Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Matt2405 napisał(-a):

A dla tych co pragną trochę podywagować o moich gustach 

 

monotematyczny gust 😆

 

a serio, to nieźle. Domyślam się  że to nie całość kolekcji. Ciekawy jestem perłowej daytony, obstawiam że zdjęcie nie oddaje 5% tego jak wygląda/gra światłem itp


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Wiesz po prostu jest bardziej stonowana i elegancka. Nie umiem wskazać która wole.

Spoko - rozumiem. Ale z avatra widac, ze pepsi wolisz na jubilee 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, artme napisał(-a):

Spoko - rozumiem. Ale z avatra widac, ze pepsi wolisz na jubilee 😜

Zaraz wymienię na Nautilusa w złocie. Pepsi nieaktualne. Nie mogłem przeżyć kolorów 😂

1C8095FA-F00A-4799-9DA7-DED9FD203112.jpeg

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4FE7C098-2361-453E-B324-AC855CD379FA.jpeg

@SmycelDwadzieścia pięć lat temu, w ramach dorabiania, w tej szkole prowadziłem zajęcia z prawa cywilnego w studium: pośrednictwa i zarządzania nieruchomości oraz dla asystentek. W jednej grupie były cztery takie laski, że zawsze zastanawiałem się, która bardziej mi się podoba, nigdy nie byłem w stanie dokonać "platonicznego" wyboru, takie były śliczności 🙂

Edytowane przez mroova
To zdjęcie Jakuba "Smycela", znów obudził we mnie kombatanckie wspomnienia z Gdańska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna podręczna zabawka dziś do kolekcji dołączyła 64cc5ceb0a9c02fddb35a048956eb388.jpg&key=a12ea6b0594d83f0c58d116d1df12df39f7776338a5fb0105be6065662269f2e


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Matt2405 napisał(-a):

A dla tych co pragną trochę podywagować o moich gustach 

E3AF8F03-3A90-4740-92A6-B9B4B60EF7BD.jpeg

A mówią, że to ja mam pier**lca na punkcie zegarków😉 gratuluję imponującej kolekcji i konsekwencji w swoich wyborach💪👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Kolejna , podręczna zabawka dziś do kolekcji dołączyła emoji6.pngemoji3.png64cc5ceb0a9c02fddb35a048956eb388.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

U mnie podobnie podręcznie 

86A00A5A-EA8A-4D9D-A1EC-D0BCD7EF3EA2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie leży w ręce. Ogólnie dobre pistolety. Widzę , że troszkę go tuningowałeś. Punkt zielony w muszce mam w opcji od razu. Zamówiłem magazynek na 15 kulek , troszkę dłuższy , wiec i lepiej będzie się trzymało. 2b108dfe6c9c0b9f7b1519847d57ca8e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wchodzimy na poziom flexu żyrandoli od Zenka Martyniuka.

 

floyd.thumb.png.2983c549bf82c1f3edc9411295c5d4f2.png

 

Dałem z siebie całe 10%.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepsko, do kolekcji błyszczących Roleksow najlepiej pasują złote kałachy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tbn napisał(-a):

Trochę kiepsko, do kolekcji błyszczących Roleksow najlepiej pasują złote kałachy. 

👍

71+ItC9ZcSL._AC_UL1500_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że po latach nic tu się nie zmieniło. Dużo zawiści, uwag i debilnych sugestii. Panowie zamiast wrzucać miałkie posty pokażcie swoje rasowe kolekcje. Chętnie podejmę wyzywanie porównania swych nabytków z różnych lat na poziomie kilku top marek np. Wielkiej trójki. Który chętny jako pierwszy ?. Kicia nicon czy pan od kałacha. 😂 jako finalna dygresja to drobny aspekt taki, iż trzeba na te świecidełka jakoś zarobić…. Wiec pomijając klaszczący język trzeba umieć mieć jaja biznesowe i wiele w rozumie. Jak któryś chętny i umie pracować zatrudnię u siebie w firmie i pomogę zarobić na świecidełko. Tylko będziecie jednym z 2200 pracowników wiec nie wiem czy ego na to pozwoli. 😈

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieć szefa watchgeeka? jaka branża :D ?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jan napisał(-a):

mieć szefa watchgeeka? jaka branża :D ?

Ja bym jeszcze zaczekał na info ilu chętnych czeka na Twoje miejsce za płotem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RysiekOchodzki napisał(-a):

Ja bym jeszcze zaczekał na info ilu chętnych czeka na Twoje miejsce za płotem :) 

🤣


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie niepotrzebne przedstawienie, które wnet stanie się pożywką dla spragnionych sensacji. ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Matt2405 napisał(-a):

Oj widzę, że po latach nic tu się nie zmieniło. Dużo zawiści, uwag i debilnych sugestii. Panowie zamiast wrzucać miałkie posty pokażcie swoje rasowe kolekcje. Chętnie podejmę wyzywanie porównania swych nabytków z różnych lat na poziomie kilku top marek np. Wielkiej trójki. Który chętny jako pierwszy ?. Kicia nicon czy pan od kałacha. 😂 jako finalna dygresja to drobny aspekt taki, iż trzeba na te świecidełka jakoś zarobić…. Wiec pomijając klaszczący język trzeba umieć mieć jaja biznesowe i wiele w rozumie. Jak któryś chętny i umie pracować zatrudnię u siebie w firmie i pomogę zarobić na świecidełko. Tylko będziecie jednym z 2200 pracowników wiec nie wiem czy ego na to pozwoli. 😈

Ja się nie odważę nic pokazać, bo Panu Prezesowi nie dam rady zaimponować. Jedyne co mogę zaoferować to memy z Grzegorzem Florydą.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem tego.

Świetna kolekcja. Pewnie masz dużo więcej ale fajnie zobaczyć tyle egzemplarzy Daytony w jednym miejscu :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Oj widzę, że po latach nic tu się nie zmieniło. Dużo zawiści, uwag i debilnych sugestii. Panowie zamiast wrzucać miałkie posty pokażcie swoje rasowe kolekcje. Chętnie podejmę wyzywanie porównania swych nabytków z różnych lat na poziomie kilku top marek np. Wielkiej trójki. Który chętny jako pierwszy ?. Kicia nicon czy pan od kałacha. 😂 jako finalna dygresja to drobny aspekt taki, iż trzeba na te świecidełka jakoś zarobić…. Wiec pomijając klaszczący język trzeba umieć mieć jaja biznesowe i wiele w rozumie. Jak któryś chętny i umie pracować zatrudnię u siebie w firmie i pomogę zarobić na świecidełko. Tylko będziecie jednym z 2200 pracowników wiec nie wiem czy ego na to pozwoli. 😈

 

Po co tak się rozpisywać, jak mogłeś rzucić cytat z klasyka: "k**wy biedaki". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Ja też nie rozumiem tego.

Świetna kolekcja. Pewnie masz dużo więcej ale fajnie zobaczyć tyle egzemplarzy Daytony w jednym miejscu :) 

Przestańcie wchodzić człowiekowi na ambicję;) 

 

A w temacie, noszony kumplowy polarek na majówce:

IMG_20220430_185110.jpg

IMG_20220430_185303.jpg

IMG_20220430_185602.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki to pożyje. U mnie majówka przed kompem, w klimatach wiejskiego festynu jak jeden kolega zauważył słusznie.

 

D5F5FE41-0CEB-4DA0-A85D-092AE7909066.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
10 godzin temu, Matt2405 napisał(-a):

U mnie podobnie podręcznie 

86A00A5A-EA8A-4D9D-A1EC-D0BCD7EF3EA2.jpeg

 

9 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Fajnie leży w ręce. Ogólnie dobre pistolety. Widzę , że troszkę go tuningowałeś. Punkt zielony w muszce mam w opcji od razu. Zamówiłem magazynek na 15 kulek , troszkę dłuższy , wiec i lepiej będzie się trzymało. 2b108dfe6c9c0b9f7b1519847d57ca8e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

1 godzinę temu, rafi87 napisał(-a):

👍

71+ItC9ZcSL._AC_UL1500_.jpg

 

Godzinę temu, Matt2405 napisał(-a):

Oj widzę, że po latach nic tu się nie zmieniło. Dużo zawiści, uwag i debilnych sugestii. Panowie zamiast wrzucać miałkie posty pokażcie swoje rasowe kolekcje. Chętnie podejmę wyzywanie porównania swych nabytków z różnych lat na poziomie kilku top marek np. Wielkiej trójki. Który chętny jako pierwszy ?. Kicia nicon czy pan od kałacha. 😂 jako finalna dygresja to drobny aspekt taki, iż trzeba na te świecidełka jakoś zarobić…. Wiec pomijając klaszczący język trzeba umieć mieć jaja biznesowe i wiele w rozumie. Jak któryś chętny i umie pracować zatrudnię u siebie w firmie i pomogę zarobić na świecidełko. Tylko będziecie jednym z 2200 pracowników wiec nie wiem czy ego na to pozwoli. 😈

 

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Zupełnie niepotrzebne przedstawienie, które wnet stanie się pożywką dla spragnionych sensacji. ;)

 

Zgodnie z Rozdziałem III  pkt 4  lit. i) Regulaminu forum niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum wpisów pozbawionych wartości merytorycznej.

Z żadnego zapisu Regulaminu nie wynika, aby ta zasada nie obowiązywała w wątku Roleksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, norbie napisał(-a):

 

Zgodnie z Rozdziałem III  pkt 4  lit. i) Regulaminu forum niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum wpisów pozbawionych wartości merytorycznej.

Z żadnego zapisu Regulaminu nie wynika, aby ta zasada nie obowiązywała w wątku Roleksa.

11. Zabronione jest wytykanie innym Użytkownikom, niezgodności z Regulaminem, zamieszczanych przez nich treści. W celu zgłoszenia treści niezgodnych należy użyć funkcji „Zgłoś”.

Pozdrawiam serdecznie! :) Cicho się zrobilo, to ja wrzucam oczojebnego niebieskiego Batmana w pełnym słońcu bez filtrów. 

20220502_150637-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wchodzimy na poziom flexu żyrandoli od Zenka Martyniuka.
 
floyd.thumb.png.2983c549bf82c1f3edc9411295c5d4f2.png
 
Dałem z siebie całe 10%.

Regularnie wspieram finansowo fundacje pomagającym dzieciom z wadami serca i chorobami raka.
Lecz w Twoim przypadku zrobię wyjątek , chętnie dokonam wpłaty na taką , która pomaga w przypadkach psychicznie chorych. Tylko daj namiar , która opiekuje się Tobą


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczę się na NFZ, dlatego takie słabe efekty.

 

459.jpg


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.