Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

na fotce ja sie doliczylem 43 sztuk

Szanowni Państwo, 

otrzymujecie tę wiadomość, ponieważ w systemie Furgonetka.pl złożono zamówienie na przesyłkę, której są Państwo odbiorcą. Na bieżąco można śledzić jej status na naszej stronie lub poprzez aplikację mobilną (iOS, Android, WP). 

Pierwszy status pojawi się po odebraniu przesyłki przez kuriera. 

Szczegóły przesyłki: 

Nadawca: Time and Passion

ale gift świąteczny ;)

Edited by QuadrifoglioVerde

widzę same pojedyncze paczki :(

a ja czekam na 4 sztuki.

może dojdą do wigilii. 2 limitki to prezenty :D

trebor444 u mnie jest identyczna sytuacja

Nadawca: Marcin .......

ale gift świąteczny ;)

Ale dane osobowe kolegi to szanuj. Nie każdy chce żeby jego nazwisko krążyło po internecie

Ale dane osobowe kolegi to szanuj. Nie każdy chce żeby jego nazwisko krążyło po internecie

zedytowałem :D

To nie problem z fedexem tylko z moimi mocami przerobowymi. przeliczylem sie z siłami, kazda paczka to wykonanie ok 12 czynnosci, najwiecej zajmuje sprawdzanie czy adres zaktualizowany byl wysylany, potem wklepywanie danych do furgonetki, samo pakowanie najmniej :-(

Na przyszlosc inaczej sobie to wszystko poukladam. zbyt optymistycznie do tego podszedlem.

a moze wykres kołowy ? :D

generalnie leciałem wedlug listy zapisow czyli najpierw limitki , no jesli ktos dopieral nielimitke to tez oczywiscie bedzie w paczce.

no właśnie, ludzie zlitujcie się ,

całe forum sie przeniosło do tego tematu :D

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Fajnie, ze dostawa wyszla akurat na swieta bo to symbolicznie i jeszcze dobitniej pokazuje, jak w doroslych facetach siedza tak naprawde mali chlopcy, ktorzy nie moga doczekac sie swojego gwiazdkowego prezentu :) I nie mowie tego zlosliwie bo sam tak mam. Zeby tylko nie bylo jak z tymi chlopcami, ze czekaja caly rok, pobawia sie chwile i po tygodniu zabawka sie znudzeni i jest rzucona do kata ;)Ciekawe kiedy pierwsze egzemplarze trafia na bazarek. Ja swojej limitki na pewno nie sprzedam :)

A tak serio to super, ze byl ten temat takze dlatego, ze forum bylo duzo bardziej zywe. To nie bedzie juz to samo forum jak ten temat sie skonczy <_<

A tak serio to super, ze byl ten temat takze dlatego, ze forum bylo duzo bardziej zywe. To nie bedzie juz to samo forum jak ten temat sie skonczy <_<

Jasne, że nie będzie to samo. Będzie lepsze :D

Tez mi sie tak wydaje, forum potrzebowało elektrowstrząsów bo jak aktywnosc carlito :D zmalała to popadało w marazm, marazm zegarkowy, bo tematow off jest przecież masa. te projekty to taka odskocznia, zabawa a dla mnie ciekawe doświadczenie. Nauka na pewno zaprocentuje.

Niedługo ruszy strona www, gdzie w miarę możliwości czasowych będzie czytelniejsza prezentacja projektów/pomysłów. Mam bardzo dużo myślę ze ciekawych także dla Was pomysłów z pogranicza designu/sztuki i zegarków. Niektóre mogą być zaskakujące. Chrono w zasadzie najmniej wpisuje sie w koncept w jakim chciałbym podążać, ale na początek jako nauka było super.

Ciekawe kiedy pierwsze egzemplarze trafia na bazarek. Ja swojej limitki na pewno nie sprzedam :)

Z tego co kojarze, to pierwsze oferty sprzedaży pojawiły się już na sasiednim forum...

AT vs. PO

nowe sample sie juz robią, przyjadą na początku stycznia. pozniej wkleje Wam poprawione grafiki.

A te sample ktore teraz przyleciały sa tak tragiczne ze nie wklejasz ich zdjec?

Mam bardzo dużo myślę ze ciekawych także dla Was pomysłów z pogranicza designu/sztuki i zegarków. 

Możesz rozwinąć tą myśl?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.