Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moj ma stały


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieruchome... Ja natomiast mam pytanie jaka jest grubość tego zegarka? Tak jak śledzę ten wątek to nie przypominam sobie abym widział takie info :) Poważnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki forum zegarkowe :D a już 4ta osoba pyta czemu bezel nieruchomy w chronografie z tachy. A w Omedze Speedmaster jest ruchomy ? :-)

To nie jest diver! , na pierścieniu jest skala tachy, a jej obracanie nie miałoby sensu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieruchome... Ja natomiast mam pytanie jaka jest grubość tego zegarka? Tak jak śledzę ten wątek to nie przypominam sobie abym widział takie info :) Poważnie

 12mm z tego co pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

,

post-41858-0-50866500-1419359546.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato nadaje sie tylko na plażę :-) brazowy pasek dobrze wspolgra z pomaranczowymi skcentami i jest zaraz po meshu najlepszym wyborem do tego zegarka. Sam tak nosilem. Jak chcecie to mozemy doprodukowac takie paski jak do nielimitek ale brazowe dpecjalnie do limitki. Jak uzbiera sie 100chetnych to sie zrobi. I klamerki fajne beda.

Moze jeszcze wstyczniu razem z samplami zoltka i zielaka by przyszly.

Jak bedzie zapiecie motylko w stylu TH, to ja sie pisze na taki pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki forum zegarkowe :D a już 4ta osoba pyta czemu bezel nieruchomy w chronografie z tachy. A w Omedze Speedmaster jest ruchomy ? :-)

To nie jest diver! , na pierścieniu jest skala tachy, a jej obracanie nie miałoby sensu :D

 

Aha. No bo w swojej ignorancji założyłem, że jeśli bezel ma charakterystyczne głębokie moletowanie i "trójkącik" celownika na dwunastej to wszystko wskazuje na ruchomy... To się czasem przydaje nie tylko przy nurkowaniu. No nic, trudno.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. No bo w swojej ignorancji założyłem, że jeśli bezel ma charakterystyczne głębokie moletowanie i "trójkącik" celownika na dwunastej to wszystko wskazuje na ruchomy... To się czasem przydaje nie tylko przy nurkowaniu. No nic, trudno.

 

pozdrawiam

Narfas

 

Masz rację, to moeltowanie może sugerować, że bezel jest obracany ale to tylko design w dodatku inspirowany Heuerem Autavia który także miał nie obracany bezel.

 

20130705_000017.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to mozemy doprodukowac takie paski jak do nielimitek ale brazowe dpecjalnie do limitki. Jak uzbiera sie 100chetnych to sie zrobi. I klamerki fajne beda.

Moze jeszcze wstyczniu razem z samplami zoltka i zielaka by przyszly.

Bardzo chętnie. Byle pasek był odpowiedniej długości... Sporo fajnych znalazłem ale niewiele w rozmiarze odpowiednim dla nadgarstka 21cm. I to tak, by zapięcie wypadało w odpowiednim miejscu a nie z boku ręki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym się pokusił o pasek

 

Większość na pewno by się pisała , trzeba tylko fajnego pasiora zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie za długi to Ci z nadgarstkami 15,5cm będą musieli owinąć nimi nadgarstek dwa razy :D

Czyli trzeba różne rozmiary zrobić. I to bez kombinowania, bo dziwne efekty powstają jak się cuduje z przedłużaniem tylko jednej części....

 

Edit

Może nawet jasny brąz wpadający w pomarańcz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mój dotarł - choć ja już wyjechałem - dosłownie minąłem się z kurierem.

Ale nic to - Panowie z monitoringu przez Święta przetestują :)

Za to będzie pierwszy poświąteczny prezent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie eksperymentuję:

 

PC236507_zps51594a0a.jpg

 

PC236507_zps51594a0a.jpg

 

Niestety nie jestem do końca zadowolony z powodu przerwy między kopertą i bransą.

Założyłem też bransę od Monstera (fotki brak), ale z powodu lekkiego rozszerzania się jej za teleskopami, opiera się ona na uszach i nie dopasowuje się do nadgarstka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do paska w niemilitce to ja przy 16,5 cm będę musiał dorobić dziurkę bo za luźno na ostatniej...  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dojechal w poludnie

widzialem zdjecia, rendery....

ale wyglada jak milion dolarow!

najlepiej w tym towarzystwie

hhAtjZ.jpg

 

Marcin- dzieki i wesołych Świąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja mam niby odebrany a zegarka nie mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.