Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie.Bardziej funkcjonalny wydaje się być niebieski Batman.No chyba,że ktoś jest leśnikiem np.to wtedy Hulk


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Hulk oraz bardziej i mniej formalne stroje :D

 

 

12e81d5e65b172970ae15d77174f1d.jpg

Tyle ze to kermit! :D

Na tych zdjęciach kermit wygrywa bez gadania!!! :)

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Tyle ze to kermit! :D

Na tych zdjęciach kermit wygrywa bez gadania!!! :)

 

Jestem tego samego zdania- Kermit rulezzz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę przyznać,że wybrałeś modele,ktòre nie są nudne tak jak np.klasyczny Submariner.Batman to pewnie i do sportowej marynarki daje radę.

Gdybym musiał wybrać jednego Rolexa i miałby on być niepozorny to pewnie byłby to Submariner. Natomiast celując w dwa - jeden miał być odchylony od Suba w kierunku sportowej surowości, drugi w kierunku elegancji ale z "tym czymś" czego nie umiem rzeczowo opisać ale czego nie ma jak dla mnie np. Datejust 2.

 

Do tego jeden miał mieć przeciwstawny kolor tarczy względem drugiego. Żeby życie miało smaczek... ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k*, nie wiem kto bardziej bryluje - On z tymi pytaniami na nabicie punktów, czy Ty z tymi odpowiedziami na temat dwóch Rolexów (aż nie wierzę, że Ty 4 jajeczny facet dajesz się tak urabiać w te pierdu, pierdu)

 

Swoją drogą, bo chyba nie było w tym temacie czy faceci odmiennej orientacji też lansują się w tych zegarkach bo nie przeglądałem sieci pod tym względem  :P  :ph34r:  ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, idź poprzeglądać bo najbardziej brylujesz sam, z właściwą sobie swadą szukając ch$£& do d#&% ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to idę spać Piotrek i przesyłam (żartem) zakodowane ch$£& çi W d#&%  ;) i twoim przeciwstawnym Rolkom tyż  :P  :D  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trza kodować nawet klę§$% do mie§#£ bo któryś moderator ma tak spięte pośladki, że i to się długo nie uchowa.

 

Haha, teraz dopiero dzięki Tobie zwróciłem uwagę na urzekającą, pieszczącą zmysły głębię wypowiedzi kolegi :D

 

Patrząc na Batmana na Jubilee chętnie bym spróbował tej opcji ale cena bransolety na poziomie 8-9k szybuje gdzieś ponad moją granicą zdrowego rozsądku.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też, czytając tą dyskusję, zastanawiałem się czy aby dobrze widzę :) W innych wątkach kolega g ma równie głębokie wywody i pytania :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k*, nie wiem kto bardziej bryluje - On z tymi pytaniami na nabicie punktów, czy Ty z tymi odpowiedziami na temat dwóch Rolexów (aż nie wierzę, że Ty 4 jajeczny facet dajesz się tak urabiać w te pierdu, pierdu)

 

Swoją drogą, bo chyba nie było w tym temacie czy faceci odmiennej orientacji też lansują się w tych zegarkach bo nie przeglądałem sieci pod tym względem  :P  :ph34r:  ?

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

Ale, żeby było w temacie to Bartek genialny jest Twój Sub :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman czt Hulk, to zegarki, dla ludzi po "przejsciach".

Nie ma tu mowy o historii czy tendencji. Te modele kupuja ludzie swiadomi.

Jesli ktos ma dosyc czarnego suba i ubiera sie "wesolo" i kollrowo, bo tak woli, to Hulk albo Batman daja taka mozliwosc - i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman czt Hulk, to zegarki, dla ludzi po "przejsciach".

Nie ma tu mowy o historii czy tendencji. Te modele kupuja ludzie swiadomi.

Jesli ktos ma dosyc czarnego suba i ubiera sie "wesolo" i kollrowo, bo tak woli, to Hulk albo Batman daja taka mozliwosc - i tyle.

zgadzam sie z tym , zeby kupic hulka czy Batmana potrzeba miec pare zegarkow w kolekcji, I wtedy fajnie sie to uzupelnia . Jako jedyny zegarek raczej odpada lepiej wtedy kupic czrnego suba , albo gmt .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym , zeby kupic hulka czy Batmana potrzeba miec pare zegarkow w kolekcji, I wtedy fajnie sie to uzupelnia . Jako jedyny zegarek raczej odpada lepiej wtedy kupic czrnego suba , albo gmt .

Co do Hulka to pełna zgoda chociaż Mariusz ma tu zapewne odmienne zdanie ;) , ale moim zdaniem Batman to bardziej uniwersalny zegarek.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

:lol:  :lol:  :lol:

 

Ale, żeby było w temacie to Bartek genialny jest Twój Sub :rolleyes:

 

Jeśli miałeś na myśli mojego, to dziękuję... i zgadzam się w pełni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Jeśli będę miał to taki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Również moim zdaniem najładniejszy Rolex na forum należy do Irka…ale to jest "ten drugi" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również moim zdaniem najładniejszy Rolex na forum należy do Irka…ale to jest "ten drugi" ;)

Ha! Trafiles Pan w samo sedno sytuacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rolexy sub, daytona TT to takie troche nieporozumienie! Nie wiadomo o co chodzi! Ani z nim nurkować ani pokazać! ;)

Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie i gust!

Ja je troche traktuje jako alternatywa dla ubogich! :D wiem ze zaraz padną gromy z nieba na mnie! :D

Jak mieć Rolexa to stal albo złoto! ;):)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również moim zdaniem najładniejszy Rolex na forum należy do Irka…ale to jest "ten drugi" ;)

a na której stronie tego wątku można go zobaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja Irka Suba nazwałem kiedyś Defenderem ze złotymi listwami i klamkami ale to nic. Ładny jest.

 

Przez tych dwóch węży kusicieli, jednego z Kalisza, drugiego z Wrocławia rocznik 79, prawie nówka - zamówiłech do Explodera kauczuk ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście 5513 jest ładny, ale dla mnie Andreasowy two-liner jest najładniejszym Rolkiem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.