Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Szacunek za wejście do salonu Rolexa z Tisell'em na ręku ;) Mi chyba byłoby po prostu głupio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub jest z prawej. Bułka z masłem :-P

Na pewno?


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam kolego ,że to wątek miłośników Rolexa a Ty jakieś kompleksy leczysz czy szukasz klienta na Tisella z dużym przebiciem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób sobie jajec. Po pierwsze przywieszka, po drugie folia, po trzecie trzy linijki tekstu na tarczy podróby nad godziną szóstą.

 

To trzy szczegóły które nie wymagają znawcy.

Brak AR go dyskwalifikuje :D

 

 

Akurat Hulka brak antyrefleksu szpeci najmniej wśród Subów.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kolejek.A na Tisella dziś małą widziałem na bazarku.I to w kwadrans:)

Gdzie mierzyłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam kolego ,że to wątek miłośników Rolexa a Ty jakieś kompleksy leczysz czy szukasz klienta na Tisella z dużym przebiciem ?

Nie mam kompleksów kolego.Wierz na słowo.Ponadto kilka postów wcześniej dostałem "zielone światło od kolegów" na podzielenie się spostrzeżeniami dotyczącymi "znienawidzonego" zegarka na literę T:)Ponadto zauważ,że Rolex występuje w moich "porównaniach" i to wcale nie jako bohater negatywny.Tak więc opanuj emocje.Wracając do wątku może tu ktoś pomoże obstawi gdzie ukrył się Sub?.Może być po "smaczkach", chodź wiem,że na zdjęciach może to być to utrudnione:)

post-77242-0-35372200-1468860773_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już bawisz się w takie gierki to zakryj dokladnie napisy na tarczy bo chyba tylko ślepy się może pomylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kolego nie wiem czemu ma to służyć ale nawet ktoś kto nie trzymał tych zegarków w rękach znajdzie 10 szczegółów którymi różnią się na zdjęciu...dziecinada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj od razu widać jak w podróbie nieudolnie odwzorowali osłonę koronki, koronke, kształt uszu i fakturę powierzchni.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Xpovoc miał obydwa zegarki więc zadanie miał ułatwione.Kolega mazik77 pewnie zdjęcia na laptopie otworzył i ma "sokoli wzrok" nie tak jak ja.Nikt jednak więcej nie chciał wziąść udziału w "gierce" jak nazwał mój mały quiz kolega mazik77.Może to i dobrze:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli kogoś bardzo boli brak AR, a chce mieć koniecznie Rolexa, to pozostają białe tarcze np. w Explorerze, Daytonie i Milgaussie. Tam brak AR jest chyba najmniej widoczny.

 

Dokładnie tak jak piszesz, Robercie.

Z tego też między innymi powodu padło na Polara. Aczkolwiek i w nim dość wyraźnie daje się we znaki Wizualne siwienie wskazówek i obwódek indeksów. Najmniej brak antyrefleksu daje się we znaki chyba właśnie tak jak pisałeś w Daytonach i Milgaussach oraz do tego DJ i wszędzie tam gdzie tarcza jest jasna i jak najmniej czarnych elementów.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem akurat na telefonie jednak dobrze widać literę x na tarczy i napisy Rolex na ringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Zaraz jeszcze ktoś z Steinhartem wchodzi.

Czy nie można to przedyskutować w dziale hommage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega może liczy na to, że ktoś źle wskaże, a później będzie rozpowiadał, że to zegarki nie do odróżnienia ;-P Jak napisał Tomasso to jakieś 5 klas różnicy w jakości wykonania na żywo lub bdb zdjęciach. Twoje zdjęcia są słabe i w sztucznym świetle, ale jesteśmy na forum zegarkowym, więc trudno, żeby ktoś się pomylił. Myślę, że jak poprosisz kompletnego laika, żeby powiedział czy to 2 identyczne zegarki, to też odpowie prawidłowo.

Proponuj3

Kolega może liczy na to, że ktoś źle wskaże, a później będzie rozpowiadał, że to zegarki nie do odróżnienia ;-P Jak napisał Tomasso to jakieś 5 klas różnicy w jakości wykonania na żywo lub bdb zdjęciach. Twoje zdjęcia są słabe i w sztucznym świetle, ale jesteśmy na forum zegarkowym, więc trudno, żeby ktoś się pomylił. Myślę, że jak poprosisz kompletnego laika, żeby powiedział czy to 2 identyczne zegarki, to też odpowie prawidłowo.

Proponuję podejść do moich "porównań" czysto humorystycznie bez napinki charakterystycznej dla kilku kolegów z forum.I tak wiadomym jest,że Rolex robi najlepsze zegarki na świecie(chodź czasem zdarzy się jakiś gorzej spasowany bezel).Generalnie możecie wierzyć bądź nie.Sprzedawca Kruka w Galerii Bałtyckiej przekonany był,że na przedramieniu mam Submarinera i przyszedłem po "Hulka" na uzupełnienie kolekcji.Pod koniec rozmowy wyprowadziłem go z błędu prosząc o możliwość zrobienia zdjęć porównawczych i stwierdził,że tak wiernej kopii w życiu nie widział.Tak więc do końca nie jest tak jak piszesz.Chyba,że sprzedawca zegarków nie jest laikiem lecz kompletnym laikiem.Tak czy siak przez 5 minut czułem się jak właściciel Rolexa:)Tyle odemnie w kontekście ochydnego "T....a" przynajmniej w tym temacie.

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje powyższe wyznanie niestety mocno demaskuje Twoje intencje...skoro nie udało się na forum to "uwiarygodnił" Cię anonimowy sprzedawca. Zuch !

 

Aż z ciekawości sprawdziłem kto w wątku Rolexa "domagał" się recenzji Tisella - okazało się że jeden kolega który chce Tisella - reszta mniej lub bardziej dosłownie mówi Ci że błądzisz więc ...może łatwiej sprzedasz tego Tisella w wątku o chińskich zegarkach...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bije się w pierś, że ja też wyraziłem chęć i nieopatrznie nie dopisałem, że nie tutaj ma Daniel śmiecić tylko pisać w dziale azjatyckim albo homarów.

 

Chyba,że sprzedawca zegarków nie jest laikiem lecz kompletnym laikiem.

Sam sobie pięknie odpowiedziałeś.

 

Daniel, powiedz mi, proszę, błagam, powiedz, że czułeś się przez te 5 minut jak właściciel Rolexa z powodu tego Hulka ze zdjęć. :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje powyższe wyznanie niestety mocno demaskuje Twoje intencje...skoro nie udało się na forum to uwiarygodnił Cię anonimowy sprzedawca. Zuch !

Aż z ciekawości sprawdziłem kto w wątku Rolexa "domagał" się recenzji Tisella - okazało się że jeden kolega który chce Tisella - reszta mniej lub bardziej dosłownie mówi Ci że błądzisz więc ...może łatwiej sprzedasz tego Tisella w wątku o chińskich zegarakch...

Śmiem twierdzić,że sprzedawca w Trójmiejskim "Kruku" nie jest osobą anonimową.Chyba,że np.zmieniają się co kwadrans:)Zauważ też,że moje porównania eksponują zalety-różnice Submariner vs T....l,które pięknie wyszczególnił kolega Xpovoc.Gdzie tu recenzja "T" poza ogólnym stwierdzeniem,że jest podobny bądź bardzo podobny do Suba.Tak więc jesteś w "błędnym błędzie"jak mawia klasyk:)

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego - sprzedawca jest anonimowy z punktu widzenia tej dyskusji bo nie może potwierdzić Twojej wersji - gdyby naprawdę uważał że nie ma różnic między tymi zegarkami to znaczy że słabo był szkolony ( co niestety w sieciówkac się zdarza, być może znaczenie ma fakt że Rolex w Gdańsku jest zaledwie od roku? ) z drugiej strony może sprzedawcy nie przyszlo do głowy że można wejść do Rolexa z kopią na nadgarstku i jeszcze się tym chwalić...a co do Twoich intencji - historia o sprzedawcy, Twoje komentarze parę postów wcześniej o większym wrażeniu niż SUB ( sic! ) i gierki z uczestnikami wątku raczej nie wskazują na miłośnika marki ...a raczej na obrażonego na Rolexa i jego posiadaczy aspiranta. Napinanie się widzę wyłącznie w próbie udowodnienia że nie ma różnic między tymi zegarkami akurat w wątku Rolexa.

PS spróbuj szczęścia u Pieśkiewicza ...tylko nie rób sobie za dużych nadziei

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca Kruka w Galerii Bałtyckiej przekonany był,że na przedramieniu mam Submarinera i przyszedłem po "Hulka" na uzupełnienie kolekcji.Pod koniec rozmowy wyprowadziłem go z błędu prosząc o możliwość zrobienia zdjęć porównawczych i stwierdził,że tak wiernej kopii w życiu nie widział.Tak więc do końca nie jest tak jak piszesz.Chyba,że sprzedawca zegarków nie jest laikiem lecz kompletnym laikiem.Tak czy siak przez 5 minut czułem się jak właściciel Rolexa:)Tyle odemnie w kontekście ochydnego "T....a" przynajmniej w tym temacie.

Świetna historia, świadczy tylko o tym, że człowiek sprzedający zegarki nie przygląda im się specjalnie tylko sprzedaje i pakuje, a jeśli dla niego Tissel jest świetną kopią to  nie widział dobrej kopii Rolexa lub nie zwraca uwagi na szczegóły wykończenia zegarka - patrz punkt 1. Nie jest to nic niezwykłego, przez lata kiedy pracowałem w branży poznałem wielu sprzedawców i osób które znają się na zegarkach (od tej strony o której mówimy, nie mam na myśli efektywności sprzedaży) jest mało.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bije się w pierś, że ja też wyraziłem chęć i nieopatrznie nie dopisałem, że nie tutaj ma Daniel śmiecić tylko pisać w dziale azjatyckim albo homarów.Sam sobie pięknie odpowiedziałeś.

Daniel, powiedz mi, proszę, błagam, powiedz, że czułeś się przez te 5 minut jak właściciel Rolexa z powodu tego Hulka ze zdjęć. :)

Czułem się fantastycznie:)Nie sądziłem,ten zielony odcień jest tak "magnetyczny".Myślę o tym zegarku od momentu wyjścia z Galerii Bałtyckiej:)

post-77242-0-87180000-1468865113_thumb.jpg

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Wiem jak homar zrobił i homara z Hulka...jak zaprzestaniesz te dziecinne porównanki to ci nawet podeśle nazwę na PW. Gdybys nie miał tyle postów to myślałbym że to przeciesz znów ferie są..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak homar zrobił i homara z Hulka...jak zaprzestaniesz te dziecinne porównanki to ci nawet podeśle nazwę na PW. Gdybys nie miał tyle postów to myślałbym że to przeciesz znów ferie są..

Kolega się napina,czy tylko tak mi się wydaje?:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójść z Tisselem na ręku do salonu Rolka,  :o  ..... przychodzi mi do głowy kilka porównań ale wszystkie nie nadają się co zacytowania  :ph34r:

 

a co do Hulka to tez przymierzałem i uważam byłby to super zegarek gdyby nie był zielony  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójść z Tisselem na ręku do salonu Rolka,  :o  ..... przychodzi mi do głowy kilka porównań ale wszystkie nie nadają się co zacytowania  :ph34r:

 

a co do Hulka to tez przymierzałem i uważam byłby to super zegarek gdyby nie był zielony  B)

zegarek jak zegarek. Ukradl go? nie. Rolex ma patent na ten design? nie. To nie jakis cud swiata, ze nie wolno nic kolo niego zrobic. Salon Rolexa to jest sklep, sklep jak kazdy inny.

 

A po zdjeciach od razu widac, gdzie sa wieksze pieniadze wlozone w produkcje. Aczkolwiek nie spodziewalem sie, ze jest az tak duzo roznic w obu egzemplarzach.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójść z Tisselem na ręku do salonu Rolka,  :o  ..... przychodzi mi do głowy kilka porównań ale wszystkie nie nadają się co zacytowania  :ph34r:

 

a co do Hulka to tez przymierzałem i uważam byłby to super zegarek gdyby nie był zielony  B)

A przychodzi Ci do głowy pójść do salonu Rolex z Davosa Ternos np.?Nie idzmy w paranoje.Przecież ktoś może chcieć zapoznać się np. z rozmiarem przed zakupem wymarzonego Rolexa czy też innym parametrem choćby zbliżonym do oryginału.A dostępność Rolexa w Polsce wiadomo jaka jest.Bądźmy szczerzy,miałem dużo szczęścia,że mogłem go dziś pomacać.

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.