Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

artme  trudno z Tobą nie zgodzić , masz Racje  !  Dziękuje ! Jeżeli chodzi o Bransoleta  Jubilee  tez mnie zauroczyła , wizualnie i od  strony praktycznej..  Koleżanka ma Rolex - tez bransoleta  Jubilee , kupiony 4 lata temu , nosi codziennie , żadnych zarysowań , jedyne mój  ma większy połysk , ledwo widoczny ,  ale to kwestia czasu .. Może warto go przecierać chusteczka od Kruk dla biżuterii ..  raz na parę tygodni , by jak najdłużej zachować  połysk ?

 

 

Ściereczka z Kruka to mikrofibra? Zawsze warto od czasu do czasu zegarek umyć pod wodą. Daleki byłbym od tego aby profilaktycznie usuwać drobne ryski poprzez polerowanie, choć i są zwolennicy takiego pomysłu. Noś, obserwuj, niech się patynuje, choć przytoczyłaś przykład Koleżanki więc nie ma się co na zapas martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałeś go dla recenzji? 

 

Tak, kolega Bartek79 wykazał się wielkim zaufaniem, poświęcił się "dla dobra nauki" i podesłał mi go do testów. Owoc naszej współpracy za jakiś czas pojawi się na forum w postaci obszernej i na tyle obiektywnej recenzji, na jaką mnie stać. Będzie rzeczowo, z humorem i pewnie trochę kontrowersyjnie - czyli wszystko co najlepsze ;)

 

Przy okazji rzuci to trochę światła na porównanie homarów Suba, które również planuję kiedyś opublikować.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Awi szczerze to nie bardzo :) jest wszytsko dobrze, zegarek w stanie NOS piękne szlify. Telefonem tego nie złapie. Oszczędźmy sobie tej "analizy" ;))

Nie daje mi to spokoju! ;)

NOS to to chyba nie jest jak dla mnie za mocne te szlify są, i myśle ze był troszkę odnawiany! ;)

 

 

@lerra gratuluje nabytku nowego bedzie pani zadowolona i znając życie na jednym sie nie skończy! :D

Kolejnym bedzie YM MIDI ;)

 

Edt.

Oczywiście TT

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szwed dobrze w takim razie odnawiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@das :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co wiem na pewno to że za***isty. Naprawdę się jaram już nie chcę nowych rolkow. A to model z 2006 wyprodukowali ich miliony także nie sądzę żeby kiedykolwiek był perełka kolekcjonerska która sprzedam za miliony :) zresztą kilka osób już mnie korumpowalo ale na razie zostaje u mnie. Może kiedyś na suba zamienię starszego

Jedno co wiem na pewno to że za***isty. Naprawdę się jaram już nie chcę nowych rolkow. A to model z 2006 wyprodukowali ich miliony także nie sądzę żeby kiedykolwiek był perełka kolekcjonerska która sprzedam za miliony :) zresztą kilka osób już mnie korumpowalo ale na razie zostaje u mnie. Może kiedyś na suba zamienię starszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie zamienił! Tylko ewentualne dokupił! :D

Ale to taka choroba jak większość na forum ją posiadająca! :D

Pepsi GMT i w mojej kolekcji sie znajdzie najlepiej 1675 :) chodź myśle, ze najpierw bedzie Daytona!

 

Edt.

Nowych Roleksow i ja nie chce! Duszy nie maja! :D

I wygody noszenia! Zaraz gromy sie posypią ;):D

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co wiem na pewno to że za***isty. (...) Może kiedyś na suba zamienię starszego

 

Nowych Roleksow i ja nie chce! Duszy nie maja!  :D

 

 

 

 

Spadła i to jedna i druga :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo go pasami nie przypięli! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień testów. Zamiast pisać recenzję, czytam na google jak sfingować własną śmierć. Szukałem też bezpośrednich połączeń z San Escobar, ale póki co bez rezultatów.

 

gallery_65341_3109_176882.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Master a ja tylko dodam, że idealnie prezentuje się na twym nadgarstu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

czytam na google jak sfingować własną śmierć

 

 

A to Ci dobre-dla zegarka?

Swoja drogą jak sfingować to dla większej $ zalecam  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vlepek jakieś doświadczenia własne? :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie musi na artystę grawera wydawać - spersonifikowaną kopertę , bransoletę i szkło już ma - zakładam że wzór jedyny na świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem właśnie Daytone Paul Newman za bagatela 160k $ i musze przyznać że piękny ale strasznie mały i delikatny zegarek. Bałbym się go nosić. 10afe3c39bdabfb2c9f1a4e8234b130e.jpgde2742484779d73790b023381a775763.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś legendę bo to nie zegarek..Szczerze,to nie widzę w nim nic rewelacyjnego,nie popadajmy w rolexowy amok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No....marny z wyglądu.

Akism ma rację - legenda.

Tag Monaco- to jest zegarek i legenda czyli dwa w jednym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A gdzie go mierzyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Californii w salonie z vintage rolexami. Miejscowość bananowa więc nie fejk ale też nie zachwycił tak żebym chciał sprzedać mieszkanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki ten nowy AirKing to i się mu należało :)

Sam żeś brzydki ;) ;)

 

Apropos Daytony - ten cały kociokwik w temacie zarówno Newmana jak i innych wielu wersji - znak naszych czasów, w których od jakości produktu ważniejszy jest fakt, kto znany, możny i/lub bogaty miał z tym produktem jakiś związek.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artme  trudno z Tobą nie zgodzić , masz Racje  !  Dziękuje ! Jeżeli chodzi o Bransoleta  Jubilee  tez mnie zauroczyła , wizualnie i od  strony praktycznej..  Koleżanka ma Rolex - tez bransoleta  Jubilee , kupiony 4 lata temu , nosi codziennie , żadnych zarysowań , jedyne mój  ma większy połysk , ledwo widoczny ,  ale to kwestia czasu .. Może warto go przecierać chusteczka od Kruk dla biżuterii ..  raz na parę tygodni , by jak najdłużej zachować  połysk ?

 

krisu2 Skończmy ten temat do póki  -  dariusz Chlastawa  - nie dostał KALASZNIKOW  )

 

Xpovoc  Dziękuje ! Tak, pierwszy , jak i pisałam nie lubię nosić żadnej biżuterii , kolczyki , pierścionki , i.t.p., Mam go trzeci dzień na ręce , i mi nie przeszkadza , ma cos w sobie magicznego ))

 

Matt2405  Dziękuje ! urażona się nie czuje ) jedyny kompleks mój to gramatyka , tutaj nicon trafił w sedno , bo wiem ze mam z tym problem )  ale trzeba uszanować zdanie innych ! Watek dla tego żeby czerpać z niego przydatna informacje , a wodoszczelność wiadomo jest ) a przydatna informacja tyko ze koronkę trzeba  do kręcić , konsultant również o tym mnie poinformował, Warto pamiętać )

Piękny masz Rolex , Gratuluje ! , Do nie których zdjęć chce się wracać ponownie )

 

Burns film sama obejrzę ))

 

rav3nlord z każdym zdaniem się liczę , torebkę tez ta lubię Dziękuje  ))

 

 

Planuje nie długo kupić Cartier Tank Solo W5200003 najprostszy w stali ..

Panowie mam pytanie , będę wdzięczna za  odpowiedz .. Czy jest konieczny Rotomat ? Ze względów tyko technicznych .

Co jest zalecane , jak nie będę używać go na co dzień, a raz na jakiś czas .. Bo macie o wiele większe doświadczenia .. Lepiej żeby był cały czas na chodzie , lub wystarczę  podkręcać go na noc ..  Czy tez nie ma znaczenie , a kwestia tyko go przestawienia na odpowiedni czas .. Jeżeli warto go mieć , to która markę polecacie .. ?

 

Pozdrawiam , Valeriia ..

Polecam myć zegarek. Ja swoje (wodoszczelne min. do 100m) wkładam do ciepłej wody (nie gorącej) z płynem do naczyń i zostawiam na kilka minut. Potem spłukuję pod kranem i zegarek świeci się jak nowy ( mimo rys).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.