Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, tbn napisał:

Co myślicie o gumie do Explorera? Na zdjęciu fajnie, ale cenią się więc tak się waham trochę ;)

 

A od kogo ta guma?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

To fotka z Rubber B. Everest też ma coś podobnego, z kolorową wstawką ale wieksza jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tbn napisał:

To fotka z Rubber B. Everest też ma coś podobnego, z kolorową wstawką ale wieksza jest. 

Kupiłem jedną gumę od RubberB do swojego GMT II. Na plus jakość wykonania. Guma jest jednak dosyć sztywna, mocno wyprofilowana przy uchach - raczej na mniejszy nadgarstek - na grubszy bokami trochę uciska. Największy minus to rozstaw dziurek - co ok. 8mm. Jak nie trafisz idealnie, to zegarek lata na łapie, albo mocno uciska. 

Dobre opinie zbiera Crafter Blue - poszukaj ich na stronie, może coś ciekawego znajdziesz.

Zobacz także: https://www.vulcanwatchstraps.com/

https://www.02straps.com/rubber-1


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Dzięki. Rubber B wydaje się zatem ryzykowny przez ten duży rozstaw, zobaczę inne firmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy ktos sie orientuje jaka jest cena Airkinga 40mm lub Exprorera 39mm w Kruku?.


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Rubber B wydaje się zatem ryzykowny przez ten duży rozstaw, zobaczę inne firmy. 
a73d73e4c043ffecf818f42933e3456c.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Czy ktos sie orientuje jaka jest cena Airkinga 40mm lub Exprorera 39mm w Kruku?.

Ex jest za 29390.
AK chyba coś koło 32k.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szyszkops napisał:

Jak za darmo emoji6.png

Przelicz to na Tudoły...i już nie wyjdzie tak tanio.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy tudoł (lub jego ekspektatywa ) w garści niż loleks na...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te trzy lata, to może Ci się punkt widzenia diametralnie zmienić.



To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Coś w tym jest. Tudor pomimo sympatii do kilku modeli, to ciągle jest "bieda marka" Roleksa. Już lepiej stać w kolejce po koronę, więcej czasu, żeby nazbierać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, lukebor napisał:


Ex jest za 29390.
AK chyba coś koło 32k.

Czemu tak drogo, cena za zachodnia granica jest 6150 euro


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu tak drogo, cena za zachodnia granica jest 6150 euro

Kurs euro „dowolnie” przyjmowany przez AD ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, lukebor napisał:


Kurs euro „dowolnie” przyjmowany przez AD 😉

Chyba tak....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, tbn napisał:

stać w kolejce po koronę, więcej czasu, żeby nazbierać. ;)

 

Na tudoła juz jsie czeka prawie tyle co na króła. Jeszcze chwila takiego popytu i historia zatoczy koło 😉


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tutaj na bazarku znalazłem  używanego Exprolera, który był kupiony w Kruku za 29K, tutaj okazyjna cena 32K.....powodzenia w sprzedaży....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet tutaj na bazarku znalazłem  używanego Exprolera, który był kupiony w Kruku za 29K, tutaj okazyjna cena 32K.....powodzenia w sprzedaży....

No niestety, czasy kiedy Ex był za ok. 22k, a AK nawet za 19k i trzeba było szukać chętnych na nie za taką cenę - bezpowrotnie minęły ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, czasy kiedy Ex był za ok. 22k, a AK nawet za 19k i trzeba było szukać chętnych na nie za taką cenę - bezpowrotnie minęły ;-)

Trzeba by wrocic do tego postu za np. 2 lata. Ciekawe jak bysmy wowczas skomentowali „przeszlosc”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, czasy kiedy Ex był za ok. 22k, a AK nawet za 19k i trzeba było szukać chętnych na nie za taką cenę - bezpowrotnie minęły ;-)

Ale tego kolega nie podważa w swoim poście tylko to ze akurat EX I czy AR to nie suby, daytony czy inne hot modele na które się czeka latami, tylko wchodzisz i jeśli nie ma na miejscu to zamawiasz i czekasz ok miesiąc i za nowy z metki płacisz te 29k z groszami wiec oburzył się tym ze czego za używkę ma płacić 32k skoro nowy bez problemu prawie od ręki jest za 29.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explorer to dostępny model, mimo wszystko jeszcze w przyzwoitej cenie biorąc pod uwagę katolog Rolexa.Oczywiście nie ma żadnego sensu kupowania go na wtórnym.

Co do AK to jego cena jest dla mnie bez znaczenia bo ten model nie jest nikomu potrzebny  i nigdy zresztą nie był .

 

2 godziny temu, tbn napisał:

Coś w tym jest. Tudor pomimo sympatii do kilku modeli, to ciągle jest "bieda marka" Roleksa. Już lepiej stać w kolejce po koronę, więcej czasu, żeby nazbierać. ;)


Nie daj się ponieść filozofii pozerów. Tudor rozwijając linie black bay puścił czytelny sygnał na rynek że idzie swoją drogą. To jest również widoczne w pozostałych , nieudanych liniach modelowych producenta ale to już temat na inną historie.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by wrocic do tego postu za np. 2 lata. Ciekawe jak bysmy wowczas skomentowali „przeszlosc”.

Jasne, to naturalne. Tak samo, jak wróżenie, wg jakiego kursu euro ktoś odbierze nowego R za te 2 lata

Ale tego kolega nie podważa w swoim poście tylko to ze akurat EX I czy AR to nie suby, daytony czy inne hot modele na które się czeka latami, tylko wchodzisz i jeśli nie ma na miejscu to zamawiasz i czekasz ok miesiąc i za nowy z metki płacisz te 29k z groszami wiec oburzył się tym ze czego za używkę ma płacić 32k skoro nowy bez problemu prawie od ręki jest za 29.

A ja nie napisałem, że podważa, tylko przytoczyłem fakty. Sam pamietam jeszcze z rok temu Ex za te 22k - nikt go od ręki nie kupował.

A co do 32k - to cena do negocjacji, rozmawiajmy o tych transakcyjnych.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.