Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

I tu nie jestem pewny :D...i gdzieś też już sobie myślałem, że ten zegarek byłby u, nie jednego, kolekcjonera w szufladzie. Ale z drugiej strony, nie chce jej też zabrać tę chęć i ten luz, noszenia go. Ona widzi też jak ja swoje traktuje....zobaczymy....dzisiaj go dostanie, a nie ma jeszcze zupełnie wiedzę że go kupiłem. Wrzóce pozniej wrist-shot ;)

 

@bugs - to prawda - nie mówiłem wtedy o nim...na oku miałem totalny Vintage ale kobieta się rozmyśliła. Wieczorem troche napisze o nim...szkoda że się nie udało bo to byłby, jak znaleść stary Mercedes SL (skrzydłowy) gdzieś w stajni u kogoś. No cóż...

 

Kolega by trochę nad gramatyką i stylem pisania popracował, bo czytać tego się nie da :(


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry myślałem, że to "ksywka" ;)

 

Andreas, w takim razie, wyrazy uznania 0drinks.gif

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@awi, bardzo fajnie opowiedziana i sfotografowana historia (nie pił bym jednak tego w biało-niebieskiej puszce). I coś mi przyszło na myśl - fajnie by wyglądały Rolexy z takim żółto-zielonym grawerem na deklu (w stylu klasycznych Conquestów).

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@bert69 - dziękuje - pracuje nad tym. Ale polska szpracha nie łatwa szpracha... ;)

 

@edmund - dziękuje 

 

@All - obligatoryjny "Wrist-Shot" - przepraszam że, jakościowo, tak sobie...

 

grmdfmpu.jpg

 

qopt9pb6.jpg

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Robert :-D

Andi to wytrawny biznesmen, mysle, ze za 2-3 lata uzywana sprzedalby drozej a poza tym w Constelarion w bi-kolor glupio by wygladal ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dla żony ważniejszy będzie nakład pracy i czasu, jaki Andreas włożył w poszukiwania, zegarek to sprawa wtórna.

Constellation to może kupić każdy głupi z odpowiednią ilością gotówki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W pudełku jakoś średnio wyglądał, ale na nadgarstku prezentuje się znakomicie :)

 

PS

 

Prawdziwa kobieta, dwie foty, dwa inne pierścionki :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ładnie leży :) gratki dla żony ;)

 

Dziękuje Dawid

 

 

A mogła mieć nową Constellation...może nawet w bicolorze ;-)

 

Istnieją te Konstelacje tez jako ładne? ;):D  - do tej pory nawet ten model nie znałem 

Żona, niestety / stety, nie nosi nic złotego

 

 

Hehehe Robert :-D

Andi to wytrawny biznesmen, mysle, ze za 2-3 lata uzywana sprzedalby drozej a poza tym w Constelarion w bi-kolor glupio by wygladal ;-)

 

Coś w tym jest....głupio bym wyglądał ;)

 

 

Myślę, że dla żony ważniejszy będzie nakład pracy i czasu, jaki Andreas włożył w poszukiwania, zegarek to sprawa wtórna.

Constellation to może kupić każdy głupi z odpowiednią ilością gotówki... 

 

Chyba tak... aczkolwiek jej się na prawdę ten zegarek podoba :D

W pudełku jakoś średnio wyglądał, ale na nadgarstku prezentuje się znakomicie :)

 

PS

 

Prawdziwa kobieta, dwie foty, dwa inne pierścionki :D

i to tego samego dnia...nawet nie zauważyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart był taki...z Omegi ;-) ...pewnie że taki SUB zjada dość ładną ale masową Coni i nawet złoto nie pomoże. A Andreas to wytrawny strateg - jak się żonie znudzi ( Rolex ;-) - to sprzeda z zyskiem albo zatrzyma z przyjemnością .

PS Jacek - szacun-z taką spostrzegawczością byłby z Ciebie nie lada agent albo ...doktor.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

przed chwilą powiedziałem żonie, że jeden z kolegów "coś" skomentował dotyczące zdjęcia. Na co moja żona: "A co? Zauważył dwie różne pierścionki? Musiałam zobaczyć jaki będzie lepiej pasował"  :huh:

 

@desmo - od razu googlowałem ten model i już zwątpiłem czy to na serio... ;) chyba zatrzymałbym dla siebie zamiast sprzedać. 

 

Jak rozmawiałem ostatnio z jednym sprzedawcą / handlarz, to potwierdził sytuacje dotyczące damskich zegarków. Nie jest łatwo dostać fajny egzemplarz, który jest używany, noszony i ma ślady użytkowania bo kobiety, generalnie, nie za bardzo chcą sprzedać swoje zegarki. To akurat też potwierdza żona mojego brata...zawsze powtarza że ona by sprzedała swoje zegarki tylko dla chemoterapie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bert69 - dziękuje - pracuje nad tym. Ale polska szpracha nie łatwa szpracha... ;)

 

@edmund - dziękuje 

 

@All - obligatoryjny "Wrist-Shot" - przepraszam że, jakościowo, tak sobie...

 

kiepsko to wyglada. Zegarek za to w dobrym stanie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

oczywiście nie każdemu musi i będzie się podobać... :)

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech jaki ja nierozsądny byłem, kupiłem żonie DJ (odnośnie klękania do miecza, to był najdroższy sex w moim życiu), jak jej się znudzi to co najwyżej na małego go założę, trzeba było jej wmówić, że SUB to damski zegarek. WIELKI kuźwa błąd.

 

Andreas mnie się podoba, wyglada rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart był taki...z Omegi ;-) ...pewnie że taki SUB zjada dość ładną ale masową Coni i nawet złoto nie pomoże. A Andreas to wytrawny strateg - jak się żonie znudzi ( Rolex ;-) - to sprzeda z zyskiem albo zatrzyma z przyjemnością .

PS Jacek - szacun-z taką spostrzegawczością byłby z Ciebie nie lada agent albo ...doktor.

Moja zona nie zamieniłaby swojej constellation na żaden inny zegarek, ale to oczywiście kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zona nie zamieniłaby swojej constellation na żaden inny zegarek, ale to oczywiście kwestia gustu.

Ale ja tu zgaduję jaka była motywacja fundatora. Jeśli można upiec dwie pieczenie to czemu tego nie zrobić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona z pierwszego małżeństwa niestety oszczędnie gospodaruje pokładami nonkonformizmu y orzekła, że na widok Suba klęknąć nie klęknie. Takoż na widok innego modelu o diametrze 40 mm.

 

Wnoszę uzasadniona obawę, iż jeżeli zapragnie czegoś sportowego, na Rolexa się przy tym upierajac - zmuszon zostanę poszukiwać Yachtmastera 35 mm.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi powiedziała, że gdybym jej przyniósł biżuterię, zegarek czy okulary w żółtym złocie - pomyślałaby, że kochanka nie chciała ;)

 

Z różowym byłoby pewnie podobnie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Submariner bez daty dla całej rodziny.Bardzo wszechstronny zegar z niego.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ech jaki ja nierozsądny byłem, kupiłem żonie DJ (odnośnie klękania do miecza, to był najdroższy sex w moim życiu), jak jej się znudzi to co najwyżej na małego go założę, trzeba było jej wmówić, że SUB to damski zegarek. WIELKI kuźwa błąd.

Andreas mnie się podoba, wyglada rewelacyjnie.

Dziekuje Ci bardzo - na pewno jest to zegarek jako alternatywa. Ale z tego co widze to mam, jak na razie, marne szanse aby go ponosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andreas, jakie modele Rolexa nosisz? Ciekawi mnie to, widząc w Tobie wytrawnego miłośnika marki.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ja wole mieć nie dużo, bo je wszystkie nosze i nie wkładam do szuflady. Było ich przez ostatnie lata paru, ale obecnie 16600, 16610LV...no i może jak żona mi pozwoli to 14060 ;)

 

Jestem bardziej fanem 5-io cyfrowe. Nowe maja bardziej wyrafinowane techniczne rozwiązania, ale jak chodzi o komfort, prezentacje, linie, "twarz", to bardziej mnie kręcą te niż nowe 6-cio cyfrowe z ceramiką. Nowe mnie jakoś nie kręcą. Kiedyś chciałem swojego 16600 zmienić na 116600...ale dobrze że tego nie zrobiłem, bo na pewno bym do niego wrócił. 

 

16600

jak dla mnie TEN zegarek na wszystkie okazje. Z datę ale bez lupy, mniej rzucający się w oczy, wielkość, wygląd i leży po prostu idealnie wraz proporcjami. 

W dodatku mniej spotykany model.

 

16610 LV

idealna odmiana jako SUB z zielonym bezelem w połączeniu z MAXI-Dial. Również mniej spotykany - "krótka" produkcja. 2003 -2010, z czego tylko ok 400szt zostałe sprzedane w 2003 jako seria Y. 

 

Bardzo się interesuję (czytam / porównywam itd..) Submariner / Sea-Dweller...od Vintage, Neo-Vintage do dzisiejszych. Przez lata się wkręciłem w tematykę tarcz, detali, różnic a nadal wydaje mi się że jestem na początku drogi z moją wiedzą. Nie znam się tak na wszystkich modelach Rolexa, bo mnie nie które "mniej" interesują.

 

troche się zagalopowałem z moja odpowiedzią, chyba... :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.