Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

Gratuluje!!!

 

1. A co teraz Pablo przytuli?

 

2. Matt - na co ty czekasz?

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Zgadza się SD prosto z Krakowa, zegarek zostaje nadal w klubie:)

 

 

Gratulacje! Świetny jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się SD prosto z Krakowa, zegarek zostaje nadal w klubie:)

Niech się dobrze nosi :)

 

 

Gratuluje!!!

 

1. A co teraz Pablo przytuli?

 

2. Matt - na co ty czekasz?

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 
1. Mówił że wystarcza mu G
 

Gratulacje, mam nadzieję także niebawem podzielić się z Wami nowym nabytkiem.

 

 

 

Czyżby Hulk...?

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z Pablem coś czuje że to Casio  na długo nie wystarczy :)  Trochę lepsza fotka już na spokojnie, rewelacyjny zegar!

 

 

 

89176370be38c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż powiedzieć, Gratulacje i niech cieszy jak najdłużej


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno za chwile ma przyjść moja daytona 116500. Jestem 3 na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Gratulacje SD - świetny zegar!

 

@matt - no to życzę wszystkiego dobrego. AD w Niemczech z likwidowali listy oczekujących na 116500. Ciesz się że dla Ciebie nadal obowiązuje :)

 

Nie wiem czy już powiedziałem i jak to jest z wami...emocje na początku, dot 116500 były bardzo wysokie, ale jakoś, u mnie przy najmniej, spadły i już nie wywołuje potrzeby aby go mieć. Aczkolwiek nadal uważam że to bardzo fajny zegarek

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik, gratuluję. Idealny kompromis między Subem, a Deep Sea.

Pablo popełnił błąd i pewnie niedługo będzie chciał go odkupic, musisz być twardy, nawet jeśli będzie dawać wyższą cenę

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał - gratulacje :) niech się dobrze (i długo ;)) nosi!

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik - gratulacje, super zegarek. A rak swoją drogą to ładnie się rozwijasz zegarkowo - ciągle w górę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na kolegów nowe nabytki, to postanowiłem podzielić się swoją wielką rozterką. Chcę sobie kupić Rolexa, normalnie, w Kruku, bo w założeniu zostanie u mnie na dożywocie. I nie mogę się zdecydować. Sub date, czy Batman ??? W obu są, jak dla mnie, plusy dodatnie i plusy ujemne :) Mają koledzy jakieś sugestie ? Porównania ? Przemyślenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako jedyny - Submariner. Do pary z Explorerem czy Air Kingiem lub innym zegarkiem quasi sportowym - Batman.

 

Myślę też, że abstrahując od jakichkolwiek kompletacji z innymi zegarkami - Batman jest dużo ciekawszy i wolniej się znudzi.

Technicznie bogatszy o wskazanie drugiej strefy ale również skokowa zmianę godziny bez zatrzymywania. SUB za to ma Glidelock ale możliwość dopasowania bransolety z dokładnością do 3 mm plus rozszerzenie o 5 mm w Easy Link - w praktyce jest równie użyteczne.

 

Za to Submariner bardziej dyskretny co też może być cnotą.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy tylko porównania tych dwóch sztuk wg mojego odbioru - SUB - bardziej zwyczajny, stonowany , monotonny, klasyczny, czytelny.

Kolorowy bezel, GMT, ograniczona dostępność , polerowane ogniwa czynią go bardziej rzucającym się w woczy Rolexem z pazurem. Wszystko relatywizują też już posiadane inne zegarki.

Pytanie na czym Ci zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem właśnie dodać, że to w założeniu raczej będzie jedyny. Za dużo ostatnio mi się przewinęło zegarków, trzeba mi stabilizacji. A jak będzie w przyszłości - nie wiem :)

Edytowane przez czypek555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jak to w końcu teraz jest z tą gwarancją producenta dla kolejnego nabywcy na wtórnym rynku ...bo coś nie dokończyłem śledzić dyskusji na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu porównywać, technicznie jeden i drugi jest bez wad. Poczytaj historię jednego i drugiego modelu i kup ten który Ci wizualnie i emocjonalnie najbardziej leży. Ewentualnie przemyśl czy zmieniasz czasem strefy czasowe i będziesz korzystał z GMT, bo obsługa w tym modelu jest b. wygodna.

 

Gdybyś się zdecydował na batmana to przemyśl tego którego sprzedaje Kolega z Krakowa na bazarku, bo jest nówka sztuka i moim zdaniem nie warto dopłacać za "doświadczenie" galerii handlowej.

 

EDIT: Jako jedyny, co jest w sumie złą decyzją, chyba że masz chociaż jakieś SKX to zdecydowanie "nudny" Submariner.

Strefy czasowe zmieniam rzadko, a wizualnie podobają mi się w sumie oba. Stąd rozterki. Co do przepłacenia w salonie - mam ofertę na Batmana w cenie tego z bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Jako jedyny- Sub lub czarny GMT…a najlepiej SD ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu porównywać, technicznie jeden i drugi jest bez wad. Poczytaj historię jednego i drugiego modelu i kup ten który Ci wizualnie i emocjonalnie najbardziej leży. Ewentualnie przemyśl czy zmieniasz czasem strefy czasowe i będziesz korzystał z GMT, bo obsługa w tym modelu jest b. wygodna.

 

Gdybyś się zdecydował na batmana to przemyśl tego którego sprzedaje Kolega z Krakowa na bazarku, bo jest nówka sztuka i moim zdaniem nie warto dopłacać za "doświadczenie" galerii handlowej.

 

EDIT: Jako jedyny, co jest w sumie złą decyzją, chyba że masz chociaż jakieś SKX to zdecydowanie "nudny" Submariner.

Na ten moment na nadgarstku jest nowa czarna PO, póki co zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do czarnej PO do kompletu zdecydowanie Batman.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jak do PO to tylko bym brał Hulka. A jako jedyny nudny to sub no date  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przekonania do zielonych zegarków... Ja nie mogę mieć dwóch zegarków naraz, bo po jakimś czasie przychodzi mi do głowy, żeby jednego się pozbyć. Teraz np. sprzedałem EXII, bo zachciało mi się Suba albo Batmana. Póki mam jeden zegarek sytuacja zawsze jest stabilna i nie mam głupich pomysłów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zaglądałem tu z czystej ciekawości ale od jakiegoś czasu Rolex wierci mi coraz większą dziurę w głowie. Początkowo Batman był u mnie No 1 ale obecnie mam chęć znacznie uszczuplić zasoby zegarkowe i przeznaczyć środki na czarnego Suba lub po ostatnich fotkach kolegi @Mazika77 na SD. 

 

Ale... może jutro rano obudzę się i mi przejdzie :)

 

Gdyby jednak tak się nie stało. W Katowicach, w Kruku, a tam mam najbliżej, nie ma żadnego modelu także z przymiarki nici. A jak to wygląda w Krakowie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@czypek - jako jedyny nie brałbym Batmana

 

Edit mówi: jak cie kręci, to nawet jako jedyny, kup. Jak nie będzie już odpowiedni lub za nudny, po jakimś czasie, to go po prostu sprzedasz ;)

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory zaglądałem tu z czystej ciekawości ale od jakiegoś czasu Rolex wierci mi coraz większą dziurę w głowie. Początkowo Batman był u mnie No 1 ale obecnie mam chęć znacznie uszczuplić zasoby zegarkowe i przeznaczyć środki na czarnego Suba lub po ostatnich fotkach kolegi @Mazika77 na SD. 

 

Ale... może jutro rano obudzę się i mi przejdzie :)

 

Gdyby jednak tak się nie stało. W Katowicach, w Kruku, a tam mam najbliżej, nie ma żadnego modelu także z przymiarki nici. A jak to wygląda w Krakowie? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

 

Jakby Mazik zrobił zdjęcia Batmanu, to dopiero dostałbyś kociokwiku na niego.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.