Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, desmo napisał(-a):

Zachęcam do zrewidowania polityki wobec wszystkich klientów. 
Skoro znasz tak dobrze moją historię zakupów łącznie ze sposobem obsługi a nawet ( jak ci się wydaje) z celem tych zakupów to nie ma potrzeby pisania reklamacji. Zachęcam do przestudiowania tego przypadku. Chyba, że to tylko takie PRowe pudrowanie wizerunku na specjalistycznym forum o dużym zasięgu.


Każdy klient jest ważny i każdy powinien być tak samo obsługiwany. I nie ma znaczenia to że w ciągu jednego tygodnia jest zapewne wydane więcej zegarków  niż na tym forum zawiedzionych miłośników , flipperów czy jak to Pan nazywa. Poza tym na miejscu można porozmawiać o innych markach do czego zachęcam . Trudno jednak w tej chwili zrozumieć czy chce Pan jechać do Niemiec po Rolexa czy kupić inną markę czy po prostu zasypywać forum osobistymi żalami bez konkretów.
 

Edytowane przez Krzysiek_Long

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, Krzysiek_Long said:


Każdy klient jest ważny i każdy powinien być tak samo obsługiwany. I nie ma znaczenia to że w ciągu jednego tygodnia jest zapewne wydane więcej zegarków  niż na tym forum zawiedzionych miłośników , flipperów czy jak to Pan nazywa. Poza tym na miejscu można porozmawiać o innych markach do czego zachęcam . Trudno jednak w tej chwili zrozumieć czy chce Pan jechać do Niemiec po Rolexa czy kupić inną markę czy po prostu zasypywać forum osobistymi żalami bez konkretów.
 

 

Na początku "chiałbym byś pamiętał" i "płaczek" teraz "proszę Pana" (z wielkiej xD).

 

Może warto rozważyć zmianę nicku na WKruk_Official bo chyba wielu was pisze z tego jednego profilu ;)

 

Edytowane przez logann
typo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę kilka dni w Barcelonie nocując w Barri Gotic. Jaki sklep w okolicy polecacie z używanymi Rolexami (bardziej mam na myśli 1603, 16013, 16710, niż modele z ostatnich lat). Po wpisaniu w Google wyskakuje sporo sklepow, ale będę miał czas na 2-3, więc muszę zaplanować przymiarki wcześniej. Może jakiś znany Wam sprzedawca profesjonalny z chrono24 jest tam stacjonarnie?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Na początku "chiałbym byś pamiętał" i "płaczek" teraz "proszę Pana" (z wielkiej xD).
 
Może warto rozważyć zmianę nicku na WKruk_Official bo chyba wielu was pisze z tego jednego profilu 
 

W sumie po co się tak czaić i robić sobie zły PR
Ciekawy skurczybyk. Foto net.

a7e02454861241052ec6de96ec4732b7.jpg&key=53e1636ccb58f06729b079ecfc29a368d677b4160a9d9021ecd3b247478ef937

Wygląda dobrze Mario, jak masz możliwość, to bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minutes ago, a_team said:

Wygląda dobrze Mario, jak masz możliwość, to bierz emoji106.pngemoji6.png

Widziałem kiedyś na żywo - niesamowity zegarek, jego wyrób i wykonanie naprawdę robi piorunujące wrażenie. 

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to z GMT Pepsi ma już ten właściwy ;)
Zamiast Batmana dorzuciłbym Root beer i Sprite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krzysiek_Long napisał(-a):


Każdy klient jest ważny i każdy powinien być tak samo obsługiwany. I nie ma znaczenia to że w ciągu jednego tygodnia jest zapewne wydane więcej zegarków  niż na tym forum zawiedzionych miłośników , flipperów czy jak to Pan nazywa. Poza tym na miejscu można porozmawiać o innych markach do czego zachęcam . Trudno jednak w tej chwili zrozumieć czy chce Pan jechać do Niemiec po Rolexa czy kupić inną markę czy po prostu zasypywać forum osobistymi żalami bez konkretów.
 

Fajne to pierwsze zdanie, takie okrągłe, książkowe. Jeśli jest tylu  klientów  (tygodniowo )zadowolonych z marki W.Kruk to niepotrzebnie marnujcie swój czas na jednego niezadowolonego. Jak będę chciał kupić  inne zegarki, których nie macie i nie planujecie mieć na stanie, mimo że jesteście ich jedynym dystrybutorem , to pojadę tam gdzie mogę je przymierzyć i kupić od ręki w dodatku taniej niż u was. W skrajnym przypadku zamówię przez stronę. Jest szybciej, z usługą door to door i zapomniałbym dodać…taniej. No i sympatyczne firmowe gadżety nie giną po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za tegoroczne zakupy i życzę dużo satysfakcji z nowych nabytków.

P.S

Błędów w pisowni nie będę poprawiał , widzę że edytor ciagle w pracy i tak.

Edytowane przez Krzysiek_Long

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

Trzymam kciuki za tegoroczne zakupy i życzę dużo satysfakcji z nowych nabytków.

P.S

Błędów w pisowni nie będę poprawiał , widzę że edytor ciagle w pracy i tak.

Tylko prośba, wpuszczajcie tych, z którymi się umówiliście na wizytę 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

Każdy klient jest ważny i każdy powinien być tak samo obsługiwany.

 

...i tak samo okradany na przeliczniku euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni mają Tudor x Harrods, inni Kruk x Cinkciarz, jaki kraj taki collab xD


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wymiana zdań. Obaj panowie dużo wiedzą o drugiej osobie, jakby się znali. 🙄


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ciekawa wymiana zdań. Obaj panowie dużo wiedzą o drugiej osobie, jakby się znali. 🙄

Pojęcia nie mam kto pisze, kto dyktuje i kto edytuje ten PRowy zakalec. Żeby nam tylko meritum nie umknęło w tych domysłach. Polecam  w wątku kolejkowym  (nie)smaczny przykład  nierównego traktowania klientów przez W.Kruk opisanego chyba niechcący przez „nowego użytkownika” nomen  omen z Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minutes ago, mario1971 said:

aj panowie dużo wiedzą o drugiej osobie, jakby się znali.


Zupełnie odwrotne wrażenie odniosłem 🤷

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, desmo napisał(-a):

Pojęcia nie mam kto pisze, kto dyktuje i kto edytuje ten PRowy zakalec. Żeby nam tylko meritum nie umknęło w tych domysłach. Polecam  w wątku kolejkowym  (nie)smaczny przykład  nierównego traktowania klientów przez W.Kruk opisanego chyba niechcący przez „nowego użytkownika” nomen  omen z Poznania.

 

Nawet kiedy obsesja posiadania Rolexa nie pozwala zasnąć , warto zachować ostrożność w wysuwaniu daleko idących wniosków na bazie wpisów internautów.


 

Edytowane przez Krzysiek_Long

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

 

Nawet kiedy obsesja posiadania Rolexa nie pozwala zasnąć , warto zachować ostrożność w wysuwaniu daleko idących wniosków na bazie wpisów internautów.


 

Warto to być przyzwoitym. W omawianym przypadku na razie zadałem pytania. Można też korzystając z okazji, że firma W.Kruk zabrała na forum głos, zapytać wprost to jakie są te sprawiedliwe zasady/ kryteria, którymi kieruje się firma W.Kruk w alokacji zegarków, których popyt przewyższa podaż . I kto o tym decyduje. Wątek o tym kto może się zapisać a kto nie , mimo że się przez telefon umówił i pojechał kilkaset kilometrów na chwilę zostawię  na boku ) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się do salonu i porozmawiać na ten temat. 
Proszę wybaczyć ale chyba inaczej rozumiemy przyzwoitość…

Jednak utrata przywilejów niektórych strasznie boli, bo są  wreszcie równi wobec innych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

Najlepiej udać się do salonu i porozmawiać na ten temat. 
Proszę wybaczyć ale chyba inaczej rozumiemy przyzwoitość…

Jednak utrata przywilejów niektórych strasznie boli, bo są  wreszcie równi wobec innych..

Problem w tym, że co salon i co osoba to inna informacja. Właśnie o tym braku spójności i transparentności w zasadach jakimi kieruje się W.Kruk rozmawiamy. Jest doskonała okazja dla firmy W.Kruk by to wyjaśnić zamiast kluczyć ale jak widać nie jest to takie proste bo przykład w równoległym wątku, czy wiele innych opisanych na forum sugeruje, że nie wszyscy są równi.  Także proszę wybaczyć ale woda nadal jest mętna i od mieszania bardziej klarowna się nie zrobi. I faktycznie inaczej rozumiemy „ przyzwoitość”.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

Najlepiej udać się do salonu i porozmawiać na ten temat. 
Proszę wybaczyć ale chyba inaczej rozumiemy przyzwoitość…

Jednak utrata przywilejów niektórych strasznie boli, bo są  wreszcie równi wobec innych..


Prawdziwa rewolucja proletariatu, szkoda, że to brednie i niektórzy odbierają nowe modele jeden za drugim, a innych wyrzucają z kolejki bez podania powodu. A co do salonu to chyba jakiś gruby sarkazm, tam się dowiesz w jednym, że poczekasz pół roku, a w drugim , że pięć lat, w kolejnym jeszcze coś innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Krzysiek_Long napisał(-a):

Najlepiej udać się do salonu i porozmawiać na ten temat. 
Proszę wybaczyć ale chyba inaczej rozumiemy przyzwoitość…

Jednak utrata przywilejów niektórych strasznie boli, bo są  wreszcie równi wobec innych..

Zapisałem się w kwietniu 2021 na Pepsi   i jeszcze nie mam.  A tu osoby zapisane w okienku w maju  2021już odebrały.  Śmiechu warte jakie to Jane i uczciwe zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, desmo napisał(-a):

Problem w tym, że co salon i co osoba to inna informacja. Właśnie o tym braku spójności i transparentności w zasadach jakimi kieruje się W.Kruk rozmawiamy. Jest doskonała okazja dla firmy W.Kruk by to wyjaśnić zamiast kluczyć ale jak widać nie jest to takie proste bo przykład w równoległym wątku, czy wiele innych opisanych na forum sugeruje, że nie wszyscy są równi.  Także proszę wybaczyć ale woda nadal jest mętna i od mieszania bardziej klarowna się nie zrobi. I faktycznie inaczej rozumiemy „ przyzwoitość”.

 


Proszę wybaczyć ale forum nie jest miejscem aby omawiać indywidualne reklamacje. 
Jeśli Pan sobie życzy to przecież może Pan upublicznić listę zegarkow zakupionych u dystrybutora (nie wnikam z jakim przeznaczeniem). 
Niektórzy czekają i marzą o pierwszym Rolexie a niektórym ciagle mało i chcieliby aby strumień płynął bez przerwy…

Edytowane przez Krzysiek_Long

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, Krzysiek_Long said:


Proszę wybaczyć ale forum nie jest miejscem aby omawiać indywidualne reklamacje. 
Jeśli Pan sobie życzy to przecież może Pan upublicznić listę zegarkow zakupionych u dystrybutora (nie wnikam z jakim przeznaczeniem). 
Niektórzy czekają i marzą o pierwszym Rolexie a niektórym ciagle mało i chcieliby aby strumień płynął bez przerwy…


Ale o czym wy piszecie… to nie jest żadna indywidualna reklamacja tylko próba wyjaśnienie mętnych zasad dystrybucji zegarków. I wypunktowanie patologicznych zachowań, nie wnikam czy pojedynczych salonów czy centrali, która tak tym kieruje.

 

A już sposób komunikacji z waszej strony w tym wątku jest poniżej wszelkiej krytyki i minimalnej przyzwoitości…

 

Dystrybutor buraków na targu na Broniszach lepiej się do klientów odnosi.

Edytowane przez logann
Spóźniony punch line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Krzysiek_Long napisał(-a):


Proszę wybaczyć ale forum nie jest miejscem aby omawiać indywidualne reklamacje. 
Jeśli Pan sobie życzy to przecież może Pan upublicznić listę zegarkow zakupionych u dystrybutora (nie wnikam z jakim przeznaczeniem). 
Niektórzy czekają i marzą o pierwszym Rolexie a niektórym ciagle mało i chcieliby aby strumień plunął bez przerwy…

Czyli zasada brzmi - najpierw osoby dla których to pierwszy Rolex? Ok, ja nie mam z tym problemu tylko, że  ta zasada nie obowiązuje wszystkich …bo szeroki strumień waszych Rolexów płynie w internecie, z tych samych kont….a propos przywilejów na które jesteście tak wrażliwi…. także proszę nie opowiadać bajek.
Nie proszę o publiczne rozpatrywanie indywidualnych  reklamacji - proszę podać jasne zasady gry skoro „każdy klient jest dla was tak samo ważny” itd…

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli zasada brzmi - najpierw osoby dla których to pierwszy Rolex? Ok, ja nie mam z tym problemu tylko, że  ta zasada nie obowiązuje wszystkich …bo szeroki strumień waszych Rolexów płynie w internecie, z tych samych kont….a propos przywilejów na które jesteście tak wrażliwi…. także proszę nie opowiadać bajek.
Nie proszę o publiczne rozpatrywanie indywidualnych  reklamacji - proszę podać jasne zasady gry skoro „każdy klient jest dla was tak samo ważny” itd…
 

Wszystko fajnie, ale jak ma osoba zdobyć pierwszego Rolexa jak nie ma zapisów ? Od sierpnia 2022 roku chodziłem i nic nie wskurałem. Na nic w stali zapisów nie było. Kupiłem DJ z forum w grudniu, bo ile mam się prosić ? Chciałem kukturalnie zapisać się na listę i czekać, ale nie dało się. Pytanie czy w tym okresie ktoś się w ogóle mógl zapisać na coś stalowego czy wszyscy tak mieli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.