Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jan napisał(-a):

@desmo moze tak ale np. sugerowanie komuś terapeuty raczej nie jest (tak myślę) na liście PR'owych strategii Kruka.

Jeśli nie chcesz przyznać, że robisz klientów notorycznie w balona bo wiesz że hossa kiedyś się skończy i komuś bedziesz musiał sprzedawać te drogie zabawki to każda próba zmiany tematu jest dobra. A że Lotus/Pegasus ma niskie standardy   to żadna nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Lotus jest/był z Kruka? Mamy tu szkatułkową opowieść :d


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Jan napisał(-a):

Czyli Lotus jest/był z Kruka? Mamy tu szkatułkową opowieść :d

On był/jest z kosmosu 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jan napisał(-a):

@desmo czy nie dajesz sie podpuszczać? Albo mnie coś ominęło albo nie wiem ale nie widziałem nigdzie informacji ze dyskutujesz z oficjalnym przedstawicielem Kruka

To jest masterplan kogoś z Jubitomu albo Apartu, ktoś od nich pisze na forum jak cham i wszyscy go mają za przedstawiciela Kruka, a on nie potwierdza ani nie zaprzecza ;).

 

We need to go deeper.

 

Inception-Ending.jpg?w=1280&h=768&q=low


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki :)
Tak polowałem na Submarinera, ze wszedłem z ciekawości do Kruka i wyszedłem z Explorerem :)

2e7300a77caa2fbe23b63756d7abce6f.jpg

Także dzień dobry w wyższym klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MocnyFull napisał(-a):

Tak z innej beczki :)
Tak polowałem na Submarinera, ze wszedłem z ciekawości do Kruka i wyszedłem z Explorerem :)

Także dzień dobry w wyższym klubie :)

Gratuluję 👍

W nas tak się udało zakupić z półki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MocnyFull napisał(-a):

Tak z innej beczki :)
Tak polowałem na Submarinera, ze wszedłem z ciekawości do Kruka i wyszedłem z Explorerem :)

Tak przechodziłeś z tragarzami i mieli na stanie Explorery? No to użytkownik Krzysiek ma rację, a Desmo i inni tu farmazony wypisują🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy będą się zdarzać coraz częściej. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar przyjechał do salonu i człowiek powiedział ze go nie odbiera. Miałem farta bo nie było na niego żadnego zapisu.
Ogólnie nie wiedziałem ze nie sprzedadzą mi go jeśli nie zdejmą wszystkich folii a te pakują w woreczki i do kartoteki default_smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie nosze tyle kasy z sobą. Nawet tej wirtualnej na karcie bankomatowej .Także pewnie bym go nie kupił bo nie miałbym za co.

Edytowane przez Czarek03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu chciałem rolexa. Chciałem Submarinera. Podpowiedziano mi, ze jest Explorer. Poczytałem. Byłem trochę przygotowany. A ta dzisiejsza sytuacja to pewnie bracki z nieba mi załatwił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ładniejszy od submarinera.

A powiedz jak wyglądał cały rytuał kupna. ?Posadzili cię na jakimś fotelu, poczęstowali czymś? A może zapłacili za taksówkę do domu czy na dworzec?Jestem bardzo ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MocnyFull napisał(-a):

Zegar przyjechał do salonu i człowiek powiedział ze go nie odbiera. Miałem farta bo nie było na niego żadnego zapisu.
Ogólnie nie wiedziałem ze nie sprzedadzą mi go jeśli nie zdejmą wszystkich folii a te pakują w woreczki i do kartoteki default_smile.png

Jeśli tak było to gratuluję   ale z drugiej strony to jest właśnie przykład beznadziejnego zarządzania relacjami z klientami. Ktoś gdzieś czeka na ten zegar i będzie czekał dalej a Ty dostałeś go z ulicy ( ostatnio ktoś pisał o tym w przypadku Tudora) 

Albo jest jeszcze gorzej czyli te zegarki cały czas były dostępne ( sztuczny popyt ) i czekały aż ktoś zapłaci za nie premium na wtórnym …

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tylko duże uśmiechy były. Dwie Panie obsługiwały. Reszta klientów w odstawke. Natomiast nie poradziły sobie ze skróceniem bransolety i mam przyjść jak będą Panowie ale ogólnie bez fajerwerków ale tez nie z jakaś arogancja czy fochem. Normalnie tak jak powinno być. Tylko może powinno być lepiej? Tego nie wiem…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna za mna chodzi wlasnie w czerni :) Pogratulować. Przelicznik nadal ~5zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minutes ago, MocnyFull said:

Tak z innej beczki :)
Tak polowałem na Submarinera, ze wszedłem z ciekawości do Kruka i wyszedłem z Explorerem :)

2e7300a77caa2fbe23b63756d7abce6f.jpg

Także dzień dobry w wyższym klubie :)

No i dobrze bo to leszy zegarek jest od submarinera. Gratulacje!!! Brat się napewno teraz uśmiecha i oczka puszcza z góry :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, MocnyFull napisał(-a):
Zegar przyjechał do salonu i człowiek powiedział ze go nie odbiera. Miałem farta bo nie było na niego żadnego zapisu.
Ogólnie nie wiedziałem ze nie sprzedadzą mi go jeśli nie zdejmą wszystkich folii a te pakują w woreczki i do kartoteki default_smile.png


Człowiek przyjechał i nie odebrał i nie ma na niego listy a zapisać się nie można na ten model, bo jest lista i nie ma miejsca. Co to za pierdolondo ? Chcę kupić Explorera, dostałem info, że nie ma zapisów na nic w stali. Ostatnio byłem i taka sama narracja, mimo innej osoby obsługującej niż zawsze. To kto w końcu wali w uja ?


Oczywiście gratuluje zakupu

P. S. Coś czuje, że w Niemczech wyjdę z Explorerem od ręki

 

P. S. 2 DJ to się nadaje i do dresu i do marynarki 😛

 

2F11B63A-3C1E-446F-A8C3-228654722FB5.jpeg

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Desmo jak zwykle narzeka...  Jak jest źle to jest źle, jak jest dobrze to jest źle... Fajne te forum mamy - każdy jest sobą 🙃

4 minutes ago, a_team said:


Człowiek przyjechał i nie odebrał i nie ma na niego listy a zapisać się nie można na ten model, bo jest lista i nie ma miejsca. Co to za pierdolondo ? Chcę kupić Explorera, dostałem info, że nie ma zapisów na nic w stali. Ostatnio byłem i taka sama narracja, mimo innej osoby obsługującej niż zawsze. To kto w końcu wali w uja ? emoji2955.png


Oczywiście gratuluje zakupu emoji106.pngemoji846.png

P. S. Coś czuje, że w Niemczech wyjdę z Explorerem od ręki emoji28.png

 

P. S. 2 DJ to się nadaje i do dresu i do marynarki 😛

 

2F11B63A-3C1E-446F-A8C3-228654722FB5.jpeg

Może akurat w tym sklepie nie było zapisu na ten moment i na ta konkretna referencje. Czy to takie dziwne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego konkretnego sklepu, tylko jest jedna sieć która ma kolejki w centrali, więc trochę to dziwne.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek przyjechał i nie odebrał i nie ma na niego listy a zapisać się nie można na ten model, bo jest lista i nie ma miejsca. Co to za pierdolondo ? Chcę kupić Explorera, dostałem info, że nie ma zapisów na nic w stali. Ostatnio byłem i taka sama narracja, mimo innej osoby obsługującej niż zawsze. To kto w końcu wali w uja ?


Oczywiście gratuluje zakupu

P. S. Coś czuje, że w Niemczech wyjdę z Explorerem od ręki
 
P. S. 2 DJ to się nadaje i do dresu i do marynarki
 
2F11B63A-3C1E-446F-A8C3-228654722FB5.thumb.jpeg.d9b261527c7ebfb1ac98b88c1ea1232c.jpeg

Napisałem ze zegar przyjechał a człowiek zadzwonił i powiedział ze nie odbiera. Każdy ma podobno 7 dni na to, potem wskakuje na następnego ale na tego Explo nie mieli żadnego zapisu wiec mogli sprzedać, może te zapisy są w obrębie danego sklepu no bo na to wyglada…

Powinni w takim razie zadzwonić do centrali i pomiędzy salonami kurierem przesłać do kolejnego zamówienia w innym sklepie a jak kolejny odmówi to następny a ze tego nie zrobili to działa to chyba w obrębie sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak w obrębie danego sklepu. Przecież to sieć na Polskę. Niech mnie ktoś oświeci. Pytałem w butiku, nie ma opcji, że w danym mieście nie można a winnym można. Skoro koleś nie odbiera i nie ma za nim nikogo i zegarek trafia do sprzedaży, tzn. że albo listy nie było i nie było chętnych, albo listy to ściema i butik sprzedaje komu chce.

Wystarczy to przeanalizować, wszystko ma logikę.
Więc moję pytanie dalej brzmi kto wali w uja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak w obrębie danego sklepu. Przecież to sieć na Polskę. Niech mnie ktoś oświeci. Pytałem w butiku, nie ma opcji, że w danym mieście nie można a winnym można. Skoro koleś nie odbiera i nie ma za nim nikogo i zegarek trafia do sprzedaży, tzn. że albo listy nie było i nie było chętnych, albo listy to ściema i butik sprzedaje komu chce.

Wystarczy to przeanalizować, wszystko ma logikę.
Więc moję pytanie dalej brzmi kto wali w uja ?

No nie było chętnych na niego z listy wiec poszedł na półkę i kto pierwszy…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie było chętnych z listy, bo zrezygnowali (np. sprzedawca zadzwonił do wszystkich) czy poza tym co nie odebrał nie było nikogo na liście, bo to są dwie różne rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.