Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
pirx65

Kupię ,sprzedam ,zamienię

Rekomendowane odpowiedzi

Stany idealne, oryginalny Blonex murzynek (!!!!) tam jest, Błonie antymagnetyczny, pewnie w niektórych polskie mostki/mechanizmy. Sorry chłopaki, ale gdybym miał tyle hajsu na rozpustę, to bym brał od ręki. Skompletowanie 50 sztuk błoni w super stanie to abstrakcja.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo nieźle ....... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde... same paski warte są z tysiaka...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sztos, ale stany, ale cena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzea kupują jak najbardziej ale też mają ograniczony budżet no i od zakupów mają specjalistów którzy znają się na asortymencie jak i na cenach.

Staszek kupował przez poprzednie dwa lata nie dając szansy innym sam wielokrotnie z nim przegrałem  :D  wygrywał właściwie zawsze i to w sezonie na Błoniaki a więc w okresie wysokich cen.

Teraz niestety Polaki wyhamowały poza tym są wakacje a to bardzo zły okres na sprzedaż nie mówiąc o wspomnianym zmniejszonym zainteresowaniu.

Zebrał wszystko teraz sprzedaje niemal wzorcowy przykład (prawidłowy znaczy się)  

Będzie ciężko odzyskać nawet połowę tej ceny ale dobrze Ci tak  :D  :D  :D  wiem złośliwy jestem to za te wszystkie przegrane aukcje  :angry:

 

A na poważnie to powodzenia i niech się sprzedadzą jak najlepiej - pojedynczo chyba szybciej zejdą  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolekcja szok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jest smutno jakoś  :(

Niedawno Pirx, teraz Stach. Jakos mi szkoda takich kolekcji.

Ile takich mamy? Kilka? Bo kilkanaście chyba nie ma w Polsce.

Mam kilka zegarków z Błonia ale chyba w przyszłości więcej uwagi na nie poświęce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jest smutno jakoś  :(

Niedawno Pirx, teraz Stach. Jakos mi szkoda takich kolekcji.

Ile takich mamy? Kilka? Bo kilkanaście chyba nie ma w Polsce.

Mam kilka zegarków z Błonia ale chyba w przyszłości więcej uwagi na nie poświęce.

No ale Panowie, tu się pojawia pomysł o których już kiedyś myślałem.

Dlaczego nie możemy kupić tych zegarków razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak razem?

Chyba, chodzi o kupno jako wspólnicy :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, chodzi o kupno jako wspólnicy :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, można by np. stworzyć fundację do kórej członkowie fundacji wpłacają pieniądze które przeznaczamy na określony cel.

Wiem, ze temat skomlikowany, jak to rozliczać itp. ale tak sobie głosno myśle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrobisz cały biznes to już kolekcji pewnie nie będzie.

Musiałby się znaleźć koordynator całej akcji (nieetyczne jeśli to będzie wolontariat, więc ktoś będzie musiał dopłacić do tego biznesu). Właściciel umieściłby zdjęcia każdego egzemplarza, czyli zrobiłby to samo, gdyby sprzedawał na sztuki. Później każdy chętny będzie dumał, zastanawiał się. Idę o zakład, że powstanie wewnętrzny spór o cennik i w konsekwencji chaos. 
W tym czasie właściciel będzie musiał uzależnić się od tempa, jak szybko się zbierzemy my, chętni - na zakup 50 zegarków na średnią około, dajmy na to 900zł.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie,

 

Szukam używanego Balticusa stardust, bez datownika. Chodzi o automat bez chronografu. Na allo i na bazarku ich nie widać, więc proszę się zgłosić jak się komuś znudził

 

Dzięki z góry,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrobisz cały biznes to już kolekcji pewnie nie będzie.

 

Musiałby się znaleźć koordynator całej akcji (nieetyczne jeśli to będzie wolontariat, więc ktoś będzie musiał dopłacić do tego biznesu). Właściciel umieściłby zdjęcia każdego egzemplarza, czyli zrobiłby to samo, gdyby sprzedawał na sztuki. Później każdy chętny będzie dumał, zastanawiał się. Idę o zakład, że powstanie wewnętrzny spór o cennik i w konsekwencji chaos. 

W tym czasie właściciel będzie musiał uzależnić się od tempa, jak szybko się zbierzemy my, chętni - na zakup 50 zegarków na średnią około, dajmy na to 900zł.

Tzn. przy tej akcji dałem taki przykład.

Ale mi bardziej chodzi o inne, pojedyncze zegarki - powiedzmy, że super stan ale bardzo drogi. Pojedynczo byśmy się nie zdecydowali ale w grupie jak każdy da np. po 50 zł to już robi kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Może kogoś zainteresuje.

Błonie w ładnym stanie.

Cena 300 złotych plus wysyłka.

Lepsze zdjęcia na maila.

 

43c89da5131587377d10076a8725c6f5.jpgbdc1659f5eee5033bed728c0d901b0fc.jpgf0ac5bd26d8dff08a58335c53d39f8bc.jpgd291de7266bbf009cae5ea17e53348b9.jpgcc3f60e568f2b602b5e726b0cd1fec1f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. przy tej akcji dałem taki przykład.

Ale mi bardziej chodzi o inne, pojedyncze zegarki - powiedzmy, że super stan ale bardzo drogi. Pojedynczo byśmy się nie zdecydowali ale w grupie jak każdy da np. po 50 zł to już robi kwotę.

Chyba nie rozumiem sensu tego pomysłu.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ta tarcza jest stosunkowo rzadka ;).

Zegarek jest sprawny, stan dobry, tarcza trochę umęczona, ale nie jest źle. Koronka wymieniona na nieoryginalną.

Cena 300 zł, w tym dobrze zabezpieczona przesyłka paczkomatem. Sprzedaję bez paska, bo jest znoszony ;).

 

:)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprzedam Błonie jak ze zdjęć . Ewentualnie wymiana za stare Casio :)  Jeśli ktoś preferuje to priv. 

Pozdrawiam

post-47156-0-93926900-1500845067_thumb.jpgpost-47156-0-98151600-1500845121_thumb.jpgpost-47156-0-23129500-1500845175_thumb.jpgpost-47156-0-79474700-1500845221_thumb.jpgpost-47156-0-41696200-1500845277_thumb.jpg

Edytowane przez paeo21106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bransoletki to element zegarka, zwłaszcza, że produkowane w Warszawie w czas słusznie minionych. Są chętni? Mam tego dobra ponad 20 kg. Cenię po 20zł/kg mosiądzu i 2zł/kg stali. Jest dużo części (ogniw) jak i gotowych elementów. Załączam kilka zdjęć, ale nie jest to całość. 

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej

post-98786-0-15361200-1501030545_thumb.jpg

post-98786-0-30096900-1501030550_thumb.jpg


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupię kopertę do Warsa IV rodzaj chrom. Nie wiem czy nie ptrzesadziłem z marzeniami :-D

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i przepraszam jak cos zle zrobie ale do rzeczy. Mam zegarek marki Casio model ae-11w. Chce go sprzedac. Zegarek jest w stanie idealnym zegarmistrz stwierdzil ze napewno nie byl uzywany. Podczas ustawiania daty wyswietlila sie data produkcji 1985. Niestety pasek ulegl utlenieniu i kruszy sie w palcach. Zegarek jest w oryginalnym pudelku i jest do niego instrukcja obslugi. Jest tylko jeden dostepny do kupienia na ebay za 698 dolarow a zakonczone aukcje pokazuja ze inne zegarki tego modelu zostaly sprzedane za grosze. Czy ktos z was potrafi go wycenic? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i przepraszam jak cos zle zrobie ale do rzeczy. Mam zegarek marki Casio model ae-11w. Chce go sprzedac. Zegarek jest w stanie idealnym zegarmistrz stwierdzil ze napewno nie byl uzywany. Podczas ustawiania daty wyswietlila sie data produkcji 1985. Niestety pasek ulegl utlenieniu i kruszy sie w palcach. Zegarek jest w oryginalnym pudelku i jest do niego instrukcja obslugi. Jest tylko jeden dostepny do kupienia na ebay za 698 dolarow a zakonczone aukcje pokazuja ze inne zegarki tego modelu zostaly sprzedane za grosze. Czy ktos z was potrafi go wycenic? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.

Witaj, przygodę na forum warto rozpocząć od przeczytania regulaminu, w którym jasno stoi, że jest tu zakaz wyceny zegarków i nikt tego dla Ciebie nie zrobi. Najlepszym sposobem do zweryfikowania wartości rynkowej jest wystawienie przedmiotu na allegro w licytacji od 1zł.

 

Pomijam już fakt, że to dział polskich zegarków, a piszesz w nim o Casio - od tego jest dział japoński :)

Edytowane przez Wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię/wymienię się ma jakiś zegarek/zegarki - plastikowe pudełko Błonie "trumienke" kolor bez znaczenia.

Może ktoś, coś...

xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.