Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Fitvalf napisał(-a):

Nie wypowiem się na temat doboru zegarka do koszuli ale jakbyś chciał pójść do kina na najnowszego Batmana to tego ten, wiesz ... :D 

Do dzisiaj nawet nie wiedziałem, że powstał kolejny odcinek Batmana. :) Na szybko wygooglałem, że tym razem gościu z sagi Zmierzch gra główną rolę, niejaki Pattinson, zastępując Bena Afflecka, który miał być także reżyserem i scenarzystą tego filmu. 

 

 

Rozumiem, że z moim zegarkiem dostanę bilety za free?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mario1971 napisał(-a):
Do dzisiaj nawet nie wiedziałem, że powstał kolejny odcinek Batmana. Na szybko wygooglałem, że tym razem gościu z sagi Zmierzch gra główną rolę, niejaki Pattinson, zastępując Bena Afflecka, który miał być także reżyserem i scenarzystą tego filmu. 
 
 
Rozumiem, że z moim zegarkiem dostanę bilety za free?


No i znów nie jestem w stanie się wypowiedzieć na wszystkie pytania ale Batmanik wart obejrzenia z Batmanem na nadgarstku oczywiście Pattinson udźwignął temat, może dlatego, ze większość filmu przelatał w przebranku , Afleck Pasował do roli Batmana tak samo jak świni pasuje siodło. Król może być tylko jeden giphy.gif

Edytowane przez Fitvalf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacapy bez Rolexa, więc na innych rynkach zwiększy się podaż 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem:

Onet 21:35

"Rolex decyduje o zaprzestaniu eksportu towarów do Rosji - podaje Bloomberg"

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2022 o 17:56, Fitvalf napisał(-a):

No to się pochwalę :) 

 

l6bZMfN.jpg

 

Gratulacje.

Najładniejszy (chyba) Rolex po Explorerze ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Fitvalf napisał(-a):

Król może być tylko jeden emoji1780.pnggiphy.gif

 

🤦‍♂️

tumblr_mdtffdAjDY1qg4wteo1_500.gif


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie

Takie techniczne pytanie: jak się oddaje Rolexa na standardowy serwis i przegląd po 5-8 latach od zakupu to co dokładnie wchodzi w serwis i jakie dokładnie części są wymieniane?

Oczywiście chodzi mi o autoryzowany serwis Rolexa.

 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pisar napisał(-a):

Panowie i Panie

Takie techniczne pytanie: jak się oddaje Rolexa na standardowy serwis i przegląd po 5-8 latach od zakupu to co dokładnie wchodzi w serwis i jakie dokładnie części są wymieniane?

Oczywiście chodzi mi o autoryzowany serwis Rolexa.

 

 

Mnie Pieśkiewicz powiedział ogólnie, że wszystkie co noszą ślady zużycia plus regulacja. Do tego uszczelki oczywiście, test szczelności. Standardowo też poleruje, ale można pominąć. 

 

 

 

 

AA6ED66B-8E9C-49F4-96C7-CCE7F5B16AC0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tbn napisał(-a):

Mnie Pieśkiewicz powiedział ogólnie, że wszystkie co noszą ślady zużycia plus regulacja. Do tego uszczelki oczywiście, test szczelności. Standardowo też poleruje, ale można pominąć. 

 

Dzięki za info.

Kiedyś chyba czytałem, że wymieniają wskazówki zawsze i jeszcze jakieś bajery dlatego chciałem doprecyzować.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

U mnie skromniej… 

Mam nadzieje że niedługo pochwale się nowym nabytkiem👑

 

B912F042-2B57-48A7-885F-CC54CDDCD0A6.jpeg

Edytowane przez Marcin91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

@mario1971, przypomnę :). Czekam na YM40 tarcza Slate. Miałem trochę wątpliwości jeżeli chodzi o wybór tarczy. Intensywna niebieska jest ładna, ale zbyt wyrazista, ostatecznie zdecydowałem się na ciemnoszarą tarczę🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta z błękitną sekundą?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
Teraz, mario1971 napisał(-a):

To ta z błękitną sekundą?

Tak!  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Marcin91 napisał(-a):

Tak!  :D

Ze stalowych bransolet chyba najładniejsza.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Ze stalowych bransolet chyba najładniejsza.

dziękuje, też tak uważam👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Marcin91 napisał(-a):

@mario1971, przypomnę :). Czekam na YM40 tarcza Slate. Miałem trochę wątpliwości jeżeli chodzi o wybór tarczy. Intensywna niebieska jest ładna, ale zbyt wyrazista, ostatecznie zdecydowałem się na ciemnoszarą tarczę🤪

Również czekam na odbiór tej samej wersji 😁 i po cichu liczę, że już niedługo się pojawi (zamawiałem w listopadzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91
8 minut temu, dzejk napisał(-a):

Również czekam na odbiór tej samej wersji 😁 i po cichu liczę, że już niedługo się pojawi (zamawiałem w listopadzie).

Fajnie. Ja zamawiałem 19 stycznia, to było kilka dni przed zamknięciem list, więc trochę jeszcze poczekam. Mi powiedzieli na Placu Trzech Krzyży że od pół roku do roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, dzejk napisał(-a):

Również czekam na odbiór tej samej wersji 😁 i po cichu liczę, że już niedługo się pojawi (zamawiałem w listopadzie).

 

27 minut temu, Marcin91 napisał(-a):

Fajnie. Ja zamawiałem 19 stycznia, to było kilka dni przed zamknięciem list, więc trochę jeszcze poczekam. Mi powiedzieli na Placu Trzech Krzyży że od pół roku do roku. 

Pomnóżcie zapewnienia przez trzy i wyjdzie, że do końca tego roku powinniście je odebrać. No, najpóźniej do połowy przyszłego. 😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.