Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mała willa z basenem w Toskanii...po towarzystwie widać było, ze niekoniecznie muszą szukać podróbek ;)

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 

 

Świetny jest…no i stan piękny :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Daytonie przeszkadza kąpać sie z wlascicielem w basenie - przeciez po cos ma 100m? :rolleyes::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mała willa z basenem w Toskanii...po towarzystwie widać było, ze niekoniecznie muszą szukać podróbek ;)

Tam prawie wszystkie mają basen , jeśli mała to jednak fejki ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosi mają rozmach. W Viareggio spotkałem kiedyś w hotelu gościa, który kąpał się w Nautilusie chrono 5980 w różowym złocie. I też nie podejrzewam go o podróbę, bo jeździł Ferrari 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu w czym się mają kąpać - w panerai z 30wr? ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Daytonie przeszkadza kąpać sie z wlascicielem w basenie - przeciez po cos ma 100m? :rolleyes::)

Nic, pod warunkiem że robi jej raz w roku przegląd...bo ma więcej słabych punktów w wodzie niż Seiko Monster ;-)

Włosi mają rozmach. W Viareggio spotkałem kiedyś w hotelu gościa, który kąpał się w Nautilusie chrono 5980 w różowym złocie. I też nie podejrzewam go o podróbę, bo jeździł Ferrari 360.

No, to rozumiem. Uwielbiam ten kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Nigdzie, nawet w bogatych metropoliach nie widziałem tyle Submarinerów na rękach co w dowolnym podupadłym miasteczku w Toskanii. Mam wrażenie, że co trzeci Włoch nosi Suba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, miałem to samo wrażenie. Do tego trochę Panerai (zwłaszcza Florencja) i Omegi (tu raczej na rękach turystów).


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I RayBany ( choć one akurat włoskie ) ...i iPhona ..i harleya ....to najbardziej amerykański kraj starego kontynentu...a właściwie hollywoodzki - co zobaczą to kupują.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Nigdzie, nawet w bogatych metropoliach nie widziałem tyle Submarinerów na rękach co w dowolnym podupadłym miasteczku w Toskanii. Mam wrażenie, że co trzeci Włoch nosi Suba...

 

Taa. Ja w zeszłym tygodniu wróciłem z targów i widziałem chyba ze 100 Subów w ciągu 2 dni. Śpią u mamusi ale z Subem na ręce  :D

Inna sprawa ile z nich było oryginalnych bo niestety lubują się w fejkach również...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi GMT świetny. Coś mi się wydaje, że jeśli wyjdzie w ceramice, kolejka będzie jak za Daytoną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Łazowski

I chciałem dołączyć do tak zacnego grona :)

 

N899xCN.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi GMT świetny. Coś mi się wydaje, że jeśli wyjdzie w ceramice, kolejka będzie jak za Daytoną

Nie rozumiem - jak mozecie liczyc na pepsi w stali??? :wacko:

Przeciez jest juz w bialym zlocie, wiec na milion procent nie strzela sobie w kolano i nie wypuszcza tanszego odpowiednika B)

Kto by wtedy chcial kupic wersje 5 razy drozsza, ktora wyglada jak 5 razy tansza??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem - jak mozecie liczyc na pepsi w stali??? :wacko:

Przeciez jest juz w bialym zlocie, wiec na milion procent nie strzela sobie w kolano i nie wypuszcza tanszego odpowiednika B)

Kto by wtedy chcial kupic wersje 5 razy drozsza, ktora wyglada jak 5 razy tansza??? :)

To tylko biznes - wolą w tym samym czasie sprzedać 10 sztuk po 100k, czy 100 po 40k?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby biznes, ale Rolex i tak sprzedaje mnóstwo zegarków.

 

Myślę, że jednak pepsi w stali nie będzie, bo jednak mocno by wkurzyli tych co już kupili w złocie.

 

Coke jest bardziej prawdopodobny w stali.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, Mariusz. Pewnie na Basel się okaże.

Choć nadal twierdzę, że dla Rolexa Pepsi w stali to byłby strzał w dziesiątkę.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolą sprzedać 80 sztuk po 40k niż 100 sztuk po 20k.

 

Poza tym dbają o zachowanie wartości egzemplarzy na rynku wtórnym, co dodaje odwagi klientom na nowe. Udział w sprzedaży drogich zegarków mają duży, ale nic nievstoi na przeszkodzie, aby go zwiększyć.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sobie gdybac, ale zaden normalny marketing nie zezwoli na wypuszczenie 2 identycznych produktow z 2 roznych polek cenowych, ktore wygladaja tak samo a jedynie specyfikacja je roznicuje. To, ze wznowili pepsi w ceramice i zdecydowali sie na biale zloto zamknelo juz droge dla stali. Identycznie nie bedzie nigdy Sky-Dwellera w skali.

 

Gdyby faktycznie chcieli sprzedawac wiecej za mniej, to od razu zdecydowaliby sie na stal. Dla nich pepsi to historia i dlatego ma byc droga (tak jak vintage), a jesli ktos chce liznąć historii, to ma takiego "wybrakowanego batmana" - inny niz czarny, niby pepsi, ale jednak tylko z jednym kolorem - oby dalej od pepsi/historii.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj zgadzam się z Mariuszami :)

Nie będzie pepsi w stali z dwóch powodów:

- nie zabiją własnego, droższego i bardziej marżowego produktu.

- nie będą podkopywać zaufania do marki na przyszłość. Bo prawdopodobnie ceny pepsi w złocie na rynku wtórnym poleciałyby na łeb na szyje, a tego fani marki (i to ci z najgrubszymi portfelami) mogliby Rolexowi nie wybaczyć.

 

Natomiast jakieś gasnące światełko w długim tunelu na coke ja też widzę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że tylko odwrotna droga byłaby zabiciem produktu - gdyby model w stali zaoferowali nagle tylko w białym złocie za 3x więcej. Nie do końca Pepsi jest tu dla mnie wyznacznikiem, bo nie było Pepsi w ceramice. Ale to tak, jak z Subem: przecieź mają modele i w stali i w złocie (wiem, że te akurat różniące się od siebie), dla każdego coś fajnego i każdy kupuje model który chce.

Ok, możemy sobie gdybać, Basel pewnie przyniesie odpowiedź.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas liczę na Explorera II z ceramicznym bezelem, oczywiście z zachowaniem aktualnej ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to tak, jak z Subem: przecieź mają modele i w stali i w złocie (wiem, że te akurat różniące się od siebie), dla każdego coś fajnego i każdy kupuje model który chce.

Nie no - teraz to chyba zartujesz??? :wacko:

Zaden z subow nie jest z wygladu taki sam.

Nawet model w bialym zlocie jest niebieski i nie ma niebieskiego w stali. Zegarki z 2 roznych polek cenowych i prestizowych nie moga wygladac tak samo - suby sa wszystkie rozne i nigdy nie bedzie niebieskiego w stali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.