Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz sie scigac z kaido2 ? Przeciez nie masz e-bika :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jeździsz @kaido2 jakoś przez Tarnów lub okolice :D

 

@Trollu na jazdę z Kaido2 weźmie motocykl :D

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaido2 weźmie @trollu na hol

Tylko jakieś foto wrzućcie.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli na gumowy to @trollu moze nawet wygrac :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin na tym filmiku z tyłu i nawet świniak nie pedałuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicą pewnie jest siodełko z dziurą, profesjonalna stymulacja :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemnicą pewnie jest siodełko z dziurą, profesjonalna stymulacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin na tym filmiku z tyłu i nawet świniak nie pedałuje ;)

Przynajmniej nie spocę się jak świnia, a jakbym zaczął pedałować to  obróciło by go bokiem, a i tak nie spociłbym się jak świnia ;) Zatem mógłbym sobie pozwolić tylko po co?

 

Chcesz sie scigac z kaido2 ? Przeciez nie masz e-bika :)

 

A nie jeździsz @kaido2 jakoś przez Tarnów lub okolice :D

 

@Trollu na jazdę z Kaido2 weźmie motocykl :D

 

jakoś trzeba kombinować  B)

Spokojnie, nie będę zap..ć, to jest dobry czas na jazdę pod UM zatem numer cirka 200-250km na ciężkim rowerze.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiałem się co robisz zawodowo, ze masz tyle czasu na treningi. Chciałbym taką pracę ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj tylko kawałek i w sumie nieco przymusowo - w aucie padła cewka zapłonowa na 3 cylindrze, czymś do sklepu po nową musiałem jechać  :lol:

IMG_20181105_153915.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wracam do tematu. Wiem, jestem nudny :lol: Trochę bardziej określony pod wzdlędem swoich potrzeb. Czyli jednak gravel z przeznaczeniem na 75% szosa - różnej jakości asfalt przeważnie ten gorszy, pozostałe 25% szutry. Na miękkie i dziurawe zostawiam ścieżkowca. Rower z założenia ma być wstępem do jazdy szosowej + ewentualne dojazdówki bocznymi drogami. Chciałbym kilka razy w roku powiesić na tyle delikatny bagażnik i wrzucić kilka kg. Karbony odpuszczam. Na tapecie zostają rowery, które mogę mieć na miejscu z bezproblemową gwarancją i możliwością przymiarki / jazdy. Co z tego będzie najlepszym wyborem pomijając ceny bo te mogę ponegocjować. Wygląd ma też jakieś tam znaczenie. Proszę o opinie. Z góry dziękuje.

 

1. Specialized E5 comp. https://www.specialized.com/pl/pl/mens-diverge-e5-comp/p/154247?color=239512-154247

+ napęd 105 korba 48/32, wygląd petarda, bardzo fajnie ułożone linki w ramie

- tu pewnie będzie kłopot z bagażnikiem, najsłabsze koła i opony do wymiany. Chyba najsłabszy stosunek cena/jakość.

 

2. Trek checkpoint ALR5

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-szosowe/rowery-na-szuter/checkpoint/checkpoint-alr-5/p/22630/?colorCode=greydark

 

+ hamulce hydrauliczne, nienajgorsze na początek koła, opony najbardziej pasujące mi rozmiarem, napęd 105

- trochę lipne malowanie i jakoś tak dziwnie umiejscowione otwory na linki od góry w rurze dolnej.

 

3. Fuji Jari 1.3

http://www.fujibikes.com/usa/bikes/road/adventure-and-touring/jari/jari-1-3

 

+ często wykorzystywany jako rower wyprawowy więc z bagażem nie powinno być problemu, nienajgorsze koła na początek.

- w moim odczuciu popsuli bardzo malowanie, nawalone tych otworów w ramie do montażu ekwipunku, zwłaszcza w rurze górnej. Przesadnie rozgięta kierownica w dolnym chwycie. Przy nastawieniu na szosę sram nie będzie najlepszą opcją jeśli chodzi o napęd.

 

4. giant anyroad i merida silex - na chwilę obecną je odrzucam, ze względu na geometrie ramy z wysoką główką.

5. scott gravel speedster - tego też odrzucam ze względu na brak sztywnych osi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bardzo podobne założenia (z wyjątkiem bagażnika) i padło na Domane. Malowanie jak w Checkpoincie. Z różnic - na plus iso-speed, na minus słabsze heble. Weż pod uwagę też geo, Checkpoint jest np bardziej "sporty" niż Domane, minimalnie dłuższa rama, Spec jest też minimalnie krótszy niż Domane, w dodatku sa różnice w oznaczeniach (reach i stack z Domane 58 jak w Diverge 56)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Diverge'a to nie powinno być kłopotu z bagażnikiem bo rower jest pomyślany jako wyprawowy. Chyba że w grę wchodzi jakiś specjalny. Jedyny problem z tym rowerem to bardzo wysoka główka ramy w moim odczuciu. Kupiłem miesiąc temu i tego tylko nie sprawdziłem. Miałem poprzedni model Diverge'a i byłem zaskoczony różnicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz na liczniku pokazał się wynik cztero cyfrowy Pierwsze 1k za mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawodowo ma bogatych "starych" ;)

Gościu, nie wiem czy masz jakiś kompleks z dzieciństwa, czy po prostu rozwój się zatrzymał na etapie 16-tu lat.

Daruj sobie takie wywody jak nie masz nic do powiedzenia

 

Zawsze zastanawiałem się co robisz zawodowo, ze masz tyle czasu na treningi. Chciałbym taką pracę ;-)

Kwestia rozplanowania tak na prawdę, cały wolny czas przeznaczam na jazdę. Oczywiście pracuję, nie miałem szczęścia mieć bogatych starych. Na długie dst nieraz startuje się kiedy za oknem jest ciemno.

Inna sprawa, że wiele UM rozgrywa się też w nocy, bo o ile 400 jesteś w stanie przejechać w dzień(latem) to 1k na spokojnie to 36h. zatem treningi nocne jak najbardziej wskazane.

 

Dzisiaj pierwszy raz na liczniku pokazał się wynik cztero cyfrowy Pierwsze 1k za mną.

Pamiętam ta radochę jak pierwszy raz przekroczyłem ta magiczną cyfrę. Drugi raz już nie był taki fajny, bo przekręciłem nowy licznik po jakiś 2-ch miesiącach jazdy i się nieźle wqr, bo wygladał na profesjonalny a liczył jak dziecko do 10 koła.

 

.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu lewą nogą wstał bo na żartach niby się znałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na 2k. Postaram się chociaż. Do 1,5k dokrecic

Niedługo wypłata. Plan na zakupy w Decu już jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.