomarzyć, nie ten budżet 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym co na fotce :) Customowym Dartmoorem hornetem kolegi :)

Santą bym się chętnie pobawił gdybym dorwał ;)

 

 

Poczynam  pewne zmiany w GT: Kierownica 670 ze wzniosem zostaje zastąpiona płaską 600 z rogami :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa wcześniej fota mi się nie wyświetlała  :lol:

 

u mnie jeszcze nie wiadomo - miał być fuel ex ale wyjeżdżałem w kwietniu na urlop, jak wróciłem na początku maja to okazało się do Europy płynie ostatnia sztuka i że jest już klepnięta przez kogoś. Do sklepów wchodzi rocznik 2018, nie ma szans na rabat a cena treka z metki jest nieco wygórowana. Na YT trzeba długo czekać więc stwierdziłem że poczekam do zimy na jakieś przeceny - rok temu była niezła promocja świąteczna na Jeffsy. Ale wczoraj poznaliśmy właściciela Cannondale widocznego na fotce wyżej - sprzedawca m.in. Treka więc pojawiło się pewne światełko w tunelu  :P Sprawa w toku

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egzo - gdybym sprzedał TCRa to bym płakał nocami :)

 

prawdopodobnie jade na targi rowerowe do Kielc pod koniec wrzesnia, jedzie ktos ? :)

moze jakis podstolik rowerowy w Kielcach ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam do września :lol: z chęcią bym pojechał ale ja odpadam, mam wtedy wesele brata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie, ale na szybkie przeczyszczenie idealne. Tylko nie ten model. Kup coś w PL. Ewentualnie coś droższego na Ali znajdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło w cenie piasty, za ta kasę brałbym. Złożyłem kiedyś na takiej koło i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaido2, dzięki za info. Pisze do gościa. Zobaczymy czy da rade się dogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj regulacja i mała wycieczka po Roztoczu.

 

post-38562-0-10947100-1497698262_thumb.jpg

 

 

Dzisiaj o ile przestanie padać będzie powtórka z rozrywki.

 

 

Miesiąc temu pytałem o Tribana 540, nawet nie miałem czasu podziękować za odpowiedzi, co niniejszym czynię ;)

 

 

Pytań ciąg dalszy - mam okazję kupić Gianta Cadexa - ciekawy, klimatyczny rower na karbonowej ramie (łączenia na aluminiowych mufach), ze stalowym widelcem, napędem i hamulcami shimano RSX (3x7), kołami Rigida i uroczym siodłem San Marco Rolls.

 

post-38562-0-51491700-1497698723_thumb.jpg

post-38562-0-10313400-1497698736_thumb.jpg

 

Zdjęcia tragiczne... Ogólnie całość w b. ładnym stanie za ok 1k. 

Podoba mi się, napęd jak na amatorską grupę vintage chodzi świetnie, rozmiar chyba też odpowiedni - 56 przy moim wroście 181 cm i 82 cm długości wew. nogi.

 

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie?

Jak ma wisieć na ścianie to spoko, ale żeby nim jeździć, ni ch..ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bardzo dobrze by się komponował na mojej ścianie w garażu :) 

Czemu do jazdy się toto nie nadaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pierwsza lepsza dziura i możesz zostać w najlepszym wypadku bez zębów, chyba że wymienisz klej w mufach i solidnie przetestujesz ramę, a to jest mało opłacalne nie mówiąc już o miejscu gdzie można sprawdzić taka ramę. Inna sprawa, nie dałbym za ten rower takiej kasy. Za podobny na którym nie strach zap..ć, na konkretnej ramie i nie dość, że lepszym to i nowocześniejszym osprzęcie dałem 5 stów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.