Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Pedalskie te bransoletki. I nie tylko te ale każde, dedykowane facetom. To opinia mojej żony.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedalskie te bransoletki. I nie tylko te ale każde, dedykowane facetom. To opinia mojej żony.

Kurcze - a ja sobie taka zielona kupilem...  :(

 

 

 

 

 

:D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Czasem mi się to nawet podoba, ale mam jakąś wewnętrzna blokadę pt.: łańcuszek, obrączka, zegarek, kropka. No i fakt niszczenia się zegarka dyskwalifikuje dla mnie ten motyw. Już prędzej na prawy nadgarstek założyłbym żelową opaskę z nazwiskiem Bublewicza, Senny, Jana Pawła II, Kuliga, Kubicy, napisem Start Gniezno lub nazwą własnej firmy jako reklama. Ale to już nie jako biżuteria wtedy.

 

Apropos zdjęcia powyżej, co sądzicie o Daytonie na takim pasku?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał rację " klasyk" gdy narzekał, że "miłośnicy Rolexa" to co najwyżej o bransolet(k)ach porozmawiać mogą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Czasem mi się to nawet podoba, ale mam jakąś wewnętrzna blokadę pt.: łańcuszek, obrączka, zegarek, kropka. No i fakt niszczenia się zegarka dyskwalifikuje dla mnie ten motyw. Już prędzej na prawy nadgarstek założyłbym żelową opaskę z nazwiskiem Bublewicza, Senny, Jana Pawła II, Kuliga, Kubicy, napisem Start Gniezno lub nazwą własnej firmy jako reklama. Ale to już nie jako biżuteria wtedy.

 

Apropos zdjęcia powyżej, co sądzicie o Daytonie na takim pasku?

 

 

Ten perlon mi się podoba, ale do mojego Oyster Perpetuala, a nie do tej Daytony.

Chyba nawet sobie taki kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, domyślam się, że to jakieś gówno, mimo zapewnień sprzedającego że po ojcu itp., ale byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mogli utwierdzić mnie w tym przekonaniu. Zależy mi trochę na czasie, będę miał ten zegarek w ręku przez jakieś pół godziny, dlatego nie mam za bardzo czasu przegrzebać dobrze internetów, a sam się nie znam :/ Jak ktoś może w miarę szybko coś powiedzieć, bez wyśmiewania mnie, to bardzo proszę.
 


Jeszcze jedno. Boję się próbować to otwierać.

post-96440-0-63751400-1489670724_thumb.jpg

post-96440-0-02548400-1489670735_thumb.jpg

post-96440-0-96256500-1489670743_thumb.jpg

post-96440-0-06564800-1489670756_thumb.jpg

post-96440-0-04942600-1489670901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mówię że się nie znam. Zegarkami interesuję się od niedawna. Sytuacja nagła trochę, wiem że to jakiś chińczyk, ale uznałem, że chyba można zapytać... Jak pomożecie to może będzie jeden naciągnięty człowiek mniej na tym świecie.

Edytowane przez GrzegorzD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet znalazłem ile trzeba dać za taką podróbkę, w okolicach 200 euro. Sprzedawca chce mniej, ale i tak podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Twojego niebieskiego OP będzie miód.

 

 

 

Gustaw, tutaj główny problem wynika z grubości paska vs grubość/masywność koperty. Nowe Suby/GMT/Daytony są dość masywne, niekompatybilne z cienkim paskiem który wygląda zazwyczaj jak dosztukowany. Taki cienki perlon/NATO wygląda marnie przy całej masywności koperty, ta skóra na Subie którą pokazywał Tomasso stronę wcześniej wygląda na dobrego bandytę wziętego od jakiegoś PAMa i tylko dlatego jakoś sobie radzi z tym zegarkiem.

 

Teoretycznie np. do Speedmatera pasują wszystkie paski, ale jednak na cienkim cordovanie nie wygląda to dobrze, bo wygląda to trochę jakby zegarek wisiał.

 

Nie zgodzę się jeżeli chodzi o cordovan w Speedmastrze. Mam takowy i wcale "nic nie wisi". Co prawda jest typ nato , przekładany jednokrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet znalazłem ile trzeba dać za taką podróbkę, w okolicach 200 euro. Sprzedawca chce mniej, ale i tak podziękuję.

to już nawet nie jest podróbka za 200 czy 2Euro - to jest śmieć i obciach straszny

więcej klasy będzie miała poniższy zegarek - jak ktoś lubi

we_dwoje_2_14086.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie goscia i mowi tz o Roleksie :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet znalazłem ile trzeba dać za taką podróbkę, w okolicach 200 euro. Sprzedawca chce mniej, ale i tak podziękuję.

Kolego, skoro chciał mniej niż 200 Euro, to na co liczyłeś? A bajka o ojcu... ciekawy tata miałby gust. Zarzuć temat o tym paskudztwie, bo z kilometra widać co to jest :/


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiemy, że na Baselworld Rolex pokaże coś ... z lupką ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Czarny Teaser pokazuję Daytonę - brakuje jeszcze chyba żółte złoto & białe złoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi raczej na Suba wygląda!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba desmo jest najbliżej.

Przy powiększeniu rysunku ujawniają się kolejne kreski na bezelu. I dokładnie w miejscach Turn-o-Grapha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Może też chodzić o YM

Albo takiego SUB -a....

 

d1abceb4f2ea5018e1e4e406cecb51ae.jpg

 

A co do czarnego teasera.....

 

f86f1ec9b58563aa22fed29017795778.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy rolex znów podnosi ceny choćby suba po tegorocznych targach w Bazylei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Poczekaj krótko....zadzwonie szybko do J-F. Dufour ;)

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.