Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno.

Wątpliwe, ponieważ za najwiekszy hit roku 2018 płaciłem niedawno 1:1 wg kursu.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wakacje zegarki słabiej się sprzedają;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

No i jest czysto :) "Służby" szybko reagują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak, rocznica Powstania Warszawskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk_P fajny YM.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tu, na Forum?

Tak, ale dość o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilku forach widziałem akcje z napadów na ludzi noszących Rolki na ręku . Zastanawiam sie na ile jest bezpieczne zabieranie zegarka na wyjazdy nawet do krajów EU? Czy spotkaliście sie z takimi akcjami?

Ostatnio w Londynie banda napadła na zawodnika MMA no sie nie udało ale ja akurat sztuk walki nie ćwiczyłem i 4 na jednego nie miałbym szans . Brać czy zamienić na inna markę ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilku forach widziałem akcje z napadów na ludzi noszących Rolki na ręku . Zastanawiam sie na ile jest bezpieczne zabieranie zegarka na wyjazdy nawet do krajów EU? Czy spotkaliście sie z takimi akcjami?

Ostatnio w Londynie banda napadła na zawodnika MMA no sie nie udało ale ja akurat sztuk walki nie ćwiczyłem i 4 na jednego nie miałbym szans . Brać czy zamienić na inna markę ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

eeee...ja z tym nigdy nie miałem problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak miałem do czasu, kiedy zobaczyłem akcji z napadem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem to nie można mieć lepszego samochodu bo Cię mogą z niego wysadzić!

Drogie markowe ubrania, kurtki ze znaczkami na wierzchu też mogą być podatne na kradzieże!

 

Wszystko zależy co i jak kiedy wychodzisz w nocy i jakie miejsca odwiedzasz i czy bardzo lubisz się obnosić z tym co masz!

 

Nie popadał bym w takie skrajności! Bo wszędzie wszystko może się zdarzyć! I zginąć w czasie drogi na urlop też można!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ostatnio w kurortach czy popularnych miastach turystycznych jest tego plaga. Widziałem gdzieś nawet znak ostrzegajacy o złodziejach zegarków. Auta okradaja hurtowo, dwoje różnych przyjaciół straciło we Wloszech szybę razem z zawartością auta. Na wakacjach nie byłoby dla mnie zbyt komfortowe zastanawiać się czy ktoś mi nie ukradnie sikora a przy tym jeszcze krzywdy nie zrobi, więc zawsze biorę tańsze sztuki. Z drugiej strony w takich Wloszech, Rolex jest na co 4-5 nadgarstku.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio biorę skx-a a żona swatcha i święty spokój mam, ostatnio chcieli mojego szefa obrobic we Włoszech ma niebieskiego suba tt.

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MMA nic nie pomoże, jak jeden, czy drugi nie ma zahamowań i np. kosą w plecy posmaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacne porównanie . W tym wypadku zasadne jest pytanie : czy wybierasz lepszy zegarek czy wolisz Rolexa. To co od razu można wychwycić jako duży plus to AR i ten element nieco lepiej definiuje Omegę jako że wszyscy zwracamy na pierwszy rzut oka na tarcze

Ja wybieram rolka. Zdecydowanie wygodniejszy :)

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomego kumpla na Ibizie pozbawili własnie niebieskiego TT. 

 

Ogólnie u mnie na decyzję wpływa dużo czynników. Dokąd się jedzie, gdzie się śpi i co planuje robić. Z drugiej strony koło 19.00 u mnie na osiedlu 200m od bloku napadli na chłopaka, złamali mu nos i pozbawili zegarka, portfela i telefonu. Jak się ma pecha to niestety nawet planowanie nie pomoże. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zastanawiałem się, czy jechać z Subem na Białoruś. Ale żal mi było się rozstawać, więc pojechałem. Upewniłem się tylko u ich celnika, czy nie muszę go gdzieś deklarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bycie "zakładnikiem" własnego zegarka. Zegarek jest dla ludzi a nie odwrotnie. Oczywiście, wychodzenie ze złotym DD w nocy do ciemnego parku lub niebezbiecznych dzielnic, to zły pomysł, ale nie dajmy się zwariować. Wychodzę z założenia, że trzeba mieć taki zegarek lub zegarki, że jak ukradną lub bardzo mocno się zniszczy (np. po upadku na rowerze) to będzie szkoda, ale świat się nie zawali tylko pójdę i kupię taki sam (jeśli jest to model nadal produkowany). Myślałem, że dbam o zegarki i mam mocno pedantyczne podejście, ale jak czytam/słyszę o codziennym czyszczeniu wacikami i wykałaczkami, obklejaniu foliami uszu, bransolety, zapięcia etc. to ogarnia mnie pusty śmiech. Czy nie lepiej mieć spokojną głowę i nosić zegarki, na które nas rzeczywiście stać?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale my raczej mowimy o tym co piszesz Kolego. Wiem, że jadę do kurortu gdzie kradną zegarki w biały dzień, prosto z nadgarstka, stać mnie czy nie, myślę, że mało kogo na forum nie zaboli 30 czy 40k w plecy. Nie mówię o braniu GShocka do tyrania, ale np strata mojego ulubionego i najdroższego zegarka w kolekcji mocno by piekła.

 

Ja akurat rozwiązałem ten problem w zupełnie inny sposób :) przed wakacjami kupuje sobie zegarek za 2-4k, na którego nie decydowałem się w ciągu roku. Squale 1521 z zeszłego roku poszło dalej, Oris 65 z tego zostanie na długo :) polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, jak nie kliknie, idzie dalej, jak kliknie to bardzo cieszy :) nasz bazarek działa bardzo sprawnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.