Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Kupię ,sprzedam ,zamienię

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi ci o tą wskazówkę z czerwoną strzałką to mam jeszcze kilka. Jeśli chcesz to pisz pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o tą wskazówkę z czerwoną strzałką to mam jeszcze kilka. Jeśli chcesz to pisz pw :)

Hej dzięki za odpowiedź, konkretnie chodzi mi o taką wskazówkę 

2272527_blonie-tarcze1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety srebrne wszystkie kwiatek wykupił więc niestety nie pomogę, zostały mi tylko te co pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na priv.

250 złotych za sztukę.

W rzeczywistości nie są takie żółte jak na zdjęciach.

d4d45744c4f6775a2c604ab3fc16fe8f.jpg1ecda06696cfcefe036142f9a9e48548.jpg1a0624041044310f70e57b6380544077.jpgaef80728402f92cac379b65ced4834d9.jpgeba3b99cb60782ee8a649fac90c75528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jako, że przyszedł nowy cel, stwierdziłem, że poświęce swojego Kuranta, stan jak na foto, tarcza z patyną, mechanizm chodzi ale potrafi się zatrzymać niestety, myślę, że jakaś konserwacja załatwi sprawę.

REALIZACJA.

gallery_46829_1960_894489.jpg

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprzedam Alfę . Zegarek sprawny w stanie jak na zdjęciach , w dzisiejszych czasach to już rarytas. Cena 250 zł

 

img-143071976332172660.jpg

 

img-1430719754487627069.jpg

 

img-14307197482068429887.jpg

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanie odnośnie Unitry Warel. Od jakiegoś czasu mam ochotę na taki zegarek, ale nie znam się na tyle żeby ocenić oryginalność i sprawność modułu takiego zegarka, który np. jest wystawiony na allegro. Ktoś kiedyś poruszał wątek, że jest taki gość na olx/allegro, który sprzedaje nosowe koperty do Unitry. W związku z tym, mam pytanie czy może ktoś, kto także polował/naprawiał taki zegarek jest w posiadaniu modułu od takiego zegarka i byłby skłonny go sprzedać. Swoją drogą możecie od razu napisać czy gra jest w ogóle warta tej świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanie odnośnie Unitry Warel. Od jakiegoś czasu mam ochotę na taki zegarek, ale nie znam się na tyle żeby ocenić oryginalność i sprawność modułu takiego zegarka, który np. jest wystawiony na allegro. Ktoś kiedyś poruszał wątek, że jest taki gość na olx/allegro, który sprzedaje nosowe koperty do Unitry. W związku z tym, mam pytanie czy może ktoś, kto także polował/naprawiał taki zegarek jest w posiadaniu modułu od takiego zegarka i byłby skłonny go sprzedać. Swoją drogą możecie od razu napisać czy gra jest w ogóle warta tej świeczki.

Jak znajdziesz mi kopertę do warela z dwoma przyciskami na górze to wtedy mogę Ci sprzedać jeden nowy sprawny moduł. :) co do opłacalności to zależy jak mocno chcesz go mieć i który model. Ostatnio puste koperty do leda poszły na aukcjach po 200-300 zł za sztukę.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz mi kopertę do warela z dwoma przyciskami na górze to wtedy mogę Ci sprzedać jeden nowy sprawny moduł. :) co do opłacalności to zależy jak mocno chcesz go mieć i który model. Ostatnio puste koperty do leda poszły na aukcjach po 200-300 zł za sztukę.

 

Ja czekam na diagnozę mojej unitry. Wiem, że wylała bateria. Więc może będę miał kopertę na zbyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi (skontaktowałem się z Kolegami przez priv).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) 

Edytowane przez Rekiniasty

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za delikwenta, źle to zabrzmiało. Ja do oferty nie miałem zastrzeżeń oprócz ceny ;)

sorki, że jestem delikwentem ale najzwyczajniej chciałem się pozbyć swoich błoniaczy za rozsądną kasę ale .... było to niezgodne z regulaminem (mam za mało postów ) ale cena nie była za wysoka uśredniłem ją - ale może ........ było za dużo zegarków .... szkoda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę Błonie w dobrym stanie.

Jakby ktoś miał na zbyciu, to proszę o PW.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w swej naiwności zapytam, może ktoś z kolegów ma na zbyciu kopertę do Zodiaka?? może  być bez dekielka nawet, bez szkiełka, teleskopów ;) tak tylko pytam - no i nie musi być idealna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapodaj kolego jakaś fotkę poszukiwanej koperty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To koperta rodzaju II montowana w modelach Alfa, Arras, Atlas, Blonex, Błonie, Dukat, Jantar, Kurant, Lech, Polan, Wars, Zodiak 

post-78685-0-85381600-1436643410_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwu czesciowa czy z lunetą? , jeśli z to chyba coś bym miał ale bez dekla i właśnie lunety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszesz, że może być bez dekla, to trzeba zwrócić uwagę na dekiel, jaki już masz. W tym typie były przecież też dekle zakręcane na klucz. Mogę się mylić, ale Zodiaki miały (z tego co widywałem) raczej wciskany a np. Jantary zakręcany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz - koperta na dekiel wciskany moja jest zwichrowana - każdy dekiel z niej zeskakuje. Początkowo myślałem że to kwestia dekielka właśnie, ale to niestety koperta, każdy dekielek zeskakiwał, a ten z Zodiaka ładnie się na Błoniaku trzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś czy każdy wciskany pasuje? - bo i w jednych i drugich wg mnie nie zawsze da się dopasować każdy do każdej koperty. Bezpieczniej jest szukać koperty z deklem, chyba, że można przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa zegarki z tym typem koperty - dekielki nieco różne z wyglądu pasują zamiennie. Jasne że lepiej mieć kopertę z dekielkiem i chętnie takową przygarnę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odsprzedam kopertę i tarczę: 

Koperta rodzaju III z napisem: antichoc- made in poland: post-44737-0-19375600-1437851139_thumb.jpg

post-44737-0-25357100-1437851140_thumb.jpg

 

Tarcza do 17 kamiowego Błonexa:

post-44737-0-73893000-1437851161_thumb.jpg

post-44737-0-59347900-1437851162_thumb.jpg

 

Powiedzmy po 35 zł z wysyłką Listem Poleconym Ekonomicznym. Ewentualne pytania proszę na PW.

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, ale oprawa piękna, wyobrażam sobie fajną kobietę w bikini w takiej scenerii. cudo :rolleyes:

Ostatnimi czasy, " piękne kobiety w bikini "

To malowanka ... :(

Ed. ;)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.