Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby odstęp był zbyt mały to po prostu daj 1mm podkładkę od strony napędu i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz improwizacji :)

Pomysl jednak niezly, nie pomyslalem o tym :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodę u mnie trafił szlag... Czyli Giant w trenażer. I może zrobię serwis foxa..

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodę u mnie trafił szlag... Czyli Giant w trenażer. I może zrobię serwis foxa..

Już zima u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

solidna główka ramy 

 

stanowi o solidności całej konstrukcji ;)

nowe modele na stronie już są, ale cen brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główka to jest złe słowo, to jest " pudło sterowe "

Suqub, u mnie leje sakramencko... :(

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superior? Uwielbiam tą markę... :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda. Zawsze miały fajne malowanie. 

 

Jak wrażenia z jazdy?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Superior.

 

Meksyk, w mojej szosie praktycznie nie ma hamulców (muszę zmienić klocki :) ) więc jak nacisnąłem klamkę przy tarczowych to prawie wyleciałem przez kierownicę... Rama wydaję się sztywniejsza, zwłaszcza da się to odczuć przy jeździe na stojąco, mam wrażenie, że moja szosa w porównaniu z tym rowerem dużo bardziej się "ugina". Kierownica jakaś szeroka ;) Rower rzuca się w oczy, te zazdrosne spojrzenia ludzi :P, może przez kolor. Ultegra działa fajnie, ale wydaje mi się, że mój wyregulowany Claris spokojnie mi na razie wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego... Stara fotka.

d988b58fd04c627a7eb3a8591d55ed46.jpg

Ogromny mam sentyment do tej marki... A wylądowałałem z GT i Giantem :);) Ale zaczynałem od Superiora.

8018333b3e718689e1392ac021564009.jpg

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Mam pytanie dotyczące mięśni nóg. Wczoraj po przejechaniu ok. 40 kilometrów po ostatnim podjeździe mięśnie ud strasznie zaczęły boleć. Problemem nie była ogólna kondycja bo nie byłem zajechany ale ostatnie 10 km po łaskim musiałem robić w tempie spacerowym. Skąd ten ból? Co robię źle?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 czy 2 -głowe? skurcze? Jaka była kadencja? Pewnie zakwasiłeś mięśnie np zbyt twardym przełożeniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bolały od kolan do prawie pachwin. Skurcze nie występowały. Kadencji nie znam ale to była moja najdłuższa trasa w tym roku.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie mogłeś przeciążyć i zakwasić mięśnie, jak twardo siłowo kręciłeś to miały obciążenie w stylu przysiadów z obciążeniem, po kilku dniach ból minie, zależy jak wytrenowane mięśnie. Mogło temu pomóc np odwodnienie, brak elektrolitów itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból minął szybko ok 2 godziny po wycieczce. Jednak planuję trasę na ok 80 km i boję się jak mi się to przydarzy znowu gdzieś w środku.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwas mlekowy szybko jest usuwany z mięśni ale potocznie mówi się o zakwasach na drugi dzień po treningu - mikrouszkodzenia włókien mięśniowych. Jak nie zwracasz uwagi na kadencję to zacznij, twardo kręcąc szybciej zakwasza się mięśnie i robi się mało przyjemnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre podjazdy robiłem na najlżejszych przełożeniach ale czułem, że mam nogę. Strava potwierdziła. Może potrzebuję lepszej rozgrzewki?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam rozgrzewek nie robię, na pierwszych kilometrach się rozgrzewam   :P rozgrzewki są ważne ale raczej bardziej chronią przed zerwaniami itp niż długotrwałym wysiłkiem. może coś nie tak z elektrolitami, odżywianiem/dotlenieniem mięśni? Może być dużo przyczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobrze masz siodło ustawione? Szczególnie przesunięcie przód tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobrze masz siodło ustawione? Szczególnie przesunięcie przód tył.

 

Przy bólu kolan można by się zastanawiać. Zakwasił, ale i na to jest rada - podjazdy* - po czasie problem zniknie jak to u nowicjuszy.

 

* trening min 2x tydzień - siłowo, interwałowo z miękkiego.

 

Wiem, że pomogłem ;) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

[quote name="kaido2" post="2062010" timestamp="1502215175" jak to u nowicjuszy ... z miękkiego.

 

Wiem, że pomogłem ;) :*

Trochę jeżdżę, ale z teorią u mnie nietęgo. Proszę Szanownego Koleżeństwa o wyjasnienie, co należy rozumieć przez owe miękkie lub twarde pedałowanie. Czy "twarde" to jak jazda samochodem 30km/h na piątym biegu, a miękkie to jak jazda owe 30 km/h na pierwszym biegu ?

Acha, i jeszcze co to ta "kadencja".

Pozdrawiam :D

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.