Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko będzie w Poznaniu Daytona ceramiczna, chyba biała.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to właśnie działa. Chce założyć szkło z antyrefleksem gustaw6666 - jest od razu tysiąc głosów , że oryginału się nie zmienia, że kundel, że profanacja itd.

Zrobi z Rolexa totalny wiatrak firma X - słowo kundel zastąpi słowo mod. Założy na rękę Lenny Kravitz - mod staje się modem za***istym.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Tego ja nie powiedziałem...ci co mnie znają wiedza że także jestem zwolennikiem oryginału i nie lubię MOD, Repliki itd...to że szkło zmienisz sobie...i co z tego? Jak oddam swoją żabę do serwisu Rolexa to też bym dzisiaj tylko już dostał szkło z Antytefleksem. Nadal oryginał.

Tu chodzi mi o to że Bi-Color nie jest dla mnie....gdyby Rolex jednak wypuścił Bi-Color w takiej kolorystyce to ja bym sie zastanawiał. I nie ma to nic wspólnego z Kravitzem lub coś podobnego.

 

A co do twojego szkła, to kup sobie AR i załóż. Zmienić zawsze możesz potem na "oryginał". Ja sobie kupiłem nowe zapakowane szkło i dodatkowo nowy zapakowany Inlay do żaby. Zastanawiam sie czy zmienić Inlay i szkło w nim. Ale fabrycznie założone części nadal mam, jakby co. Nie wiem gdzie problem.

 

Nie cierpię bardziej niektóre marki, udawając modele ktore po prostu są rżnięte z innych marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego nie znoszę. Ale jak to, Andreas że dostałbyś teraz fabryczne szkło z antyrefleksem??


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Moja żaba (16610LV) ma Lupkę bez AR. Jakbym teraz oddał zegarka do serwisu do Rolexa i wymieniliby mi szkło, to lupa miałby już AR, bo juz nie dają "stare" szkło. Lupka była do pewnego rocznika, bez AR, wydaj mi się że przy serii V - około 2008 była zmiana na lupę z AR. 

 

Tak samo, jak kiedyś dostałeś serwisowe szkło (wymienione przy serwisie w Rolex), to przy laserowej koronce była dodatkowe dolaserowana literka "S" (serwis). Tak rozpoznałeś że to "nie fabryczne". Dzisiaj tej literki juz nie ma...i nie rozpoznasz, zależnie z jakiego roku jest zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, już myślałem że poszli z antyrefleksem poza lupę. Jak się to wydarzy to będę stał przed sklepem od 5 rano.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, już myślałem że poszli z antyrefleksem poza lupę. Jak się to wydarzy to będę stał przed sklepem od 5 rano.

 

:lol:

 

A co do rzeczonej Daytony to bardzo ładna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, już myślałem że poszli z antyrefleksem poza lupę. Jak się to wydarzy to będę stał przed sklepem od 5 rano.

 

 

Czy widzicie co Rolex zrobił z naszymi mózgami?

Jak wprowadzą coś, co inne marki mają w standardzie od 20 lat za 10 razy mniejszą cenę, to będziemy się ustawiać w kolejkach po ich zegarki...

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym? Jest to MOD, ale patrząc na Daytona Bi-Color, to dla mnie tylko tak - oprócz ceny ;)

 

http://www.ablogtowatch.com/les-artisans-de-geneve-x-kravitz-design-lk-01-customized-rolex-daytona-watch-designed-lenny-kravitz/

DLC niekoniecznie choć czarny mat i złoto YM wygląda ok. Bardziej podoba mi się ich pierwszy mod czyli modern tribute...

post-55792-0-75743200-1476775543_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to właśnie działa. Chce założyć szkło z antyrefleksem gustaw6666 - jest od razu tysiąc głosów , że oryginału się nie zmienia, że kundel, że profanacja itd.

Zrobi z Rolexa totalny wiatrak firma X - słowo kundel zastąpi słowo mod. Założy na rękę Lenny Kravitz - mod staje się modem za***istym.

 

bo to jest jak Brabus u Mercedesa  :D  :D  :D a Ty wyskakujesz tu z doklejaniem spojlerów  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Koledzy czy wiecie, ale w środę otwierają w Poznaniu nową galerię Posnania, a w niej butik Rolexa.

Ciekawe, czy będzie jakiś specjalny upust na otwarcie? :)

Byłeś tam może już? jest coś ciekawego w tym butiku?  jak z cenami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś tam może już? jest coś ciekawego w tym butiku?  jak z cenami?

 

 

Otwarcie dzisiaj o 19.30, przynajmniej całej galerii. Mam nadzieję, że Rolexa też...

Będę jutro.

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie dzisiaj o 19.30, przynajmniej całej galerii. Mam nadzieję, że Rolexa też...

Będę jutro.

ja chyba tez będę jutro;) ciekaw jestem ile teraz kosztuje sub z datą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do klubu niejako "tylnymi drzwiami", bo przez prezent dla żony :) Niewiele tu damskich Rolexów, więc postanowiłem Wam go pokazać. Żona zachwycona :) Rzeczywiście- na żywo zegarek robi bardzo dobre wrażenie.

 

177200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dołączam do klubu niejako "tylnymi drzwiami", bo przez prezent dla żony :) Niewiele tu damskich Rolexów, więc postanowiłem Wam go pokazać. Żona zachwycona :) Rzeczywiście- na żywo zegarek robi bardzo dobre wrażenie.

 

witam. super jest ten damski rolex...bardzo ładnie na ręce wygląda u kobiety...gratuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Bardzo ładny - gratuluje żonie!

Też go moja żona przymierzała u AD na Gran Kanarii. Ładnie się prezentuje.

No ale finalnie wyszedł SUB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - czego brakuje na zdjęciu nr 3, Suba ND?

I jaka jest polityka rabatowa w butiku? Mam nadzieje ze nie taka, jak u Omegi, czyli ze jej brak ;)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - czego brakuje na zdjęciu nr 3, Suba ND?

I jaka jest polityka rabatowa w butiku? Mam nadzieje ze nie taka, jak u Omegi, czyli ze jej brak ;)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

hmmm sub nd kosztuje chyba 33-34 tys zł ...wiec to nie to, a polityka rabatowa to 5% bez karty i 10% z karta i dostajesz punkty do wykorzystania - przynajmniej ja tak miałem jak kupowałem w 2015 swojego suba z data.

Edytowane przez Lukasz23212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Sub, cena za niska..

 

Butik rzeczywiście nieźle zaopatrzony, a dzięki uprzejmości przemiłej kierowniczki była możliwość obejrzenia ceramicznej Daytony, przeznaczonej już innemu klientowi.

Obejrzeliśmy nawet nowego Airkinga i mimo, że nadal uważam, że jest paskudny, to u Gustawa na ręku wyglądał lepiej niż Ex1. Zresztą sami oceńcie :)

29yfipw.jpg

Explorer 1 był już w nowej wersji.

 

Zasady udzielania rabatów dla posiadaczy karty platynowej są następujące:

- 10% rabatu

- 10% wraca na kartę, ale do wykorzystania przy zakupie przynajmniej dwa razy droższym (przynajmniej drugie tyle gotówką). I ten zakup nie podlega rabatowaniu.

W skrajnie korzystnej sytuacji można zarobić 16,6% - kupując dwie rzeczy warte wywoławczo 20 i 4 tys, za pierwszą płacisz 18, do drugij dopłacasz 2, czyli razem płacisz 20, przy cenie na półce 24. 

 

 

Dzięki Piotrek za spotkanie. 

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest butik, czy sklep Kruka?

Sub z lupką??? W tej cenie???

 

Przy okazji - świetny Inżynier :)

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sklep Kruka, ale dedykowany Rolexowi - rzeczywiście słowo butik jest tu użyte niefortunnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Explorer I w nowej wersji to chyba jedyny egzemplarz w kraju ;) jestem bardzo ciekaw tego modelu


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.