Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

@burns - sorry, nie wiem co na to powiedzieć.....teoria teorią, oględziny oględzinami, noszenie to noszenie. 

Oczywiście możesz na wszystko mieć teorie i przemyślenia. Ja tylko mówię jak ja to odczuwam. Jak Ci to nie wystarczy to więcej nie pomogę w tym temacie  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i OK, nie potrzebuję nic więcej w tym temacie - koniec tematu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Awi, szkoda Twojego czasu, Burns i tak "wie najlepiej", czy Twój zegarek jest wygodny, chociaż we wcześniejszej wypowiedzi napisał, że "postawi obiektywną opinię" po miesiącu noszenia :lol:

 

P.s.

Jak koniec, to koniec, z mojej strony też.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Awi, szkoda Twojego czasu, Burns i tak "wie najlepiej", czy Twój zegarek jest wygodny, chociaż we wcześniejszej wypowiedzi napisał, że "postawi obiektywną opinię" po miesiącu noszenia :lol:

 

P.s.

Jak koniec, to koniec, z mojej strony też.

Szkoda to chyba twojego skoro ty wiesz co ja wiem a nie o czym próbuję porozmawiać, no ale skoro masz radochę z robienia hejtu to cała przyjemność po mojej stronie

nie spodziewam się innych opinii niż, że wszystko jest OK i bardzo komfortowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Awi, szkoda Twojego czasu, Burns i tak "wie najlepiej", czy Twój zegarek jest wygodny,

Proszę nawet Mirek to zrozumiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to "nawet" powinienem się chyba obrazić ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się przyczepić ale co najwyżej na zasadzie że Ci się wizualnie to nie podoba, gadanie o wygodzie jak się nie miało nigdy zegarka na ręku jest śmieszne, szczególnie jak chce się wmawiać właścicielowi że wie się lepiej.

 

 

 

O Seiko nie ma co dyskutować, bo poza Grand Seiko (nie widziałem to się nie wypowiadam) ich bransolety są warte adekwatnie do kosztu zegarka, a często mniej. Przykładowo Marinemaster ma zapięcie dużo poniżej oczekiwań, ale nie wiem kto by się produkował w długą dyskusję o Seiko skoro jakiejś przesadnej jakości i komfortu nie ma co tam szukać.

 

Śmieszny to jesteś Ty skoro robisz wpis w temacie zegarka, którego nigdy nie miałeś w ręku w przeciwieństwie do mnie (mimo, że w sklepie)

Śmieszny to jesteś po raz drugi standardowo po studencku wyrywając coś z kontekstu - pokaż mi jedno zdanie, w którym ja coś wmawiam Właścicelowi

 

idąc dalej gdyby mi się chciało myślę, że znajdę sporo wpisów również @Mirosuaw o rozmiarze bransolety Seiko Sumo = 20mm - całe szczęście mi się nie chce bo ma to w d*pie  :P

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns mają rację. Zachowujesz się jak ci wszyscy co krytykują Trampa że nie jest dżentelmenem i nie traktuje swojej żony z należytym szacunkiem. A spójrz na nią jaka szczęśliwa . Co ci krytykanci mogą wiedzieć o prawdziwym małżeńskim szczęściu ze wspaniałym Donaldem skoro z nim nie żyją.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

tęskniłeś - prawda  :P

4b39f7db8a7d81b4c217ff50d423b9c5.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awi, bardzo ladny zegarek, @gustaw66 Ci w razie potrzeby dobierze pasek :);)

 

Luzik panowie ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tęskniłeś - prawda  :P

 

 

Strasznie to prymitywne, ale to nie mój problem.

Cześć.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu, a w Posnani nowy Explorer I jest znowu do wzięcia... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to prymitywne, ale to nie mój problem.

Cześć.

Sprawdź kogo cytowałem, który zawsze jak widzi mój wpis przylatuje jak rzeczony owad - jego sprawa!

Zakładasz że właściciel nic złego nie napisze, bo przecież zapłacił tyle to nie będzie narzekał. Wiadomo przepłacił za Rolexa a mógł kupić Seiko i dostać tę samą jakość  :D.

Popukaj się w czoło - tak zdrowo!

Umiesz czytać ze zrozumieniem ?

Opinii - liczba mnoga! A nie jednej wystawionej przez kolegę @awi. On ma takie zdanie - szanuję, kolejni posiadacze mogą mieć zbieżną lub zupełnie odmienną!

Fakt ja głupi, zapomniałem, że to polskie forum jednego aktora i teraz wszyscy będą klaskać jajcami bo ktoś kupił sobie drogi zegarek - pod tego aktora,

 

@awi - bo z tego co wiem nie jesteś z Pl i nawet nie wiem czy tu mieszkasz! Więc żebyśmy się dobrze zrozumieli, ja nic nie mam do Ciebie i twojego zegarka.

Liczyłem, że wyrazisz swoją opinię, ale jako jedeną z wielu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZPE - zespół przykrych emocji kolejny raz dał znać o sobie :)

dla Ciebie też mam obrazek z muchą - chcesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla Ciebie też mam obrazek z muchą - chcesz ?

 

nudny jesteś... i bardzo przewidywalny...

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna gównoburza. Piękna. Gratuluję.

 

Pojednawczo dorzucę, że wygoda zwężanych bransolet to mit. Najmniejszy nacisk jednostkowy na nadgarstek występuje gdy i bransoleta cała i zapięcie są szerokie. To są fakty. I moje subiektywne odczucia te fakty potwierdzają. Omega SMP ceramic jak i starsza - obie są wygodniejsze i stabilniejsze na nadgarstku niż Sub, Explorer 2 oraz Air King i GMT Master. Mówię to z perspektywy praktycznej a nie teoretycznej.

 

A jeśli jest opinia, że DS jest bardzo wygodny to nie podważam jej bo ww. zegarek miałem na ręku zaledwie przez parę minut a to za krótko, żeby wyciągać definitywne wnioski.

 

Poza tym - świetny zegarek. Szarpałbym. Nawet gdyby był przeciętnie wygodny.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avi - daj potem SUBIEKTYWNĄ recenzję tej "kości niezgody".

Pomijając koszty, zazdraszczanie i innego typu negatywne odczucia- gratuluję. Niech się nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna gównoburza. Piękna. Gratuluję.

 

Pojednawczo dorzucę, że wygoda zwężanych bransolet to mit. Najmniejszy nacisk jednostkowy na nadgarstek występuje gdy i bransoleta cała i zapięcie są szerokie. To są fakty. I moje subiektywne odczucia te fakty potwierdzają. Omega SMP ceramic jak i starsza - obie są wygodniejsze i stabilniejsze na nadgarstku niż Sub, Explorer 2 oraz Air King i GMT Master. Mówię to z perspektywy praktycznej a nie teoretycznej.

szkoda, że tak późno buzię otwierasz

ale przecież ja Ci za tą opinię zapłaciłem - nie pamiętasz ? Ale, że tak tanio za Seiko  :P  :D  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba pracować na chleb. Jakbym mógł to bym tu siedział cały czas przecież ;) Dziś przykładam rękę do obciachu bo stroję świeżo po konwersji Dodge Magnum 5,7 ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@pawel - napisze recenzje jak tylko znajdę troche czasu wraz ze zdjęciami.

 

Podejrzeniem o którym mówi "Burns" może wynikać tez po prostu "tylko" z przymiarki. Ja np noszę go ze wszystkimi ogniwami ale bez przedłużenia nurkowym. Mój brat jednak ma to przedłużenie ale bez dwóch ogniw. Nie wiem jak miał ten który próbowałeś w sklepie...Każdy ustawi sobie zapinkę tak aby dobrze leżała...może w tym tkwi cała magia ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

@ Gustaw - dla ciebie i twojego nadgarstka jest to fakt...inaczej może być komfort i wygoda dla mojego lub innego. Fakt dla mnie - leży superhipermegawygodnie....i co teraz?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.i co teraz?

jajco   :P   :D (dla nadwrażliwych - żart)

a no tyle, że jak muchy już poleciały to może będzie można pogadać po ludzku  :ph34r:

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Gustaw - dla ciebie i twojego nadgarstka jest to fakt...inaczej może być komfort i wygoda dla mojego lub innego. Fakt dla mnie - leży superhipermegawygodnie....i co teraz?

Może zamiast kupować nowe zegarki, lepiej zamieniać się nadgarstkami ;)

 

Ten jest wygodny:

f25fd56d0a30f264501af361a6d484b5.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Gustaw - dla ciebie i twojego nadgarstka jest to fakt...inaczej może być komfort i wygoda dla mojego lub innego. Fakt dla mnie - leży superhipermegawygodnie....

 

 

Andreas, pisząc o faktach - odnosiłem się do mniejszego nacisku jednostkowego przy większej szerokości np. zapięcia. A kwestia subiektywnej wygody to insza inszość. Tak jak ktoś może lubić wibracje Diesla i nie sposób z tym dyskutować - tak niektórzy lubią jak zegarek porządnie na ręku czuć.

 

i co teraz?

 

https://youtu.be/Nyk5BbE5xfI

 

Niech się nosi. Super zegarek.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@gustaw / burns

Nikt przeciesz nie mówi nie co dobre dla jednego jest takie same dla drugiego. Też nie wymagam żeby każdemu się podoba bo tak nie jest. Co do nacisku...nie będę dyskutował, bo szczerze nie zauważyłem nic takiego, dlatego moge tylko powiedzieć że dla mnie jest wygodne i nic nie czuje...może nie miałem też porównanie w przypadkach szerszych jak w/w.

 

W sprawie samochodów, to też pojechałem 2 razy do salonu z poprzednim samochodem bo słyszałem różnicy pracy silnika diesla pomiedzy moim (kombi - bardziej klekoczący) niż u kolegi (sedan - wiele ciższy).....dla majstrów wszystko było normalne i na pewno się puknęli w głowę, jak tylko odjechałem. Do dzisiaj sądzę że klekoczył gorzej....no cóż - przeciesz wam wierze, że wasze odczucia lub pewne fakty obserwowaliście. Ja nie, u mnie wszystko jest ok. Też nosze trochę luźniej, ale czy to ma cokolwiek to rzeczy.

 

Tak że wszystko jest ok

@pawel & yoda - dziekuje wam bardzo!

Tak na luz.... ;)

 

bd1576ce476b140665c51b1b93cffc48.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.