Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowanie Rolexa poza AD to jest szukanie wrazen dla znikomej korzysci.

Dawniej (nie tak znowu bardzo dawno) ktos srednio obcykany poznawal "swietna" podrobe Rolexa "z metra" teraz to juz nie takie proste.

Na paneristi czytalem o takich podrobach P.3000, ze tegie glowy padaly. Juz podrabiaja dzyndzelek od oslony koronki tak, ze jie dynda tylko jest sztywny jak w oryginale co jakis czas temu bylo nie do przeskoczenia dla podrobkarzy. Podobno, ja tego nie widzialem i w ogole malo podrob widzialem. Za cienki w uszach jestem dlatego kupuje tylko u autoryzowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Włoskich butikach bywa ze prezentowany jest oryginał, a z zaplecza 'wyjezdza' podróbka....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosi są mistrzami wszelkich podróbek :-) nawet Szkoci nie robią takiej whisky jak Włosi podróbki :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś do allegro.

Zgloszone od razu jak znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Kupowanie Rolexa poza AD to jest szukanie wrazen dla znikomej korzysci.

Dawniej (nie tak znowu bardzo dawno) ktos srednio obcykany poznawal "swietna" podrobe Rolexa "z metra" teraz to juz nie takie proste.

Na paneristi czytalem o takich podrobach P.3000, ze tegie glowy padaly. Juz podrabiaja dzyndzelek od oslony koronki tak, ze jie dynda tylko jest sztywny jak w oryginale co jakis czas temu bylo nie do przeskoczenia dla podrobkarzy. Podobno, ja tego nie widzialem i w ogole malo podrob widzialem. Za cienki w uszach jestem dlatego kupuje tylko u autoryzowanych

 

Mam tak samo. Jak mam zaoszczędzić dodatkowe 10% w stosunku do AD, przy zegarku za 8-10 tys euro, to wolę inne sporty ekstremalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie Rolexa poza AD to jest szukanie wrazen dla znikomej korzysci.

Dawniej (nie tak znowu bardzo dawno) ktos srednio obcykany poznawal "swietna" podrobe Rolexa "z metra" teraz to juz nie takie proste.

Na paneristi czytalem o takich podrobach P.3000, ze tegie glowy padaly. Juz podrabiaja dzyndzelek od oslony koronki tak, ze jie dynda tylko jest sztywny jak w oryginale co jakis czas temu bylo nie do przeskoczenia dla podrobkarzy. Podobno, ja tego nie widzialem i w ogole malo podrob widzialem. Za cienki w uszach jestem dlatego kupuje tylko u autoryzowanych

Mechanizmy juz tez podrabiaja. Nie bede tutaj wklejal zdjec ale leb urywa. Odkad Chinczycy uzywaja obrabiarek CNC, jakosc podrob poszla mocno do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama Rolexa znakomita.

 

Zastanawiam się tylko, jak to jest z Rolexem Eddie'ego Felsona. Film widziałem 3 czy 4 razy, ale już wiele lat temu, więc nie wszystko pamiętam, ale pamiętam, że rozpoczyna go "wykład" Eddie'ego o podrabianej whisky, tak doskonale podrobionej, że nie można odróżnić jej od oryginalnej. Całe jego życie opiera się zresztą na udawaniu, blefowaniu - może jego Datejust też jest podrabiany? Prawdziwe byłby tylko Balabushka (chyba?) i genialne, końcowe "I'm back!" - uwielbiam to ostanie ujęcie i stopklatkę na Paula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgłosiłem tego Suba, ale widze że dalej aukcja wisi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem tego zdania , ze lepiej kupić w salonie, jak ktoś się nie zna , lub kupować  od kogoś do kogo  mamy zaufania , co innego ) Nie znam się na zegarkach ale z tego co czytam , te same oszustwa na allegro jak i  z torebkami Chanel , lub LV :wacko:

Nawet jeżeli ktoś się bardzo dobrze się zna , tez bym nie ryzykowała , podroby coraz lepsze .. Konsultant z LV przyjął fake i odesłał do Francji do reklamacji ..  Sam się nie rozpoznał na tyle była perfekcyjna  :blink:   Kiedyś zobaczyłam ze na allegro wystawiona torebka Chanel boy , z oryginalnym numerem seryjnym ( hologram )  Na zegarkach się nie znam, ale torebki to moja pasja :wub: Wyglądała identycznie , tyko znam się na kolekcjach bo sledze to , również w jakich skórach występują .. I nie pasowała mi ta skora na nim :o  a hologram oryginalny .. i ktoś ta torebkę kupił za 12600 normalna cena 4150 euro ..  Napisałam do tej dziewczyny co kupiła , bo wystawiła komentarz, tak na nią trafiłam .. ze podejrzewam ze została oszukana .. miałam nadzieje ze płaciła PayU Nie każdy wie ze przy tej płatności mamy 45 dni na reklamacje i możemy odzyskać przez  PayU zwrot pieniędzy.. ta dziewczyna zapłaciła zwykłym przelewem , pieniędzy... nie  odzyskała do tych czas allegro odpisało proszę zgłosić na policje ...  torebka 100 % fake wiem jak się okazał tam oryginalny hologram.. przeczepiła go z card cholder za 270 euro na podrube torebki Boy .. 

Ale to nie watek o torebkach .. tyko chodzi mi o to ze podroby wszędzie i we wszystkim , czy warto ryzykować .. nie lepiej się umówić z kimś i kupić dwa zegarki razem na - 15 % i nie myśleć fake ili oryginał ))  

Jutro będę mieć swój 1 rolex :wub: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie napisałaś ..aczkolwiek np Diora dobrze podrobionego to nie widziałem ( LV jest łatwiejszy , przynajmniej te z canvasu wykonane ) 

 

Jaki to model Rolex?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dziwna sprawa z tym sprzedawcą. Te pozostałe zegarki wyglądają ok. Może jedynie PO z pomarańczowym zegarkiem nieco dziwniej wygląda.

 

Może nie wie, że ma podróbkę Submarinera? Według mnie to bardzo prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dariusz chlastawa  rolex ten :wub:  który doradziliście na ty forum 31mm )))

post-96091-0-74118600-1488301804_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dariusz chlastawa  rolex ten :wub:  który doradziliście na ty forum 31mm )))

Zdjecie musowo, oczywiscie na nadgarstku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie musowo, oczywiscie na nadgarstku

 

Tak szybko , bez manikiuru ))) Jutro załączę )) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam mimo wszystko porownanie rozmiarów 31 i 36. U mnie też miało być 31 a wyszło 36 mimo dość małego obwodu nadgarstka. Taka moda na większe rozmiary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko , bez manikiuru ))) Jutro załączę ))

 

Wypadałoby jeszcze sprawdzić w wannie wodoszczelność. I oczywiście fotką potwierdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko , bez manikiuru ))) Jutro załączę )) 

Dobry wybór. Czekam na zdjęcia  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten damski Rolex

 

U mnie w pracy, oryginalny twotone

 

60370ee2716dbe96ef4915026cf8c7ad.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marr   myślałam o 36 mm , tyko  gustaw6666  przekonał mnie na amen do 31 mm ))  :wub:

tez patrzyłam na kolekcji zegarków innych projektantów w 2017 wchodzi odwrotnie - minimalizm  .. ale duże nadal będą również aktualne  )

 

irekm ten męski sub tez fajny :)

 

krisu2  i jeszcze  tel ., sprawdzić  przy okazji , tez zapewniały ze wodoszczelny ))

Tak i nie odpisałeś na moje pytanie , jak tam z Cartier,  jest erekcja. Sorry - reakcja, taka jak i na rolex ?)  

 

dariusz Chlastawa  Dziękuje )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.