Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakich warunków chodu dotyczy norma od plus dwa do minus dwa?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Kolega się napina,czy tylko tak mi się wydaje?:)

Nikt się nie napina...ale, kopie w dziale oryginałów, generalnie chyba nie jest miłe widziane.

Kopia to kopia...czy patent jest czy nie. Tu jest ewidentnie skopiowany design. A mnie takie coś bardziej razi. Pisz i przedstaw zdjęcia w innym zagranicznym forum, obojętnie czy hommage dotyczące Rolex, Panerai czy coś innego...długi to ten tekst nie bedzie. I dla mnie słusznie.

Co mnie interesują Tissele, steinharty czy i inne w dziale Rolex? Dokładnie....nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakich warunków chodu dotyczy norma od plus dwa do minus dwa?

Zadajesz zbyt trudne pytania :)

 

Wg mnie jest to zaostrzona norma COSC, czyli jakkolwiek oni je testuja tak najprawdopodobniej robi to Rolex tylko zaweza przedział dokładności.

Nic innego wg mnie nie miałoby sensu


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje powyższe wyznanie niestety mocno demaskuje Twoje intencje...skoro nie udało się na forum to "uwiarygodnił" Cię anonimowy sprzedawca. Zuch !

 

Aż z ciekawości sprawdziłem kto w wątku Rolexa "domagał" się recenzji Tisella - okazało się że jeden kolega który chce Tisella - reszta mniej lub bardziej dosłownie mówi Ci że błądzisz więc ...może łatwiej sprzedasz tego Tisella w wątku o chińskich zegarkach...

No na przykład ja prosiłem o takie porównanie z ciekawości czy warto kupić taki zegarek, nie żeby udawał Rolexa tylko zobaczyć czy mi pasuje taka konstrukcja do noszenia i czy jest wystarczająco dobrej jakości żeby się nim nie męczyć. A przy okazji zobaczyć ile przepłacam za faktyczną jakość, a ile za logo.

 

Rolexa mogę kupić i przyznam że czasem chodzi mi to po głowie - chociaż raczej GMT - ale z tych chęci skutecznie mnie leczą absurdalne ceny i wypowiedzi niektórych właścicieli.

 

Może faktycznie lepiej przenieść wszystkie posty o Tisellu do wątku o tej marce, tam będzie przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę o tym czy pasuje Ci Rolex decydują wypowiedzi właścicieli ( bynajmniej nie o samym zegarku przecież bo o to nie pytałeś ) i wrażenia z noszenia Tisella...ten wątek zmierza w kierunku pure nonsense

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niezmiennie rozrywkowy moim zdaniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na przykład ja prosiłem o takie porównanie z ciekawości czy warto kupić taki zegarek, nie żeby udawał Rolexa tylko zobaczyć czy mi pasuje taka konstrukcja do noszenia i czy jest wystarczająco dobrej jakości żeby się nim nie męczyć. A przy okazji zobaczyć ile przepłacam za faktyczną jakość, a ile za logo.

Rolexa mogę kupić i przyznam że czasem chodzi mi to po głowie - chociaż raczej GMT - ale z tych chęci skutecznie mnie leczą absurdalne ceny i wypowiedzi niektórych właścicieli.

Może faktycznie lepiej przenieść wszystkie posty o Tisellu do wątku o tej marce, tam będzie przyjemniej.

Dokładnie.Moje intencje były identyczne.Nie rozumiem tych sztucznych napinek niektórych miłośników i właścicieli Rolexa,z których kilku ma, bądź miało Tisella i bez kompleksów je użytkuje.Jeden kolega nie wytrzymał presji zdaje się pod wpływem chyba dyskusji i sprzedał dziś swojego:)

Dlatego też postanowiłem zrobić coś w tym kierunku i zapraszam kolegę oraz zainteresowanych tutaj:) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/136498-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-tisell/


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niezmiennie rozrywkowy moim zdaniem .

Bracie, jestes. Alez Ciebie brakowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę o tym czy pasuje Ci Rolex decydują wypowiedzi właścicieli ( bynajmniej nie o samym zegarku przecież bo o to nie pytałeś ) i wrażenia z noszenia Tisella...ten wątek zmierza w kierunku pure nonsense

To już zwykłe uprzedzenie czy naprawdę czytanie ze zrozumieniem to taki problem? Gdzie ja napisałem o sprawdzaniu Tisellem czy mi Rolex pasuje?

 

Szkoda strzępić języka, zawsze to samo - kto nie z nami ten przeciw nam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - jeśli ta norma uwzględnia każdą ewentualną pozycję i naciąg pełny oraz po 24h - wyniki testów na watchtime.com wskazują, że 3135 sprzed 2 lat czy wcześniejszy nie byłby w stanie spełnić nowej normy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Moje intencje były identyczne.Nie rozumiem tych sztucznych napinek niektórych miłośników i właścicieli Rolexa,z których kilku ma, bądź miało Tisella i bez kompleksów je użytkuje.Jeden kolega nie wytrzymał presji zdaje się pod wpływem chyba dyskusji i sprzedał dziś swojego:)

Dlatego też postanowiłem zrobić coś w tym kierunku i zapraszam kolegę oraz zainteresowanych tutaj:) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/136498-klub-miłośników-zegarków-tisell/

Kolego od kilku dni trollujesz ten wątek swoimi "przemyśleniami" klucząc i zmieniając zdanie i zaprzeczając sobie raz za razem - już kilka razy zapowiadałeś że przeniesiesz się do adekwatnego wątku - trzymam za słowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego od kilku dni trollujesz ten wątek swoimi "przemyśleniami" klucząc i zmieniając zdanie i zaprzeczając sobie raz za razem - już kilka razy zapowiadałeś że przeniesiesz się do adekwatnego wątku - trzymam za słowo

Czyli co.Nie mogę tu już pisać?:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zapoznam się z Twoją relacją.

A jak już zapoznasz się z Tisellem to z nim też się chętnie zapoznam, chociaż przy obecnych cenach starszego brata raczej go sobie odpuszczę - ale przynajmniej zobaczyłbym jak to się nosi.

 

Xpovoc, dzięki, a jak wygląda porównanie jeśli chodzi o kształty, wielkości, lumę itd - w sensie nie tyle jakościowym co jak bardzo Tisell odwzorowuje Suba? To samo tylko gorszej jakości czy coś zbliżonego gorszej jakości?

Kolego zanim zarzucisz mi brak zrozumienia - przeczytaj swoje posty - np ten...większość porażek w komunikacji leży po stronie autora komunikatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co.Nie mogę tu już pisać?:)

Jak chcesz zostać" raphaelem wątku o Rolexie" to jesteś na dobrej drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego od kilku dni trollujesz ten wątek swoimi "przemyśleniami" klucząc i zmieniając zdanie i zaprzeczając sobie raz za razem - już kilka razy zapowiadałeś że przeniesiesz się do adekwatnego wątku - trzymam za słowo

To aby tym razem komunikacja była zachowana to pozwól,że poinformuję Ciebie specjalnie,że Tisella przeniosłem już dawno do oddzielnego tematu,a siebie będę przenosił po tematach wedle woli.Mojej woli:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To aby tym razem komunikacja była zachowana to pozwól,że poinformuję Ciebie specjalnie,że Tisella przeniosłem już dawno do oddzielnego tematu,a siebie będę przenosił po tematach wedle woli.Mojej woli:)

post-55792-0-33445100-1468871770.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyt.

Gdzie ja napisałem o sprawdzaniu Tisellem czy mi Rolex pasuje?

No na przykład ja prosiłem o takie porównanie z ciekawości czy warto kupić taki zegarek, nie żeby udawał Rolexa tylko zobaczyć czy mi pasuje taka konstrukcja do noszenia...

A to co miało znaczyć?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zanim zarzucisz mi brak zrozumienia - przeczytaj swoje posty - np ten...większość porażek w komunikacji leży po stronie autora komunikatu...

No przecież to też jest o tym samym - jak się nosi TAKI zegarek o wzornictwie typu Rolexa, a nie jak się nosi Rolexa. Jak się okaże że pasuje mi taki to może się nad Rolexem zastanowię ale równie dobrze może się okazać ze koperta mi w ogóle źle leży, bezel drażni a lupka wk....a - i wtedy będzie mi obojętne jak bardzo Rolex odstaje jakościowo bo i tak nie będzie mnie już interesować. Prościej chyba nie umiem.

 

gustaw, mam nadzieję że wyjaśniłem

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fajny skubany:)Ale "zielone"namieszało dziś sporo:)

post-77242-0-68580700-1468872107_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, taki jesteś pewien, że koperta Rolexa będzie leżała identycznie jak Tisella?

 

Daniel, koniecznie jeszcze przymierz cenowego odpowiednika Hulka czyli Batmana. Chyba, że nie lubisz niebieskiego. Ja nie chcę na razie się głośno wypowiadać bo po dwóch tygodniach eksploatacji moje wynurzenia nie będą brzmieć obiektywnie ale w skrócie powiem, że zegarek wyrywa każdego dnia nadal z kapci.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież to też jest o tym samym - wtedy będzie mi obojętne jak bardzo Rolex odstaje jakościowo ... Prościej chyba nie umiem.

To też jest niezły komunikat... Próbuj dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, taki jesteś pewien, że koperta Rolexa będzie leżała identycznie jak Tisella?

Identycznie na pewno nie ale myślę że na tyle podobnie ze jak Tisell, Steinhart czy Davosa będą niewygodne to Rolex też i wtedy temat submariner-like nie będzie dla mnie istniał. Niestety jest to projekt który wywołuje tu najwięcej niezdrowych emocji, jak kiedyś było porównanie Davosy Ternos z Hulkiem to też po wyczerpaniu argumentów merytorycznych templariusze przeszli do metafizycznych a jak i tych zabrakło - do wycieczek osobistych. Jakby nie można było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd. Tu nie chodzi o metafizyke.

Nie widzisz jak bardzo na wspólnym zdjęciu różni się podróba od Rolexa?

Diabeł tkwi w szczegółach.

Wszystkie po kolei homary mogą leżeć na nadgarstku inaczej niż oryginał.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Bugs - forum ma też walor edukacyjny -a Ty pleciesz androny - jak można zakładać że koperta jednego zegarka da Ci pogląd jak nosi się drugi? Wyobraź sobie że mnie ceramiczny SUB uwiera w nadgarstek a poprzednie referencje czy Daytona już nie ...piszesz że chcesz GMT to mierz GMT a nie opowiadaj bzdur bo jeszcze ktoś uwierzy...

I jescze to strojenie się w szaty ofiary inkwizycji...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.