Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze niedawno tez tak pisalem i myslalem ;) , ale co tam - to ma nas cieszyc, B)  choc przyznaje, ze gdybym pracowal w innej branzy bedac np. robotnikiem czy ochroniarzem, to ciezko byloby do pracy z tym chodzic i nie kluc w oczy kolegow i bedac ciagle narazonym na glupie komentarze czy uwagi/usmieszki :unsure:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz a czemu sie tak szybko Pama pozbyles? Byles nim zachwycony jak czytalem Twoje wypowiedzi. Wygoda uzytkowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal uwazam, ze tyle radosci z patrzenia na zegarek nie mialem nigdy co przy tym Pamie, no ale niestety 2 nie moglem miec  -_-  A sprawa prozaiczna - bransoleta :)

Jak zaczalem interesowac sie paskami i podsumowalem ile musialbym w to wlozyc, to Rolex jakis taki tani sie zrobil :D;) a niestety przy cieplejszych dniach nawet guma robila sie malo wygodna i zbyt cieplo mi w nim bylo ;) A kalać Pama bransoletami, to nie dla mnie B)

 

ps

minusem dla jednozegarkowca niestety ale jednak tez byl serwis poza naszym krajem, choc to nie byla decydujaca sprawa

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo atrakcyjny SUB tyle że odrobinę mniej praktyczny...ale jako jeden z kilku - świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi - tez tak myslalem, ale on w rzeczywistosci nie "swieci" ta zielenią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zawsze podziwiam go na nadgarstku Pana Zbigniewa na P3K. Tylko w mojej palecie barw jest miejsce na pomarańczowe czy czerwone szaleństwa a z zielonych wybieram te wojskowe odcienie...ale nadal uważam że ten Rolex jest bardzo atrakcyjny - chętnie przy najbliższej okazji przymierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieje że w środę wszyscy obejrzymy to zielone cudo :)  Mam nadzieje że będziesz Mariusz i dasz przymierzyć ;)

ps

świetna fota !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki odświeżający, choć mnie bardziej odświeżyłbym niebieski AP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artme - tak jak pisałem w wątku o IWC mnie Rolexy nie biorą, ale ten jest ładny i szczerze gratuluję, bo ta zieleń powoduje, że nie wieje nudą, po prostu coś innego i jeszcze rzadziej spotykanego niż Suby w kolorze czarnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcie tarczy, gratuluje zakupu


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieje że w środę wszyscy obejrzymy to zielone cudo :)  Mam nadzieje że będziesz Mariusz i dasz przymierzyć ;)

ps

świetna fota !

Dziekuje Wam wszystkim :)

 

 

A Tobie Pawle powiem, ze wlasnie dostalem oficjalna zgode od Malzonki na wyjscie z Wami w srode, wiec jesli przygarniecie starego Paneraiste, to chetnie sie z Wami zobacze i dam poprzymierzac tego brzydaka  B):)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja również, po krótkiej rozłące, zatęskniłem za Królem :D

W związku z tym, po raz kolejny przyłączam się do tego zacnego grona ;)

 

PS. Przy okazji- wielkie dzięki dla kolegi @awi za "wsparcie eksperckie" ;)

post-64114-0-18168400-1435605232_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Dziekuje Bartek!

Tobie gratuluje i niech się dobrze i długo nosi :)

A rozmiarowo...idealnie!

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Andreas, jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc i dobre słowo ;)

Dłuuugo szukałem nowego, właśnie po to, żeby został na zawsze! A rozmiarowo-mistrzostwo świata. Nowy, ceramiczny był super, ale staremu 16610 to "mógłby tornister nosić" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Mariusz, dziękuję bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, po krótkiej rozłące, zatęskniłem za Królem :D

.....

 

najpiękniejszy! idealny !   wielkie gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

najpiękniejszy! idealny !   wielkie gratulacje :)

Nie sposób się nie zgodzić ;) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki ładne,gratuluję.

Ale każdy król ma swoja krolową, ktorą jest O...a :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc... w tarczy B)

 

Pamiętam, że rozważałeś AP na forum u Magika, Panerai też chyba ma coś w sobie (jak się polubi tę kulturę i nie potrzebuje dokładnego wskazania godziny ;) ), ten wybór jednak najwłaściwszy, nie ma co  :) ja akurat nie uważam, by musiał funkcjonować jako "jeden z kilku" - być takim jednozegarkowcem to musi być ogromna przyjemność, gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - rozwazalem i juz prawie kupilem,   :rolleyes:  jednak na razie sie wyleczylem z AP RO z kilku powodow, a wiem (bo przekonalem sie majac Panerai), ze jesli cos komus w jakims zegarku nie lezy, to nie ma co z tym walczyc, bo predzej czy pozniej i tak bedzie sie szukalo czegos, co spelnia wszystkie zalozone kryteria :) (szczegolnie jak sie jest jednozegarkowcem ;) )

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od dłuższego czasu mam ochotę na zakup rolka. Upatrzyłem sobie datejust II, 116300. Czy moglibyście doradzić coś w kwestii miejsca zakupu (raczej w kraju)?

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.