Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, pdb napisał(-a):

Ad1. Dlaczego więc amatorzy Rolexa tak fanatycznie trzymają się bransolet?

Ad2. Czy ja wiem? Rozumiem cenę AP czy L&S, bo ma to uzasadnienie. A tutaj nie.

Ad3. Pisałem o klasie zegarka, a raczej wyglądzie z klasą zegarka. Tam nie było nic o klasie człowieka.

Jesli piszesz, ze zegarki Rolexa wygladaja jak zegarki cygana, bo sa na bransoletach, to dalej nie komentuje, bo szkoda czasu.

 

Zegarki Omegi dogonily cene zegarkow Rolexa (pisze o stali) a AP, VC czy PP kosztuja ponad 2razy wiecej niz Rolex, wiec nie wiem o czym piszesz - chyba, ze chodzi Ci o chore ceny z drugiej reki.

 

Nie kumam tez o co chodzi Ci z tymi amatorami i bransoletami. Mnie osobiscie bardziej podobaja sie paski od zawsze, ale ze wzgledow praktycznych tylko bransolety - stad zarowno w TH, Omedze, Rolexie czy AP - tylko bransolety - za wyjatkiem Pamow 😁

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, pdb napisał(-a):

Ad1. Dlaczego więc amatorzy Rolexa tak fanatycznie trzymają się bransolet?

Kupisz, ponosisz i zrozumiesz. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupisz... 


Tiaaa, kupisz

A bardziej na poważnie, w zamierzchłych czasach, jak jeszcze można było wejść do Kruka i przymierzyć sobie Rolexa (nawet prof!), mierzyłem sobie DJ na jubilee, OP i EXI na oyster. Może to wtedy była tylko magia marki, nie wiem, ale leżały jak przyklejone. Wygoda ogromna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Tiaaa, kupisz

A bardziej na poważnie, w zamierzchłych czasach, jak jeszcze można było wejść do Kruka i przymierzyć sobie Rolexa (nawet prof!), mierzyłem sobie DJ na jubilee, OP i EXI na oyster. Może to wtedy była tylko magia marki, nie wiem, ale leżały jak przyklejone. Wygoda ogromna.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No wygodnie, ale jednak jak cygan nuworysz się wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak 

B54E48AC-E0E8-40C4-A1D4-40A4A2FF1156.jpeg

Tak z innej beczki czy Rolexa można przekręcić nakręcając koronka ?. Czy jest jakiś mechanizm zabezpieczający ?. Producent zaleca 25 obrotów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

O tak 

B54E48AC-E0E8-40C4-A1D4-40A4A2FF1156.jpeg

Tak z innej beczki czy Rolexa można przekręcić nakręcając koronka ?. Czy jest jakiś mechanizm zabezpieczający ?. Producent zaleca 25 obrotów. 

Przy dłuższym obcowaniu, która bardziej do Ciebie gada?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygodnie, ale jednak jak cygan nuworysz się wygląda

No tak, z faktami nie ma co dyskutować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Kupisz, ponosisz i zrozumiesz. :)

Nie kupisz.

Prędzej Chopard LUC w cenie Suba albo jaki VC w cenie GMT.

2 godziny temu, artme napisał(-a):

 

Nie kumam tez o co chodzi Ci z tymi amatorami i bransoletami. Mnie osobiscie bardziej podobaja sie paski od zawsze, ale ze wzgledow praktycznych tylko bransolety - stad zarowno w TH, Omedze, Rolexie czy AP - tylko bransolety - za wyjatkiem Pamow 😁

 

O to, że fani Rolexa jakoś usilnie trzymają się bransolety - która robi ten zegarek jedynie bardziej wyzywającym i festyniarskim. Nie wspomnę już o uznaniu dla zegarkach typu bikolor.

Patrząc na sam zegarek można by go ubrać w fajny pasek nadający mu subtelności i smaku...ale nie...jak Rolex, to na kajdanie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, pdb napisał(-a):

Nie kupisz.

 

A niby czemu? 🤷‍♂️


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niby czemu? 

Bo jest festyniarski i bez smaku, czytałeś przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest festyniarski i bez smaku, czytałeś przecież.
Mówisz, że tylko sobie przechodził? default_wink.png
66266737a145d165d120c07749e7ee9a.gif

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pdb napisał(-a):

O to, że fani Rolexa jakoś usilnie trzymają się bransolety - która robi ten zegarek jedynie bardziej wyzywającym i festyniarskim. Nie wspomnę już o uznaniu dla zegarkach typu bikolor.

Patrząc na sam zegarek można by go ubrać w fajny pasek nadający mu subtelności i smaku...ale nie...jak Rolex, to na kajdanie :)

 

Bransoleta festyniarska??? 😳😂 Chyba Twoj gust i opinie nt. bransolet uogolnia sie do zlotych wysadzanych diamentami i laczysz je ze zwyczajnymi i prosytmi w swoim wygladzie, gdzie spotkac takowe mozna praktycznie w kazdej innej marce nawet w tych z najnizszej polki - ale tam to juz Cie tak nie drazni, prawda? Oczywiscie - bo to nie ROLEK 😂.

 

A co do ubierania Rolexy w paski (bo dziwne, ze zapewne nie pomyslisz tak samo o innych markach na bransoletach), to nie pomyslales, ze ktos wybiera bransolety ze wzgledu na wygode czy komfort uzytkowania??? Czy tylko to Cie drazni, bo to Rolex i wg Ciebie musi od razu plasowac sie jako festyniarski na reku cygana?? Z mojej strony koncze ta dyskusje, bo zaczyna przypominac po raz kolejny trollowanie - amen.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Matt2405 napisał(-a):

O tak 

Tak z innej beczki czy Rolexa można przekręcić nakręcając koronka ?. Czy jest jakiś mechanizm zabezpieczający ?. Producent zaleca 25 obrotów. 

 

 

Oczywiscie, ze nie mozna 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, artme napisał(-a):

Bransoleta festyniarska??? 😳😂 Chyba Twoj gust i opinie nt. bransolet uogolnia sie do zlotych wysadzanych diamentami i laczysz je ze zwyczajnymi i prosytmi w swoim wygladzie, gdzie spotkac takowe mozna praktycznie w kazdej innej marce nawet w tych z najnizszej polki - ale tam to juz Cie tak nie drazni, prawda? Oczywiscie - bo to nie ROLEK 😂.

 

A co do ubierania Rolexy w paski (bo dziwne, ze zapewne nie pomyslisz tak samo o innych markach na bransoletach), to nie pomyslales, ze ktos wybiera bransolety ze wzgledu na wygode czy komfort uzytkowania??? Czy tylko to Cie drazni, bo to Rolex i wg Ciebie musi od razu plasowac sie jako festyniarski na reku cygana?? Z mojej strony koncze ta dyskusje, bo zaczyna przypominac po raz kolejny trollowanie - amen.

 

Żadne trolowanie. Patrzę na wątek z boku i jakoś nie mogłem się powstrzymać, żeby nie zareagować na to rozwodzenie i podniecanie się  czy jubilee czy jakaś inna.

Co do innych marek - jak odrzucimy zegarki  w styli Genty, to praktycznie każda ma bardzo dużo zegarków na paskach - PP, VC, no załóżmy że AP chyba mniej, ale idąc dalej Breguet, JLC czy Zenith. W zasadzie wszystko, gra w tej samej lub znacznie wyższej lidze.

 

I btw. zanim się pojawi ten zarzut - stać mnie na Roleksa. No może nie na każdego, ale na te, które się tu najczęściej pojawiają to pewnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pdb napisał(-a):

 

I btw. zanim się pojawi ten zarzut - stać mnie na Roleksa. No może nie na każdego, ale na te, które się tu najczęściej pojawiają to pewnie tak.

👍

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pdb napisał(-a):

Żadne trolowanie. Patrzę na wątek z boku i jakoś nie mogłem się powstrzymać, żeby nie zareagować na to rozwodzenie i podniecanie się  czy jubilee czy jakaś inna.

Co do innych marek - jak odrzucimy zegarki  w styli Genty, to praktycznie każda ma bardzo dużo zegarków na paskach - PP, VC, no załóżmy że AP chyba mniej, ale idąc dalej Breguet, JLC czy Zenith. W zasadzie wszystko, gra w tej samej lub znacznie wyższej lidze.

 

I btw. zanim się pojawi ten zarzut - stać mnie na Roleksa. No może nie na każdego, ale na te, które się tu najczęściej pojawiają to pewnie tak.

Posluchaj - nie mecz sie wiecej w takim razie w tym watku i zostaw tych cyganow pozwalajac im na rozwodzenie sie o jubilee czy jakiejs innej. Masz juz wystarczajaca ilosc nabitych postow, aby moc wystawiac zegarki w dziale sprzedam (moge zalozyc sie, ze zaraz cos sie pojawi 😂) a kwestia czy Cie stac na Rolexa mysle, ze wielu tutaj nie obchodzi w ogole 🥱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest prosta: Rolex na bransolecie to efekciarstwo i cygan, niemniej zamiana bransolety na pasek powoduje cudowną przemianę dresiarskego Rolka na coś bardziej wyrafinowanego. Zatem posiadacze Rolexów: macie o czym myśleć.

 

Kolego @pdb, zostaje ci zatem tylko model Cellini do rozważenia. Nie ma sensu ładować kasy w Rolka, gdzie w pakiecie dostaniesz wartą kupę kasy efekciarską bransoletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Matt2405 napisał(-a):

Pochwale się nowym zakupem stan perfekcyjny nos z 2004 roku z pełnym kompletem dokumentów i rachunkiem. 

 

0B510114-F679-4D71-833E-32C643889A9E.jpeg

 

Eee tam, nie ma lipy. Piękna, festyniarska Daytona. Nosiłbym! 

 

Gratuluję, bo jest czego! 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak taka dyskusja rozgorzała to wrzucę coś na pasku 😁

 

Każdy może sam ocenić co woli - paski czy bransoletę.

W 5 cyfrowych jest dla mnie mega zaletą, że bardzo łatwo podmieniać stal na skórę czy NATO i odwrotnie.

A czy brana to synonim bezguścia - no raczej nie 😂

8988A17C-EC56-417B-9A92-35ED1E3E4831.jpeg

A42FA3C5-4364-448F-95DC-3902D4AEA208.jpeg

E1690B50-6594-4C43-A79D-3295E903DBA6.jpeg

DBA9A269-300E-4979-8949-1CEE1DE27FB3.jpeg

4FE7C098-2361-453E-B324-AC855CD379FA.jpeg

8BC2CC80-AAFB-4ED3-B9E1-FE9FEDCC8FC4.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Pochwale się nowym zakupem stan perfekcyjny nos z 2004 roku z pełnym kompletem dokumentów i rachunkiem.

To faktycznie fajny rarytas dla fanow tej referencji, ale ostatnie zdjecie obok z nowa... niefortunne - stara wypada dosc blado 😬 Jakby taka wyblakła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, artme napisał(-a):

Masz juz wystarczajaca ilosc nabitych postow, aby moc wystawiac zegarki w dziale sprzedam (moge zalozyc sie, ze zaraz cos sie pojawi 😂)

 

Chętnie się założę, bo akurat nic nie mam do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

A dla tych co pragną trochę podywagować o moich gustach 

E3AF8F03-3A90-4740-92A6-B9B4B60EF7BD.jpeg

Imponująca kolekcja! 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, artme napisał(-a):

To faktycznie fajny rarytas dla fanow tej referencji, ale ostatnie zdjecie obok z nowa... niefortunne - stara wypada dosc blado 😬 Jakby taka wyblakła...

Wiesz po prostu jest bardziej stonowana i elegancka. Nie umiem wskazać która wole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.