Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

A jeśli tej karty nie masz? Rabat poniżej 10% czy wcale?

W Warszawie w Galerii Mokotów, dostałem 10% z ręki, pare lat temu. Dzisiaj już nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś musisz powalczyć ale na chodliwy model (Sub, GMT czy OP) na więcej niż 7-8% nie ma co liczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Bez karty również dostaniesz 10%, bez problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dziś musisz powalczyć ale na chodliwy model (Sub, GMT czy OP) na więcej niż 7-8% nie ma co liczyć. 

Mój znajomy kupił Sub'a no date, bez karty z 10% rabatem w Silesii i Pani mówiła, że to standardowa procedura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupił Sub'a no date, bez karty z 10% rabatem w Silesii i Pani mówiła, że to standardowa procedura.

Ja dziś rozmawiałem z kierownikiem tego salonu i mówił, że dostają opierdziel za rabatowanie Suba i że, mają sprzedawać z minimalnym rabatem chyba, że jest karta platynowa. Jak będzie, życie pokaże...

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejki pod salonami już się ustawiają....

post-48316-0-26743100-1455583129_thumb.jpeg

 

Każdy liczy na Suba z cylopem....

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P Ciężkie CZASY powiedzial rosyjski żołnierz wyciągając zegar z wieży kościelnej....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam fanów rolexa submarinera . Ostatnio zaczytałem sie w książce Chrisa Kyle SNAJPER i na stronie 161 znalazłem taką tą informacje.

post-68894-0-46199600-1455604843_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub dla wielu jest/był tylko bardzo solidnym tool watchem. Tutaj zdjęcie Navy Sealsa z Wietnamu 68'. Na ręce albo Sub, albo Sea-Dweller:

 

US-Navy-Seal-Wearing-Rolex-Submariner-in

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z punktu widzenia wroga, jak ubijesz takiego Sealsa, to nie dość, że satysfakcja, to jeszcze i łup solidny.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nie na Rolka, tylko Blancpaina Fifty Fathoms wyglada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie twierdzę, że daje - nawet autor się zastanawia :)

 

Podaję tylko źródło, bo to kulturalnie, a i tekst warto przeczytać :D

 

Możliwe, że jest to i FF, ale w tamtym okresie Suby i FF były do siebie bardzo podobne. Nie zmienia to faktu, że Navy Seals naprawdę lubią/lubili Submarinera.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie łudzicie się, że wtedy armia kupowała dla jednego żołnierza jeden zegarek za ~7000$ - to powinno dać wam do myślenia za co teraz i ile płacicie (przepłacacie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że każdy żołnierz w USA nosił na ręce Rolexa. Nawet nie każdy N. Seal go nosił. Chodzi raczej o zauważenie sentymentu do tych modeli wśród niektórych oddziałów specjalnych. Po drugie nawet biorąc pod uwagę wpływ inflacji na dolara, Rolex Sub nie kosztował wtedy równowartości dzisiejszych 7000$. Nie uważam też, że można porównywać jakości wykonania Subów produkowanych powiedzmy do lat 70tych do najnowszych Subów - stąd argument spinający w klamrę tamte realia z dzisiejszymi do mnie niezupełnie trafia. Niezupełnie, bo trzeba być naprawdę naiwnym, myśląc, że wydając tyle pieniędzy na dzisiejszego Submarinera, czy innego Rolexa, płaci się tylko za jakąś kosmiczną jakość wykonania. 

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak ktoś podejmuje się tej ( każdej ) pracy to powinien ją wykonywać na określonym poziomie bo do tego zobowiązuje go umowa i zwykły szacunek dla pracodawcy, klienta i siebie samego.

W tym wypadku trudno stwierdzić ile w tym winy leniwego sprzedawcy a ile krótkowzrocznej firmy która na to pozwala kosztem swojej reputacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak ktoś podejmuje się tej ( każdej ) pracy to powinien ją wykonywać na określonym poziomie bo do tego zobowiązuje go umowa i zwykły szacunek dla pracodawcy, klienta i siebie samego.

W tym wypadku trudno stwierdzić ile w tym winy leniwego sprzedawcy a ile krótkowzrocznej firmy która na to pozwala kosztem swojej reputacji.

To chyba nie temat z żartami?

Pogląd słuszny ale chyba większość Polaków inaczej o tym myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na poważnie nie ogarniacie sprawy ? Kto niby sprzedaje w tych salonach - jakie są kryteria wyboru sprzedawcy ? ma ktoś takie ogłoszenie ?

 

Są wymogi ukończenia, mechatoroniki, robotyki, przyuczenia do zawodu zegarmistrza ?

dodatkowo 

długie nogi lub nienaganna prezencja

wymagania finansowe poniżej 1000zł

 

Wiedza nie bierze się z kosmosu a nawet jak się znajdzie to i tak wygrają dłuższe nogi ...

 

Halo, żyjemy w PL a nie w świecie Rolex bo sprzdawca Rolex powinien zarabiać równowartość jednego sprzedanego zegarka - prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zarabiał równowartość jednego zegarka byłby bardziej wiarygodny, bo stałby się równym partnerem do rozmowy biznesowej. Prezes firmy o kontrakcie rozmawia z prezesem, a nie asystentem za 1200zł.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xpovoc - już edytowałeś i sam sobie odpowiedziałeś. Są w stanie bo maja fabryki w Chinach :P

Poza tym nie wiem czy zauważyłeś ja nigdy w przeciwieństwie co do niektórych nie negowałem Rolex - inaczej bym tu nie zaglądał ...

 

a że mają dobry marketing - tylko pozazdrościć, kosztują tyle ile kosztują, nic mi do tego

 

tak sobie pomyślałem, że skoro sprzedawca zarabia tylko ~1200zł to Rolex nie powinien tyle kosztować bo na chłopski rozum cena jest mocno nadmuchana

co łatwiej sprzedać w PL ? jednego Rolexa za ~25k czy 20x Seiko za ~1200zł

 

Obiektywnie czas wskazują identycznie a niezawodność ta sama  :P  :D  :lol:

 

pozostaje pytanie ile zegarka w zegarku ?  :D  :lol:

 

a to wszystko pół żartem, pół serio bo przyszło nam życ w takich czasach, że na głupotę ludzką nie ma rady. Jak ktoś zajrzy na forum, odpowie sam sobie na samodzielnie postawione pytania to ma później pretensje tylko do siebie.

 

Bo o co czepiać się Pani z salonu, że ma nogi za długie - nie rozumiem, miło popatrzyć :)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwól, że wkleję nim wygaśnie:

 

Opis stanowiska pracy

Firma Watchman Spółka Jawna poszukuje Kandydatki na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży w sklepie z ekskluzywnymi zegarkami szwajcarskimi i biżuterią.

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy komunikatywnej i otwartej osoby na stanowisko sprzedawcy w salonie zegarków szwajcarskich. Praca na cały etat.

Do głównych zadań kandydatki należą:

- aktywna sprzedaż produktów,

- nadzór stanowiska pracy i stanu towaru,

- przyjmowanie towaru na magazyn,

- obsługa kasy fiskalnej,

- dbanie o wzorowy wizerunek sklepu oraz idealną ekspozycję towaru zgodną z wymaganiami producenta,

- stały nadzór nad stanem towaru.

Oferujemy:

- pracę dla stabilnej firmy 

- miłą atmosferę pracy,

- możliwość nabywania nowych umiejętności, rozwoju zawodowego i awansu,

- stałe wynagrodzenie plus premie od obrotu sprzedażowego salonu.

Wymagania:

- miła aparycja, wysoka kultura osobista i uprzejmość wobec klientów,

- doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze kasy fiskalnej,

- biegła obsługa komputera, arkusza kalkulacyjnego, przeglądarki i edytora tekstu,

- komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem,

- wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów,

- doświadczenia w pracy w handlu i obsłudze klienta,

- uczciwość,

- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy,

- chęć podnoszenia kwalifikacji,

- umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań,

- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Mile widziane:

- znajomość zagadnień związanych z zegarkami szwajcarskimi oraz biżuterią,

- znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym


Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak se tłumacz, ma tyle samo wspólnego co z każdym innym zegarkiem i nie widzę powodów do ukrywania tego,

ew. można to powielić do innych działów z daną marką gdyby miało Ci być z tego powodu lepiej ...

 

 

zmianę mogą przynieść jedynie specjalizowane butiki z daną marką i specjalizowanymi szkoleniami,

reszta to wolna amerykanka, zwłaszcza w sieciówkach ...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.