Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

033fcca273baeac0546599694f672ed6.jpg
Fajny jest
Jednak myślę o zastąpieniu go Subem i to w dodatku bez daty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

033fcca273baeac0546599694f672ed6.jpg&key=9121c40a5caa6af171f104867d59920b00d17a9c7b371d24e572d6cebc91f82f
Fajny jest
Jednak myślę o zastąpieniu go Subem i to w dodatku bez daty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak można spytać co Cię ku takiej decyzji skłania? I jeżeli tak to dlaczego bez daty? Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sajmonm napisał(-a):

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jak można spytać co Cię ku takiej decyzji skłania? I jeżeli tak to dlaczego bez daty? Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Co mnie skłania do takiego ruchu ?

Otóż po 8 miesiącach użytkowania DJa doszedłem do wniosku, że potrzebuję bardziej toolwatcha a takim dla mnie jest Sub.

Dlaczego Sub bez daty ? Dlatego, ponieważ dla mnie jest bardziej spójny, symetryczny i lepiej go odbieram niż z datą.

 

Jestem jednozegarkowcem i często ostatnio zauważam, że DJa zostawiam ponieważ do ogrodu go nie wezmę do prac "polowych", na motocykl również nie, idę w góry nie bardzo mi z nim po drodze itd. itp. a kończy się to tym że zakładam ostatecznie smartwatcha - za czym nie przepadam.

 

Ostatecznie DJa w tej konfiguracji jest dla mnie za "biżu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wyłącznie kwestia wyglądu. Narzędziowo zarówno Sub jak i DJ tak samo dobrze się sprawdzą w pracach polowych, na moto i w górach. W pełni wystarczające WR i ten sam mechanizm. Mało tego nawet DJ będzie lepszy, ponieważ lepiej leży i jest lżejszy. 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust na Jubilee to chyba najwygodniejszy Rolex. Piszę chyba, bo są tacy, którzy palmę pierwszeństwa dają w tym względzie Ex-owi. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Datejust na Jubilee to chyba najwygodniejszy Rolex. Piszę chyba, bo są tacy, którzy palmę pierwszeństwa dają w tym względzie Ex-owi. 

Innych nie miałem okazji nosić czy przymierzać, jednak doświadczenia z DJ i jego komfortem oceniam w skali do 10 na 11 😃

12 minut temu, memento mori napisał(-a):

To akurat wyłącznie kwestia wyglądu. Narzędziowo zarówno Sub jak i DJ tak samo dobrze się sprawdzą w pracach polowych, na moto i w górach. W pełni wystarczające WR i ten sam mechanizm. Mało tego nawet DJ będzie lepszy, ponieważ lepiej leży i jest lżejszy. 🙃

Wiesz jakoś nie mogę się do tego przekonać, zawsze mam wizję przed oczyma - eee no jak to idziesz na misję do dżungli w Dju na jubilee, przecież to nie pasuje 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co mnie skłania do takiego ruchu ?
Otóż po 8 miesiącach użytkowania DJa doszedłem do wniosku, że potrzebuję bardziej toolwatcha a takim dla mnie jest Sub.
Dlaczego Sub bez daty ? Dlatego, ponieważ dla mnie jest bardziej spójny, symetryczny i lepiej go odbieram niż z datą.
 
Jestem jednozegarkowcem i często ostatnio zauważam, że DJa zostawiam ponieważ do ogrodu go nie wezmę do prac "polowych", na motocykl również nie, idę w góry nie bardzo mi z nim po drodze itd. itp. a kończy się to tym że zakładam ostatecznie smartwatcha - za czym nie przepadam.
 
Ostatecznie DJa w tej konfiguracji jest dla mnie za "biżu".

Rozumiem. Dzięki za odpowiedź!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli SUB to tylko bez daty. Data jest dla nurków z Alzheimerem
IMG-5516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Krystian napisał(-a):

Jeżeli SUB to tylko bez daty. Data jest dla nurków z Alzheimerem emoji2371.png
IMG-5516.jpg

Zgadzam się 😁 a tak całkiem serio, to nie korzystam z daty, więc po co mi data 🙂 

Decyzja na 99,9 % już podjęta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, eisbar03 napisał(-a):

Co mnie skłania do takiego ruchu ?

Otóż po 8 miesiącach użytkowania DJa doszedłem do wniosku, że potrzebuję bardziej toolwatcha a takim dla mnie jest Sub.

Dlaczego Sub bez daty ? Dlatego, ponieważ dla mnie jest bardziej spójny, symetryczny i lepiej go odbieram niż z datą.

 

Jestem jednozegarkowcem i często ostatnio zauważam, że DJa zostawiam ponieważ do ogrodu go nie wezmę do prac "polowych", na motocykl również nie, idę w góry nie bardzo mi z nim po drodze itd. itp. a kończy się to tym że zakładam ostatecznie smartwatcha - za czym nie przepadam.

 

Ostatecznie DJa w tej konfiguracji jest dla mnie za "biżu".

DJ to super uniwersalny zegar który spokojnie da radę w tych okolicznościach ale Ty masz  „niewłaściwą” wersję ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DJ to super uniwersalny zegar który spokojnie da radę w tych okolicznościach ale Ty masz  „niewłaściwą” wersję ;-) 

Zgadzam się, mam niewłaściwą wersje.
Do tego doszedłem z czasem
Albo gładki bezel i oyster, albo karbowany i oyster.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinWola
Godzinę temu, eisbar03 napisał(-a):


Zgadzam się, mam niewłaściwą wersje.
Do tego doszedłem z czasem emoji3.png
Albo gładki bezel i oyster, albo karbowany i oyster.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moim zdaniem masz dobrą wersję . Może się podobać. Tarcza niebieska/szara/zielona + karbowany bezel to podstawa u mnie. I bransoleta jubilee to jest dopiero charakter . Mega jest biżuteryjna. Miałem Oyster z gładkim bezel i wyglądał zegarek średnio  - wiem sam go kupiłem .😂, ale byłem trochę zdezorientowany pierwszy raz w Rolexie i też nie wiedziałem jakie są modele itp. I zamówiłem taki klasyczny, podstawowy. Teraz byłbym na pewno mądrzejszy i wybrałbym np. DJ 41 mm mint na jubilee z białym złotem albo może Wimbledona. 
spokojnej nocy 😌

IMG_6865.jpeg

Edytowane przez MarcinWola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódemka w krzywym zwierciadle. Kto pierwszy rzuci kamieniem? default_wink.png

12c5508613028977aa8f2173690063e2.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario, mogę go uczciwie odkupić za pu ceny, skoro ma tak nierówne nadruki. I lepiej dla Ciebie będzie jeśli szybko sprzedasz, bo jak następnym razem zrobisz zdjęcie pod mikroskopem, to będzie widać kratery jak na Księżycu. A tych baboli będzie nawet 2x więcej jak już data przeskoczy na dwucyfrową ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirku, ja tam większych baboli nie znalazłem, stąd zegarek jest ciągla ze mną. A pamiętacie tego kłaka w ExII? Czasami nie warto dokładnie przeglądać swoich Rolexów. 😅20220705_110353.thumb.jpg.015f2dbe16d047ad63e84e32146be6ff.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Ale te siódemki krzywe… pijany je malował:

 

IMG_2012.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, eisbar03 napisał(-a):


Zgadzam się, mam niewłaściwą wersje.
Do tego doszedłem z czasem emoji3.png
Albo gładki bezel i oyster, albo karbowany i oyster.

 

Mam podobnie w kontekście GMT :) Częściej zakładam Batmana na Oysterze niż Pepsi na Jubilee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Siódemka w krzywym zwierciadle. Kto pierwszy rzuci kamieniem? default_wink.png

 

Na szczęście mają też modele bez baboli w datowniku. 🙂

 

 

IMG_8106.jpeg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja będę sprzedawał swojego Batmana. Jeżeli ktoś ma Datejusta 41 Blue, Minta lub Slate z karbowanym bezelem na Jubilee, mogę się wymienić. 

368070ee2c688a936183140e05ad4191.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:1 ?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.