Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bo nie rozumie?

Chyba nie rozumiem :)

P.S. Dajmy spokój z przydziałem numerków. Zegarka jeszcze nie ma w realu, a już niektórzy robią popelinę. Co z tego, że ktoś nie będzie miał na dekielku wygrawerowanego ulubionego numeru seryjnego? Co jest ważniejsze - zegarek, czy numerek????

Edited by Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

że będzie to mniej widoczne jak wskazówka sekundowa będzie krótsza i nie będzie wchodzić między indeksy to każdy powinien wiedzieć.

Będziesz wiedział o tym tylko Ty, chyba, że chcesz wszystkim przed oczami świecić uruchomionym stoperem?

Wtedy lepiej kupić coś takiego w podobnych pieniądzach:

post-32788-0-40057400-1368916173.jpg

Ale ja mówię o tym że w pewnym sensie można przewidzieć i skorygować drobną niedokładność.

Oczywiście że tylko ja będę to widział ale przecież zegarek kupuję dla siebie i to ja mam być zadowolony.

W jakim celu niedawno była rozmowa że odległości między literami nie są równe? Przecież tego nikt nie zauważy. Nikt Oprócz posiadacza. Jeśli jest Ci obojętne czy będziesz zadowolony z zegarka to ok. |Mi nie jest.

Jeśli chcesz jeszcze coś dorzucić w sarkastycznym tonie to się nie krępuj.

Edit

Literki

Edited by rk7000

Pozdrawiam

Roman

Chyba nie rozumiem :)

P.S. Dajmy spokój z przydziałem numerków. Zegarka jeszcze nie ma w realu, a już niektórzy robią popelinę. Co z tego, że ktoś nie będzie miał na dekielku wygrawerowanego ulubionego numeru seryjnego? Co jest ważniejsze - zegarek, czy numerek????

Ci którym zależy dostaną taki jak chcą, a reszta z przypadku. I chyba nikomu to nie przeszkadza że będzie numer. Wszyscy zadowoleni. Nie widzę powodu żeby robić z tego problem.

Panowie! Zaśmiecacie wątek. Nie napiszę do moda z prośbą o wyczyszczenie, bo szkoda jego czasu na ślęczenie nad tym. Piszcie ad rem.

Podobnie sprawa numeracji. Prowadzący podjął decyzję, wskazał datę i tryb wyboru numerów. Dajcie więc już z tym spokój, bo to jałowa dyskusja. Nikt, kto będzie chciał się zapoznać z tym wątkiem nie przebrnie przez to wszystko.

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Czy producent/fabryka zostali już wybrani? Kiedy będzie gotowy poprawiony projekt?

Przypomnę, bo myślę, że wiele osób to ciekawi

QV - jaki jest terminarz tego projektu na chwilę obecną? W sensie kiedy można się spodziewać sampla, zbiórki zaliczek, ostatecznych poprawek, i gotowych zegarków do dystrybucji?

Ładny wydruk ;)

Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Fajnie ;)

tylko trzeba obrócić kolory na pasku ;)

teraz tylko czekać na sampelka realnego

Pozdro

My tu gadu gadu a ja juz dostalem sampla do testowania ;)

imag0129burst002cover.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ciekawe, na ile udało Ci sie zachować proporcje. Niezależnie, takie kolory na żywo bedą kozackie!!! :-D

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Dobrze wyglada! Coraz bardziej sie ciesze, ze sie zapisalem :)

Proporcje zachowane sa 1:1, 42mm szerokosci bez koronki :) W nadgarstku mam ok 19cm.

Jednak jest to wydruk z poprzedniej wersji mechanizmu.

He-he, kozak jest.

Pokaż zdjęcie dekla, ciekaw jestem jaki masz numer :P:D

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :lol:

Edit.

Żeby nie był totalny OT to zapytam czy już wiadomo ile będzie miał w uszach?

Edited by rk7000

Pozdrawiam

Roman

Przecież już od niemalże 1500 postów :D wiadomo, że będzie miał 20 mm.

A może przejrzyj strony 68 i 69 i będziesz wiedział o czym mówię :P

Pozdrawiam

Roman

Nawet chyba w 1 poscie jest napisane...

Wygląda super. Mam nadzieję, że w realu będzie jeszcze lepiej :D

Po raz trzeci : QV - jaki jest terminarz tego projektu na chwilę obecną? W sensie kiedy można się spodziewać sampla, zbiórki zaliczek, ostatecznych poprawek, i gotowych zegarków do dystrybucji? (za szybko wątków przybywa... ;) )

wolałbym nie ustalać terminarza.....bo za mało rzeczy zależy ode mnie a za lludzi których nie znam także ręczyć nie mogę.

Dzisiaj powinnismy miec ostateczną ( mam nadzieję grafikę ) i bede ustalał szczegóły z Chińczykiem.

wolałbym nie ustalać terminarza.....bo za mało rzeczy zależy ode mnie a za lludzi których nie znam także ręczyć nie mogę.

Dzisiaj powinnismy miec ostateczną ( mam nadzieję grafikę ) i bede ustalał szczegóły z Chińczykiem.

Wiadomo kiedy bedziemy mieli projekt koperty w raz z rysunkiem techniczny/wizualizacja 3D?

Dajcie w spokoju pracować QV.

Jak będzie wiedział to napisze.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

dobra. trochę posiedziałem:

rzut od strony koronki post-36537-0-32815000-1369040322_thumb.png - logo na koronkę jest trochę skomplikowane więc nie "grawerowałem" ale nałożyłem teksturę

Pracy od groma, ale te techniczne wizualizacje nie zachęcają

Koperta wyszła jak z cegły ciosana

Poza tym napisy na deklu wyszły Tobie w lustrzanym odbiciu,

ale to wszystko pierdoły...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.