Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

lerra,

czyli nie dość że sprawdzisz wodoszczelność i zegarka, i rolexa, to w dodatku będziesz mogła porobić fotki podwodne - a takich jeszcze na forum nie widziałem! 

Co do erekcji, tzn reakcji, to powiem Ci że nie jest ważne czy Cartier czy Rolex, ważna nosicielka ;)

A tak serio to jak na mój gust Rolex będzie świetny na codzień, do każdego ubrania, natomiast Cartier do bardziej oficjalnych kreacji. Doskonale się będą dopełniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam :)

 

 

Ostatnio Pani w Kruku, powiedziała mi, że w tej gumie jest cienki paseczek blaszki, który ma wydłużyć jej żywotność. Jesli tak, to dosyc ciekawe rozwiazanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Pani w Kruku, powiedziała mi, że w tej gumie jest cienki ?paseczek blaszki, który ma wydłużyć jej żywotność. Jesli tak, to dosyc eciekawe rozwiazanie.

Równie ciekawe w tej gumie są falbany od strony nadgarstka, zapobiegające odparzaniu tegoż.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie znał pasji Darka, gotów pomyśleć, że stalowa klamka służy do obrony przed kradzieżą złotego Rolexa  :P  B)

Albo, że Gangsta ...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się pytanie co było pierwsze: Pistolet czy Rolex?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam :)

 

 

 

attachicon.gifFullSizeRender.jpg

Poznałem, ale nie po zegarku :Dchociaż i jedno i drugie bardzo charakterystyczne na forum.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jakość nie najlepsza... ;)

 

5a6ff64634a16f161857d6e315abed9e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał pokazać jaki to niby precyzyjny. Zapomniał pewnie dodać, że ustawił go z atomowym godzinę wcześniej ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potraficie dostrzec artyzmu tego zdjęcia. Ten przygarbiony staruszek przechadzający się po swojej celi odbity w pękniętym szkle rolexa wyszedł rewelacyjnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ten zegarek ma u mnie dożywocie..."


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A jeszcze nic nie słyszałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marr koperta 36 mm , Według konsultanta na mnie za duża , 34 mm ewentualnie .. bo cos tam wystaje , i faktycznie nie był dla mnie wygodny .. Bez wątpliwości miał racje ! 34 mm był by  lepszy . a 31mm idealny :wub:  Bardzo mila obsługa, w Krakowie w Kruk :wub:   

 

krisu2 myślałam ze Cartier więcej na co dzień , ale cos w tym jest ) Cartier , Rolex , lepiej bez nie czego , przynajmniej dla mnie to ulubiony kolor ))) sprawdzić  wodoszczelność , kusi :)  ale może jednak parę tygodni przed sprawdzeniem , jednak  go ponoszę ))

 

 

dariusz chlastawa  pacząc na zdjęcia Ręce  do góry podniosłam , dobrze ze nie KALASHNIKOV AK-12 pewnie bym zapomniałam po co tu weszłam )))  Gratulacje !

 

awi może jakość nie najlepsza , ale to nie zegarek - to Rolex .. Gratulacje !!!

 

Tommaso Pytałam jeszcze raz o podwyżkę .. Konsultant był bardzo przekonujący , ze nie długo będzie  .. uwięziłam mu )

 

Mój 1 Rolex :wub: 

 

 


jak i mówiłam bez manikiuru , ale folie ściągnęłam ))

post-96091-0-51868300-1488473077_thumb.jpg

post-96091-0-50416900-1488473856_thumb.jpg

Edytowane przez lerra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lerra piszesz z jakiegoś translatora? Nie gniewaj się ale strasznie ciężko się to czyta...

 

Wracając do tematu to wybrałaś świetny damski model. Kwintesencja Rolexa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krisu2 , mazik77 , nicon , Burns Dziękuje ślicznie .. ) Dobrze ze parę lat temu nie pisałam tu , można byłoby wzrok stracić :blink: Polski jeżyk nie jest łatwy  ,  jak i pisałam wcześniej, przepraszam za błędy )  na razie nie planuje drugiego , nie będę was męczyć gramatyką )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.